WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ad N

Re: Beata Lubecka nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń”, a Dominika Długosz - „Pociągu do polityki”

ad N Nie Cze 04, 2017 7:52 pm

Potrafi być denerwująca i prowadzi rozmowy na granicy kultury dziennikarskiej. Zbyt pewna siebie, zbyt arogancka i mimo tej oschłej ostrości i napastliwości z jej rozmów z politykami nie dowiadujemy się niczego. Często formułuje własne wnioski, które nie wiadomo z czego wysnuwa. Niech jej ktoś wytłumaczy , że to nie na tym polega.
Awatar użytkownika
Asia

Re: Beata Lubecka nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń”, a Dominika Długosz - „Pociągu do polityki”

Asia Pią Wrz 01, 2017 7:39 pm

Jak Polsat mógł dopuścić do prowadzenia wywiadów przed Beatę Lubecka? Mówi stanowczo za szybko, nie pozwala dokonczyc zdania, przerywa, wchodzi w słowo, przewraca oczami... PORAŻKA! !!!
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pią Wrz 15, 2017 7:51 pm

p. Beato bardzo lubię pani programy nie pojmuje dlaczego nie zadała Pani pytania Rzecznikowi Praw Obywatelskich gdzie był gdy HGW wyrzucała ludzi z mieszkań
Awatar użytkownika
marek

marek Czw Wrz 28, 2017 7:44 pm

Ach ten lampasik na spodniach , wyglądają jak dresy .
Awatar użytkownika
anna

anna Pon Paź 09, 2017 7:44 pm

swoje sympatie lub ich brak powinna Pani zostawić za drzwiami bo prawdziwy dziennikarz jest bezstronny
Awatar użytkownika
Ella

Ella Nie Paź 15, 2017 12:27 pm

Nie lubię tej dziennikarki w roli prowadzącej. Wymądrza się, notorycznie przerywa, wchodzi w słowo rozmówcy, wyraża swoje opinie. Robi to, czego jako dziennikarka nie powinna robić. Na miejscu zaproszonych osób bym po prostu wyszła. Widzów nie interesuje zdanie dziennikarki, tylko gościa. Brak profesjonalizmu, niestety.
Awatar użytkownika
NIEDLATEJOSOBY

NIEDLATEJOSOBY Nie Paź 15, 2017 12:36 pm

Ta Pani lansuje siebie i osoby z PiS. Jest stronnicza. Brak ogłady, dziwne zachowania, miny. Najgorsze - przerywa, wtrąca się, wyraża swoje opinie, drażni widzów. Nie panuje nad sytuacją, ma bałagan. Przestaję oglądać niedzielne audycje w RADIU ZET, tylko ze względu na tę dziennikarkę. Szkoda, bo takich osób rezygnujących jest więcej.
Awatar użytkownika
Domin

Domin Czw Lis 09, 2017 8:25 pm

Nie wiem kto ją ubiera. Od pasa w dół zawsze tak samo. Za krótkie spodnie i szpilki.
Awatar użytkownika
KRIS130

KRIS130 Pią Lis 10, 2017 8:52 pm

Beznadziejna redaktorka , Nie potrafi słuchać rozmówcy klepie jak przekupka na targu . Przeszkadza w odpowiedziach brak wyczucia i taktu. Nie mogę oglądać wiadomości .Przełączam na inny kanał,Czy w Polsce naprawdę brak jest inteligentnych prowadzących?
Awatar użytkownika
Rafal

Rafal Wto Lis 14, 2017 8:24 pm

Beznadziejna polityczną i paskudna ble ble ble i tak gada za nie można jej zrozumieć
Awatar użytkownika
rob

rob Śro Lis 15, 2017 8:44 pm

Baba nie rozmawia prowadzi felieton nie to stanowisko.
Awatar użytkownika
Miś

Miś Pią Lis 24, 2017 11:11 am

To już nie ma w Polsacie mądrych ładnych i nieopasłych dziewczyn.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Nie Gru 17, 2017 12:53 pm

Tragedia!!!! I tylko tyle... Skad ja wzieli
Awatar użytkownika
RAFIK

RAFIK Wto Gru 19, 2017 1:15 pm

Pani Beato
razem z zona jestem Pani FANEM i niech Pani sie nie zmienia mimo krytyki sekty PIS
JEST PANI BOSKA tylko dla Pani i Pani programów jest dla mojej rodziny czas zarezerwowany POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
RAFIK

RAFIK Wto Gru 19, 2017 1:15 pm

Pani Beato
razem z zona jestem Pani FANEM i niech Pani sie nie zmienia mimo krytyki sekty PIS
JEST PANI BOSKA tylko dla Pani i Pani programów jest dla mojej rodziny czas zarezerwowany POZDRAWIAM
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości