WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Jaro

"Botoks" bije rekordy popularności. Najlepszy polski film 2017 roku

Jaro Wto Paź 17, 2017 5:31 pm

Nieprawda że film jest dobry. Więkrzość ludzi poszło z nadzieją że kolejna produkcja po Pitbulu będzie dobrą zabawą. Rozczarowanie . Oglądałem ze wstrętem z przerwami na śmieszne epizody wcześniej sprytnie wciśnięte w reklamę tego filmu. Mieszkam za granicą i film jest wyświetlany z angielskimi napisami, modlę się żeby jakiś obcokrajowiec nie obejrzał tego filmu. A jeszcze gożej żeby nie zadał pytania czy naprawdę tak jest w Polsce. Teraz pytanie czy jest?
Awatar użytkownika
Anty

Re: "Botoks" bije rekordy popularności. Najlepszy polski film 2017 roku

Anty Sob Paź 21, 2017 10:00 am

Nie "najlepszy" tylko najpopularniejszy. To duża różnica.
Awatar użytkownika
Hm

Hm Sob Paź 21, 2017 1:06 pm

Najlepszy?..No nie..schlebiający niskim gustom wolactwa i tyle....żałosna produkcja
Awatar użytkownika
kasia

kasia Nie Paź 22, 2017 10:44 pm

Wlasnie wyszlam z kina. Jestem wstrzasnieta. Film ochydny ale chyba tak mial zostac odebrany. Bardzo kontrowersyjny. Zero akcji, krotkie urywki scen dokladnie jak w traylerze.
Vega zarobi kupe kasy na tym filmie wlasnie dlatego ze kazdy jest ciekawy o co tyle szumu. Ogolnie nie polecam. Bardzo ciezki i niesmaczny. Przekoloryzowany za bardzo. Moja ocena -1
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Pon Paź 23, 2017 12:57 pm

Szmira pogłębiająca podziały i homofobię polskiego społeczeństwa. Obraz intelektu pana reżysera.
Awatar użytkownika
Ale

Ale Czw Lis 02, 2017 8:03 pm

Świetny film. Jak tylko będzie gdzieś dostępny online zamierzam obejrzeć go jeszcze raz. Cała prawda o koncernach farmaceutycznych i polskiej służbie zdrowia. Niestety.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości