WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
agss

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

agss Pon Paź 02, 2017 1:32 pm

Lajdis był komedią ,ha ha ,ha dla mnie dno ,Botoks cała prawda o służbie zdrowia jeśli ktoś ma w rodzinie kogoś kto pracuje w służbie zdrowia może wam opowiedzieć co się tam dzieje.
Awatar użytkownika
hmmm

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

hmmm Pon Paź 02, 2017 2:49 pm

Zastanawiam się czy autor tego tekstu w ogóle oglądał film? Po co doszukiwać się ideologii.
Film przedstawia niestety realizm jakie panuje w służbie zdrowia (nieco przerysowany ale dość prawdziwy) Pracując na SORze wielokrotnie można było się spotkać z podobnymi zachowaniami (pacjent/lekarz/pielęgniarz). Niestety albo stajesz się znieczulona/y albo padasz z nerwów.
Dziwne, kolejny tekst/recenzja, w którym nagonkę robi się na pro life (jedna z bohaterek zachodzi w ciąże i odmawia dokonywania aborcji (jako kobieta doskonale ją rozumiem). Kobiecie zmienia się w głowie wiele rzeczy w takiej sytuacji.
Obrzydzenie bo jedna ze scen przedstawia panią z pieskiem szczepioną - uwierzcie mi ... to jest jeszcze nic , w porównaniu z rzeczywistością.
Film targa emocjami. Raz dostajemy teksty jak z komedii a zaraz obraz który ściska gardło. Dla mnie dobra produkcja.
Awatar użytkownika
Klaus

Klaus Pon Paź 02, 2017 3:05 pm

Pan recenzent napisał recenzję z tezą. Niech teza nikogo nie zmyli. Panu recenzentowi polecam obejrzenie filmu jeszcze raz, wcześniej odrzucając wszelkie tezy. Głupie i nieprawdziwe jest to, co pan napisał.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Pon Paź 02, 2017 8:26 pm

Prawda jest taka, że film pokazuje wiele scen z życia wziętych, do których nikt się nie przyzna. Aborcja? nie ja nie ... a później, niektóre pary nie chcą dziecka z zespołem Dawna, czy nawet to, że lekarz kpi w zawartości koperty... Moim zdaniem film jest dobry, drastyczny owszem, ale trzeba mieć dystans do wszystkiego. A po za tym wiele scen było przeplatanych, z jednej strony szok tego co się zobaczyło, a z drugiej śmiech.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Pon Paź 02, 2017 8:29 pm

Prawda jest taka, że film pokazuje wiele scen z życia wziętych, do których nikt się nie przyzna. Aborcja? nie ja nie ... a później, niektóre pary nie chcą dziecka z zespołem Dawna, czy nawet to, że lekarz kpi w zawartości koperty... Moim zdaniem film jest dobry, drastyczny owszem, ale trzeba mieć dystans do wszystkiego. A po za tym wiele scen było przeplatanych, z jednej strony szok tego co się zobaczyło, a z drugiej śmiech.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Pon Paź 02, 2017 8:30 pm

Awatar użytkownika
Lidka

Lidka Pon Paź 02, 2017 8:46 pm

"Mózg" napisał(a): Ale najlepsze jeszcze przed nami- za tydzień okaże się, że ten film pobił rekordy dwóch poprzednich "dzieł" Vegi- to dzięki takim recenzjom które dają sympatykom pro life nakaz - must see! Ja bym dziś poszedł jeszcze raz, ale biletów nie ma

Już pobił. Na otwarciu 700 tys widzów.
Awatar użytkownika
wnikliwy

wnikliwy Pon Paź 02, 2017 9:48 pm

Vega spadł z wysokiego konia, ale teraz już przynajmniej wiadomo komu zawdzięczamy kształt ostatnich Pitbulli i Służb Specjalnych- producentowi Emilowi Stępniowi. Strach pomyśleć co by było jakby robił je sam.
Awatar użytkownika
Nikt 85

Nikt 85 Pon Paź 02, 2017 10:22 pm

Prawda w oczy kole... Wszyscy żyją leśna Góra i wierzą że wszędzie tak jest a tu klops...
Awatar użytkownika
Nickt

