WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fałszerz wyników

Re: Będzie audyt w radiowej Trójce. Stacja szuka nowego prowadzącego Listy Przebojów

Fałszerz wyników Wto Maj 19, 2020 9:08 am

"Młodych", "zdolnych", biernych, miernych, ale wiernych :) Radiowęzeł szkolny nr 3 rozpoczyna działalność :)
Awatar użytkownika
po co konkurs

Re: Będzie audyt w radiowej Trójce. Stacja szuka nowego prowadzącego Listy Przebojów

po co konkurs Wto Maj 19, 2020 9:09 am

Młodych zdolnych jest pełno w TVP, zwłaszcza dzienniku. TV ojca Rydzyka Tv Republika, macie też gwiazdę - Ogórek...
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Wto Maj 19, 2020 9:12 am

W razie czego audycję poprowadzą młodzi zdolni wojskowi w mundurach :D
Awatar użytkownika
Metz pokaż smsa

Metz pokaż smsa Wto Maj 19, 2020 9:17 am

I zabawne jest 80 zł zysku polskiego radia. Brawo zarząd, brawo Pani Kamińska, premie się należą jak w telewizji polskiej.
Metz miej odwagę, pokaż sms-a i zakończ tę szopkę.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Maj 19, 2020 9:21 am

Szmaciaki nadal w akcji: spróbujcie znaleźć na stronie Trujki to, co rano u Michniewicz powiedział Budka (a samą prawdę powiedział, choć nieco rozwlekle). Tymczasem pisowskiego Pęka można odsłuchać w całej krasie
Awatar użytkownika
Metz pokaż smsa

Metz pokaż smsa Wto Maj 19, 2020 9:21 am

Zachowaj się przyzwoicie i zakończy to szopkę
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Maj 19, 2020 9:22 am

"Ich Styl" napisał(a): Poszukiwania prowadzącego, to jak Marek Wiernik i tym razem da radę?

No pewnie, młody jest i chęci ma.
Awatar użytkownika
piotrg

piotrg Wto Maj 19, 2020 9:29 am

Panie Piotrze Metz, a Pan co na to? wszak to zakres redakcji muzycznej. czy boimy się utraty stołka?
Awatar użytkownika
Animowany

Animowany Wto Maj 19, 2020 9:30 am

Komunistyczne wladze zaoraly ta stacje. Poczatek dwudziestego pierwszego wieku i zmiany w radiu. Radio stało się interaktywne. To juz nie tylko telefony do radia, to takze smsy, maile. Dzisiaj odbiera się głos słuchaczom, narzuca wlasny punkt widzenia. Epidemia stała sie pretekstem zeby sciagnac "za a nawet przeciw". Nie sadze zeby audycja wrocila na antene. Tak w 2006 zaorano BISke.
Awatar użytkownika
AVX

AVX Wto Maj 19, 2020 9:30 am

"LG" napisał(a): Prezes Kamińska powiedziała, iż "wydaje się, że Kazik Staszewski stał się ofiarą całej tej historii". hahahaha ))) Ta "ofiara" ma właśnie 7 mln wyświetleń na YouTube! Zapewniliście - co dużo mówić - kiepskiej piosence (ale z bardzo trafnym tekstem) nieśmiertelność! A pan Kazik "ofiara" Staszewski znów jest na topie, jak w latach 90. )))
Tym samym prezes Kamińska udowodniła, że nie ma predyspozycji do zarządzania stacjami radiowymi. Ale nie ona pierwsza i nie ostatnia z ludzi z tego rozdania. Kłania się Bareja: Jestem prezeską i co mi pan zrobi?
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Maj 19, 2020 9:49 am

"WIX" napisał(a):
"po co konkurs" napisał(a): Młodych zdolnych jest pełno w TVP, zwłaszcza dzienniku. TV ojca Rydzyka Tv Republika, macie też gwiazdę - Ogórek...
JA proponuję tę zdolną młodzież z Wiadomości, o łatwo zapadających w pamięć nazwiskach rodem z książek mistrza NIziurskiego: Maksymilian Maszenda, Dominiki Cierpiał itp.

Po co szukać tak daleko, skoro pod ręką jest Pisiorek, znaczy Budzik. W Dniu Dobrych Uczynków wrednie zacytował Gazetą Polską, szczującą na jego niedawnego kolegę Niedźwiedzia. No i te zatroskane głosy wiernych słuchaczy Trujki, uczciwie głosującyc na LP3... Co ciekawe Pisiorek, znaczy Budzik, nastał za komuszka Laskowskiego, obecnie przepoczwarzywszy się w katobolszewika.
Awatar użytkownika
Misza

Misza Wto Maj 19, 2020 9:52 am

To jest niestety już norma w PR. Dlatego są na tych stołkach. Przecież to nie pierwsze obrzydliwe akcje tych ludzi. To była ostatnia kropla. Marek Niedzwiecki nigdy nie zrobiłby nic przeciwko muzyce artystom i słuchaczom. Ale oNi tego nie wiedza służą tak Jak im kazano. To roboty bez serca. Teraz żeby uwiarygodnić wszystko robią z Marka TW. Mnie to już nie dziwi mi wyciągnęli cała rodzine żeby lekko bez afery usunąć mnie z Firmy. Tyle ze ja szeregówka już dawno poza tym gownem. Teraz przegięli na maksa ale nic im się nie stanie. Patrzcie jak było z panem Kurskim do dzisiaj śmieje się PAD-udzie w ryj. Wyciagajcie wnioski ONI kasy już nie maja , zadłużyli państwo totalnie i wyrwali kulturę jak chwasta. Witaj PRL choć nie wiem czy nie obrażam tamtej epoki. Popatrzcie na newsowe Radia jak 24 albo nawet na Radio Dla Ciebie które chowa się za słowami my małe radyjko nikt nas nie zauważy . Nie trzeba skuchac wystarczy na portal wejść. To wszytko jest już norma. Znajda nowego prowadzącego a za tydzień temat ucichnie. Takiej bierności jaka jest w PL od 6 lat nigdy nie widziałam i dlatego jest jak jest. Nic życzę przede wszystkim zdrowia i siły idą czasy Orwellowskie .
Awatar użytkownika
Dziękujemy

Dziękujemy Wto Maj 19, 2020 9:59 am

Jezu widzisz i nie grzmisz. Panie prezesie Rogoyski prosimy o powrót. Pani Kamińskiej bardzo bardzo bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów na innej niwie niż medialna. Rzekomo jest Pani wykładowcą etyki. To też nie dla Pani dziedzina. Proszę poszukać gdzie indziej
Awatar użytkownika
Twitter

Twitter Wto Maj 19, 2020 10:00 am

Wynika z tego, że za każdym razem jest majstrowanie przy zliczaniu głosów. Moderator zawsze może powiedzieć, że to głos generowany przez jakiś program, a więc nieważny i sam ustalać wyniki jak mu wygodnie lub jak wygodnie wytwórni.
Awatar użytkownika
Henry

Henry Wto Maj 19, 2020 10:06 am

"Mierny henry" napisał(a): Henry ty mierna sieroto pisowska

Tak wygląda troll :) Zero merytoryki tylko ad personam.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości