WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
radiow

Będzie rosła rola social mediów i wideo online w reklamie w 2020 roku (analiza)

radiow Pon Wrz 16, 2019 1:10 pm

Bedzie wielki BUUM na podcasty. Kolejna ściama bo tak naprawde ile w Polsce mamy wartościowych podcastów i jaka maja śłuchalność. No tak po kilka tys w porywach
Awatar użytkownika
paff

Re: Będzie rosła rola social mediów i wideo online w reklamie w 2020 roku (analiza)

paff Pon Wrz 16, 2019 6:15 pm

Coś trzeba w Excela wpisać w zamian za wypadające reklamy w prasie i TV. Niestety socjal media już powoli się kończą więc trzeba będzie cyferkami czarować.
Awatar użytkownika
Jsnnssn

Re: Będzie rosła rola social mediów i wideo online w reklamie w 2020 roku (analiza)

Jsnnssn Pon Wrz 16, 2019 6:44 pm

Oby tylko ten okropny Facebook upadł! Ja nie mam Facebooka ale przeglądałem dzisiaj tam pewną publiczną stronę i żeby dojechać do posta dodanego ponad rok straciłem prawie pół godziny. Bo strona w tym Facebooku ciągnie się w nieskończoność. Nie rozumiem jak w tych czasach może istnieć tak prymitywna a zarazem popularna strona internetowa. Przypomina mi to publiczne fora internetowe z przed kilkunastu. Nie rozumiem czemu Facebook nie może zrobić strony 1 potem strony 2 itd. aż do strony koniec. A nie że ciągnie się w nieskończoność, a jak ktoś dodaje dużo postów to dojechanie do pierwszego zajmuje tyle czasu, że jest to prawie niemożliwe.
Awatar użytkownika
realista

realista Wto Wrz 17, 2019 1:56 pm

Znowu trzeba wykreowac liczby ze social media, Youtube czy podcasty. Tragiczne zasiegi i zero przełożenia na realny biznes.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości