[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Black Friday generuje większe obroty niż Boże Narodzenie i styczniowe wyprzedaże

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
żal.pl

Black Friday generuje większe obroty niż Boże Narodzenie i styczniowe wyprzedaże

żal.pl Wto Lis 26, 2019 1:10 pm

W Polsce już widać ceny popodnoszone w oczekiwaniu na piątkową "obniżkę".
Awatar użytkownika
devil98

Re: Black Friday generuje większe obroty niż Boże Narodzenie i styczniowe wyprzedaże

devil98 Wto Lis 26, 2019 2:02 pm

No tak to jest, że na takie wyprzedaże ludzie leczą. Ale czy ja wiem, czy to są aż takie promocje.. Na niektórych rzeczach zaoszczędzisz, ale niektóre.. 100 zł taniej to na normalnej promocji jest.
Awatar użytkownika
hanger

Re: Black Friday generuje większe obroty niż Boże Narodzenie i styczniowe wyprzedaże

hanger Śro Lis 27, 2019 10:20 am

W wielu tematach te promocje są jeszcze mega sztuczne, ale też jest druga grupa sklepów, gdzie faktycznie da się całkiem nieźle kupować. Z Virtualo właściwie każdego roku zamawiam ebooki i zawsze te promocje są prawdziwe, ale to na pewno nie jest standard na rynku. Wiadomo - warto wcześniej zerknąć i rozeznać się w cenach.
Awatar użytkownika
tymon

tymon Nie Gru 29, 2019 6:03 pm

Nie dziwię się że wyprzedaże generują takie obroty, bo ludzie kupują nie to co im potrzebne tylko że taniej. Dlatego jeśli wyprzedaże to tylko w necie. Daje to czas na zastanowienie bez emocji. Ostatnio skorzystałam z okazji i kupiłam kilka rzeczy https://mybaze.com/pl/marki-wyprzedaze które autentycznie są przydatne.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości