[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Biuro tłumaczeń w Łodzi

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
hiperion@o2.pl
początkujący

Biuro tłumaczeń w Łodzi

hiperion@o2.pl Czw Sie 05, 2021 2:40 pm

Czy są tutaj osoby, które może zlecały jakiś czas temu tłumaczenia w biurze tłumaczeń?

Doradzicie jakies dobre biuro tłumaczeń dla przetłumaczenia dokumentacji medycznej w Łodzi?
Awatar użytkownika
starmilks@gmail.com
początkujący

Re: Biuro tłumaczeń w Łodzi

starmilks@gmail.com Pią Sie 06, 2021 7:38 am

Biuro tłumaczeń ATT. https://www.att.pl/ Specjalizuja sie w różnego rodzaju tłumaczeniach . Mogą wykonać również tłumaczenia medyczne. Już drugi raz korzystałam z usług biura tłumaczeń. Za pierwszym razem tłumaczyłam tutaj dokumenty urzędowe na język niemiecki. Tłumaczenie pilne na cito, na szczęście biuro stanęło na wysokosci zadania oraz tłumaczenia dostałam na drugi dzień, podczas gdy inne biura odmawiały szybkiej realizacji usługi. Drugim razem zleciłam tłumaczenia medyczne i rownież nie było problemu z ich realizacją. Polecam, na pewno będę dalej wracała, kiedy tylko będe potrzebowała tego typu usług.
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość