WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
LOL

Biedronka na plakatach chwali się podwyżkami dla pracowników, nawet 6,5 tys. pensji

LOL Sob Sty 18, 2020 11:39 am

Oj kroją się te podwyżki, jak w zeszłym roku mówił ich prezio, że znalazł sposób na niehandlowe niedziele - LfL sam się nie zrobi XD
Awatar użytkownika
Egelar

Re: Biedronka na plakatach chwali się podwyżkami dla pracowników, nawet 6,5 tys. pensji

Egelar Sob Sty 18, 2020 2:09 pm

"LOL" napisał(a): Oj kroją się te podwyżki, jak w zeszłym roku mówił ich prezio, że znalazł sposób na niehandlowe niedziele - LfL sam się nie zrobi XD

Porozmawiaj z pracownikami. Skoro jest tak dobrze to czemu tak źle i ciągle szukają nowych kadr... Tłumaczę - wielu zatrudnionych jest na 1/2 a większość personelu na 3/4 etatu - co przy reklamowanych 3500 daje de facto 2600 brutto - czyli 1800 na rękę. Dobre to oni mają ceny, PR i sprzedaż.
Awatar użytkownika
DawidHjum

Re: Biedronka na plakatach chwali się podwyżkami dla pracowników, nawet 6,5 tys. pensji

DawidHjum Sob Sty 18, 2020 4:12 pm

Nauczyciel kontraktowy 2600 zł, lekarz rezydent 4000 zł, doktoranci z 2500 zł jak dobrze pójdzie, a kasjer w Biedrze 3600 zł na dzień dobry zaraz po ukończeniu zawodówki. Nasz kraj traktuje inteligentnych ludzi jak śmieci. Ja akurat jestem programistą i na zarobki nie narzekam, ale to głównie zasługa zagranicznych firm które postanowiły wejść na nasz rynek i tego, że IT daje możliwości współpracy na odległość. Przecież nasi lekarze czy nauczyciele nie będą po godzinach zdalnie przyjmować zagranicznych pacjentów, a co zdolniejsi z polskich uczelni jak tylko dostaną taką możliwość to uciekają za granicę. PIS straszy katastrofą demograficzną i hojnie sypie pieniądze najmniej wymagającemu suwerenowi, a ja się boję tego, że za kilkanaście lat nie będzie mnie miał kto leczyć, a moje dzieci będą uczyć ludzie którzy ledwo zdali maturę.
A prognozy o cywilizacyjnym doścignięciu albo nawet prześcignięciu Niemiec można wsadzić między bajki - staniemy się takim skansenem jak Grecja, tylko z mniejszą liczbą zabytków i brzydszą pogodą.
Awatar użytkownika
LOL

LOL Sob Sty 18, 2020 7:14 pm

"Egelar" napisał(a):
"LOL" napisał(a): Oj kroją się te podwyżki, jak w zeszłym roku mówił ich prezio, że znalazł sposób na niehandlowe niedziele - LfL sam się nie zrobi XD

Porozmawiaj z pracownikami. Skoro jest tak dobrze to czemu tak źle i ciągle szukają nowych kadr... Tłumaczę - wielu zatrudnionych jest na 1/2 a większość personelu na 3/4 etatu - co przy reklamowanych 3500 daje de facto 2600 brutto - czyli 1800 na rękę. Dobre to oni mają ceny, PR i sprzedaż.

Chodzi o PODWYŻKI CEN DLA KLIENTÓW!!!
Awatar użytkownika
'''

''' Nie Sty 19, 2020 12:08 am

ja zarabiam 2 950 zł brutto po 13 latach pracy
Awatar użytkownika
Kropek

Kropek Nie Sty 19, 2020 7:19 pm

Ja nie zarabiam, bo mnie nie stać.
Awatar użytkownika
enum

enum Pią Lut 07, 2020 8:57 am

I gitara.To mówicie spowolnienie.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości