WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MB

Biedronka zapowiada rekompensaty dla pracowników, którym dała wadliwe portfele

MB Pią Gru 02, 2022 7:56 am

Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Biedronka zapowiada rekompensaty dla pracowników, którym dała wadliwe portfele

Gość Pią Gru 02, 2022 9:15 am

No dobra. zamówili, przypłyął kontener i co?
Ktoś to, już tu w kraju musiał rodzielać, segregować, wkładać do paczki. I nikt nie widział?
Awatar użytkownika
lol

Re: Biedronka zapowiada rekompensaty dla pracowników, którym dała wadliwe portfele

lol Pią Gru 02, 2022 9:32 am

"MB" napisał(a): Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

...chyba, że na zębach ma pleśń
Awatar użytkownika
Globus

Globus Pią Gru 02, 2022 10:35 am

W zamian za spleśniałe dostaną zgniłe.
Awatar użytkownika
mike

mike Pią Gru 02, 2022 11:54 am

Co ma dział REKLAMA do portfeli jakie biedra pracownikom rozdaje?
Awatar użytkownika
Konkurencja biedronki

Konkurencja biedronki Pią Gru 02, 2022 12:31 pm

Taki prezent jak i jakość towaru jaki sprzedają. Norma.
Awatar użytkownika
LOL

LOL Pią Gru 02, 2022 12:56 pm

Czemu to nie dziwi, ze akurat Biedronce się to przytrafiło XD jak zwykle profesjonalnie XD
Awatar użytkownika
jak

jak Pią Gru 02, 2022 3:23 pm

Czekolada markowa, ale kawę to im dali najtańszą.
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Pią Gru 02, 2022 3:28 pm

Sorry ale przecież nikt nie otwiera każdego opakowania by sprawdzić czy wsio OK jest.
Różne rzeczy dzieją się podczas transportu a wystarczy większą wilgotność podczas pakowania by za X czasu coś się zadziało.
Wiele razy coś ze spożywki kupiłem by po otwarciu po dniach paru było zielone.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pią Gru 02, 2022 3:29 pm

I tak lepsze paczki niż w niejednej wielkiej warsiawskiej korpo. Mój partner w swojej firmie, mającej siedzibę w małym mieście, dostał 500 zł na Mikołajki. Ja pracuję w wielkiej, bogatej korpo w stolicy i zgadnijcie, co dostałam i dostanę na święta. Zgadza się. W najlepszym wypadku pudełko czekoladek albo jakiś szajs, który i tak sami załatwiamy firmie w barterze.
Awatar użytkownika
mike

mike Pią Gru 02, 2022 3:30 pm

"jak" napisał(a): Czekolada markowa, ale kawę to im dali najtańszą.

To nie kawa tylko jakiś sproszkowany liofilizowany napój w kolorze tylko kawę przypominający.
Awatar użytkownika
Elon Musk

Elon Musk Pią Gru 02, 2022 3:38 pm

Haha niech sie ciesza, ja pracuje w banku z Top 5 i dostalismy na swieta 200 zł :"(
Awatar użytkownika
Niekarolina

Niekarolina Pią Gru 02, 2022 3:43 pm

"Karolina" napisał(a): Sorry ale przecież nikt nie otwiera każdego opakowania by sprawdzić czy wsio OK jest.
Różne rzeczy dzieją się podczas transportu a wystarczy większą wilgotność podczas pakowania by za X czasu coś się zadziało.

Portfel to spożywka? Portfel ma termin przydatności do spożycia?
Awatar użytkownika
Stanisław z Łodzi

Stanisław z Łodzi Sob Gru 03, 2022 12:06 am

"Niekarolina" napisał(a):
"Karolina" napisał(a): Sorry ale przecież nikt nie otwiera każdego opakowania by sprawdzić czy wsio OK jest.

Portfel to spożywka? Portfel ma termin przydatności do spożycia?

Jak nie będzie pensji i to portfel człowiek, a jak z pleśnią to będzie smakował jak brie z Biedry
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości