WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aZaliż

Beata Grabarczyk po rozstaniu z Polsatem żegna się z dziennikarstwem. „To nie jest już mój wymarzony zawód”

aZaliż Czw Lip 12, 2018 12:34 pm

Przez 16 lat, póki dostawała regularnie pensję, nie przeszkadzało jej to, że dziennikarstwo to biznes.
Gdy została zwolniona, doznała olśnienia...
Awatar użytkownika
Babcia Władzia

Re: Beata Grabarczyk po rozstaniu z Polsatem żegna się z dziennikarstwem. „To nie jest już mój wymarzony zawód”

Babcia Władzia Czw Lip 12, 2018 12:34 pm

Tym samym potwierdziła,że Solorz sprzedał się pisiorom.
Awatar użytkownika
ZXC

Re: Beata Grabarczyk po rozstaniu z Polsatem żegna się z dziennikarstwem. „To nie jest już mój wymarzony zawód”

ZXC Czw Lip 12, 2018 12:36 pm

Tajemnicą poliszynela o czyj biznes chodzi. koleś z każdym się dogada.
Awatar użytkownika
rozsadek

rozsadek Czw Lip 12, 2018 1:16 pm

widać na antenach Polsatu, że Solorz skręca w ręce pis... szkoda.
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Czw Lip 12, 2018 1:25 pm

Fakers dla Gawryluk.
Awatar użytkownika
walter

walter Czw Lip 12, 2018 1:56 pm

smutne to upokorzenie przed Kczynsim.

Panie Solorz, władza sie zmieni i nikt tego panu nie zapomni.
Awatar użytkownika
magnez

magnez Czw Lip 12, 2018 1:58 pm

A po wakacjach kolejne odejścia.
Awatar użytkownika
newsroom

newsroom Czw Lip 12, 2018 2:01 pm

Pod budką z piwem obowiązuje większa kultura jak w obecnych mediach.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Czw Lip 12, 2018 2:32 pm

No i dobrze trochę świeżej krwi potrzebuje my wszędzie Polsat 👍
Awatar użytkownika
retkinia

retkinia Czw Lip 12, 2018 2:33 pm

Dlaczego od miesięcy czytam, że Henryk Sobierajski nadzoruje powstanie nowej agencji informacyjnej? Czy ta agencja kiedyś wreszcie powstanie, czy będzie ciągle tylko powstawała, a to powstawanie będzie ciągle nadzorowane?
Awatar użytkownika
dasan

dasan Czw Lip 12, 2018 2:36 pm

Gawryluk, ta PiSowska klakierka wycina dobrych ludzi a Solorz pozwala bo się boi PiSu i sądzi, że Polsat basujący Prezesowi tak jak TVP uchroni go przed kłopotami
Awatar użytkownika
Klari

Klari Czw Lip 12, 2018 2:40 pm

Sympatyczni dziennikarze odchodzą. Ciekawe, jak zwolennicy Stacji Polsat przywitają Bogusia Rymanowskiego byłego „TVN-owca” i jego program „Wróżenie z kawowych fusów? Te remonty to chyba dla niego. Gawryluk z Limanowej, Rymanowski z Krakowa jak Ziobro, prawie samo Podkarpacie! I wszystko jasne w tym temacie – tak, tak Solorz skręca w stronę PiS. Już od dawna nie oglądam Polsat-u. Nie ma to jak TVN24 i „cała prawda całą dobę”.
Awatar użytkownika
Klari

Klari Czw Lip 12, 2018 2:42 pm

"retkinia" napisał(a): Dlaczego od miesięcy czytam, że Henryk Sobierajski nadzoruje powstanie nowej agencji informacyjnej? Czy ta agencja kiedyś wreszcie powstanie, czy będzie ciągle tylko powstawała, a to powstawanie będzie ciągle nadzorowane?
Czeka na Rymanowskiego.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Lip 12, 2018 2:44 pm

@Klari, masz coś do Podkarpacia?
Awatar użytkownika
Klari

Klari Czw Lip 12, 2018 2:44 pm

"aZaliż" napisał(a): Przez 16 lat, póki dostawała regularnie pensję, nie przeszkadzało jej to, że dziennikarstwo to biznes.
Gdy została zwolniona, doznała olśnienia...
A co, miała za darmo pracować? O co chodzi?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: egesahlersolan oraz 13 gości