WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek_N

Moze byc.

Tomek_N Pią Gru 03, 2004 12:05 pm

Tylko trzeba sie pospieszyc z wprowadzaniem telewizji cyfrowej,zeby zwiekszyc zasieg TVP 3 na cale wojewodztwo.
Awatar użytkownika
Marcin Borcoń

Tomek N = zarząd TVP

Marcin Borcoń Pią Gru 03, 2004 4:09 pm

Tomku N jestes chyba rzecznikem TVP bo we wszystkich komentarzach przyznajesz rację nowemu zarządowi .A fe.
Awatar użytkownika
Tomik

Już dawno tak powinno być !!

Tomik Pią Gru 03, 2004 4:28 pm

Nie rozumiem jak można wyłączać program 2 i nadawać program 3. Przecież to śmieszne i nie logiczne. Pasma regionalne powstały w latach 80 - tych, kiedy to rozwijały się TV Regionalne. A tak w ogóle to w XXI w. regionalna trójka powinna być już całkowicie regionalna, a nie warszawska TVP, wstydźcie się i czas na zmiany !!
Awatar użytkownika
Paweł

Skandal! To bozbawianie widzów pr.lokaln

Paweł Pią Gru 03, 2004 5:19 pm

Np. TVP3 WARSZAWA jest dostępna z nadajników w stolicy, Ciechanowie i Przysusze (obejmuje Radom i dawne woj.) a co z Płockiem i całym wschodnim Mazowszem (Siedlce) ??? Jakby Regionalna TVP3 była dostępna w całym kraju tak jak TVP1 i 2 to rozumiem, ale tak nie jest! A nie każdy może mieć kablówkę... URTiP powinien zapewnić TVP3 zasieg w całym kraju!
Awatar użytkownika
mini

To logiczne...

mini Pią Gru 03, 2004 6:15 pm

Skoro były Igrzyska nadawane na 3-ech kanałach TVP, to znaczy, że programy regionalne nie muszą być nadawane także na TVP 2, bo TVP 3 powinna mieć odpowiedni zasięg.
Awatar użytkownika
Bronek

SKANDAL W TVP DZIADOSTWO !

Bronek Pią Gru 03, 2004 6:16 pm

Pani Terentiew robi takie dziadostwo ? To niedopuszczalne.Abonament idzie na takie badziewie ! TVP schodzi na psy ! Niedługo niek nie będzie was oglądał HAHA. Precz z abonamentem !
Awatar użytkownika
Piotr Geremek

TVP 3 na TVP 2

Piotr Geremek Pią Gru 03, 2004 6:24 pm

JESTEM PRZECIWNY TEJ ZMIANIE. SA REGIONY W POLSCE GDZIE NIE DOCIERA SYGNAL TVP 3 I TYLKO POPRZEZ RETRANSMISJE NA ANTENIE TVP 2 MOGA OGLADN AC SWOJE LOKALNE PROGRAMY INFORMACYJNE. ALE MOZNA ZAUWAZYC, ZE NA TVP 2 JEST CORAZ MNIEJ TVP 3. JESZCZE KILKA LAT TEMU PROGRAM LOKALNY TVP 3 NA TVP 2 BYL RANO. POTEM O 16:00 I O 18:00. Z KAZDYM ROKIEM JEST TEGO MNIEJ. JESTEM PRZECIW TEMU PROJEKTOWI ZARZADU TVP - SZCZEGULNIE POSTAWY PANI DYREKTOR TVP 2 ...
Awatar użytkownika
KochaNy_synus_swej_mamusi

Dobry pomysl,ale za wczesnie

KochaNy_synus_swej_mamusi Pią Gru 03, 2004 7:15 pm

najpierw nalezy zrownac zasieg TVP 3 z TVP 2 ,a potem (jestem nawet za) wywalac z TVP 2 program lokalny.On nie jest potrzebny na ogol na ogolnopolskim kanale,chociaz...czasami sie przydaje.Np jak w TVP 3 leci jakas transmisja sportowa,albo niedawno przedluzony "Kurier",to wtedy moge obejrzec program lokalny wlasnie w TVP 2 :-)))
A w ogole-TVP jest spoko,i warto placic na nia abonament.
Awatar użytkownika
Tomek_N

Kochany synus swojej mamusi ma racje !!!

Tomek_N Pią Gru 03, 2004 7:21 pm

Tak jest,TVP the best,bo TVP najlepsza jest ! Wprowadzenie nowej ustawy abonamentowej jest tuz tuz !!! Za korzystanie z niezarejestrowanych odbiornikow beda nieprzyjemne konsekwencje !!! I bardzo dobrze.Najlepiej niech przywala za nieplacenie abonamentu mandacik gdzies okolo tysiaca zlotych,to wtedy caly kraj szybciutko pobiegnie rejestrowac swoje kochane odbiorniczki radiowo telewizyjne.NARESZCIE BEDZIE S_P_R_A_W_I_E_D_L_I_W_O_S_C !!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
telewidz

Bardzo dobry pomysł

telewidz Pią Gru 03, 2004 9:23 pm

Bardzo dobry pomysł. Przynajkniej regionalny się wydłuży.
Awatar użytkownika
zwiekszcie zasieg

TVP3 i wtedy ok, do jasnej cholery

zwiekszcie zasieg Pią Gru 03, 2004 11:25 pm

__
Awatar użytkownika
przemek

trojka

przemek Sob Gru 04, 2004 12:21 pm

kiedy tvp3 bedzie miala sygnal na snierznych kotlach dopiero niech odejada z tvp2
Awatar użytkownika
Areeeeee

Mi to wisi

Areeeeee Sob Gru 04, 2004 12:24 pm

Jak dla mnie to moga zdjac z dwojki pasmo lokalne,mam TVP 3,wiec nic nie strace,heheh :-)
Awatar użytkownika
Marcin

NIE dziwie się..straszna nuda!

Marcin Sob Gru 04, 2004 1:43 pm

Trudno się dziwić, jeśli programy lokalne są prowadzone w stylu Kroniki Krakowskiej. Owszem chciałbym bardzo oglądać dobry dziennik lokalny w stylu dawnego TVNowskiego (nadawany był dawniej z Krakowa w ramach rozszczepień). Jak oglądam Kronikę i widze te nudne kobiety odrazu mogę bezbłednie przewidzieć co mają do powiedzenia i jak skomentują dany wątek. Rzadnej świerzości i polotu a dobór tematyki bardzo wąski. Prowadzące Kronikę doskonale pasują do klimatu nudnego radia Plus. Czasem zastanawiam się dlaczego publiczne pieniądze tak się marnują. Przecież mając kasę z abonamentu i reklam mżna stworzyć rewelacyjny programnp. w stylu wspomnianego dawnego serwisu TVN. Szkoda że takie miasto jak Kraków jest skazane na tak nudny program informacyjny :(((((
Awatar użytkownika
Bogdan

Najpierw TVP3 w całej Małopolsce!!!

Bogdan Sob Gru 04, 2004 2:02 pm

A kiedy wreszcie Zarząd TVP umożliwi odbiór programu TVP3 Kraków w południowo-wschodniej Małopolsce (Gorlice, Krynica, Muszyna, Grybów, Biecz)? Dopiero po uruchomieniu nadajników TVP3 Kraków w tym rejonie można pomyśleć o rezygnacji z emisji programu lokalnego w TVP2!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 19 gości