Nickt Wto Paź 03, 2017 10:12 am

Sorry, ale Pan się nie nadaje na recenzenta ...
Awatar użytkownika
Krasavcyk

Krasavcyk Wto Paź 03, 2017 11:04 am

Zastanawia mnie ignorancja wszystkich obrońców poprawności, a zarazem mających się za liberałów. Film ukazuje w przerysowany sposób rzeczywistość, jest na swój sposób czarną komedią. Zamiast podejmować się tematu i próbować znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego?, nieustannie od kilku dni czytam tendencyjne recenzje i opinie, oczywiście wszystkie utrzymane w tym samym tonie. Na szczęście to widz decyduje, co ogląda i co ma myśleć.
Awatar użytkownika
tósk

tósk Wto Paź 03, 2017 11:37 am

I cała agitka czarnych protestów poszła w komin, wystarczył jeden film aby ich załatwić i to poprzez prawie milionową widownię, brawo PATRYK
Awatar użytkownika
Monika201110

Monika201110 Wto Paź 03, 2017 1:43 pm

Przed chwilą wróciłam z kina.Film świetny.Godny polecenia.W ponad 80% pokazuje brutalną prawdę o funkcjonowania służby zdrowia.Wiem to z autopsji. Realistyczne sceny tylko wzmacniają przekaz.Trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
eli

eli Wto Paź 03, 2017 5:09 pm

Skoro można było promować Klątwę, to niech i to pokazują. Pójdzie kto chce.
Awatar użytkownika
gumis

gumis Wto Paź 03, 2017 10:28 pm

Ludzie co wy wyprawiacie! Na pewno nie jestem znawcą kina, sposobów montażu, jakiegoś szkicu na treści, ale wiem jedno; Film to jest wizja reżysera, scenarzysty itd, a Botoks to nie jest dokument, pamiętajmy że co jakiś czas znajdzie się jakaś osoba która wyłamie się z kanonów wg. których robi się film. Miarą sukcesu tego filmu będzie liczba widzów na następnym tworze Patryka Vegi. Nie jestem „za” i „przeciw”, zauważam tylko że tematyka filmu to zbiór nagłówków z pierwszych stron gazet z ostatnich lat w naszym kraju zwanym Polska. Idąc tropem hejtu na obraz przedstawiony w filmie powinniście hejtować wszystkich dziennikarzy którzy te informacje wyciągnęli przed laty na pierwsze strony gazet, powinniście hejtować te programy czy seriale w stylu: Rozmowy w toku, Lekarze, Ratownicy, Szkoła, Interwencja, Wizjer TVN itp., bo taką tematyką właśnie się stacje telewizyjne zajmują, na czyje życzenie? Tematyka z tych programów jest dokładnie taka sama jak w filmie Vegi: trans, narkotyki, geje lesby, pedofile, policja, debilny sąsiad, zaszczany facet w parku, gościu i dwie kochanki razem, pies ruch…cy właścicielkę, nie było w TV? Było tylko wy o tym nie wiecie, być może postać z filmu to wasz sąsiad czy sąsiadka. Czy wysoka oglądalność tych dennych programów jest efektem wciskania na siłę takich historii? Czy też jest taka potrzeba aby zobaczyć czyjeś nieszczęście, kłótnie, rozterki. Jakie społeczeństwo taki program. Teraz czas na wielkie wypowiedzi krytyków, Korwin-P. i inni co to jest w ogóle!! Jasne lepiej poczekajmy na kolejną cześć „Listów do M”, będzie kolejny sukces kinowy, a tematyka oklepana… Ja też lubię takie filmy, tylko po co opluwać człowieka, po prostu więcej nie idź do kina, a gościu(Vega) umrze z głodu!!! Powiecie jak się nie podoba to nie oglądaj, no i nie oglądam w TV takiego g…na, a na film Vegi poszedłem i nie żałuje, miałem w niektórych momentach dziwne odczucia w czasie seansu jednak nie nudziłem się, a i pełna sala kinowa żyła, w każdej minucie dało się wyczuć w powietrzu (nie bąki), jak nie euforie to humor, ale też strach, zawstydzenie może i obrzydzenie, niemniej jednak każdy widz coś poczuł a oto przecież chodziło. Wielcy znawcy kina teraz możecie pojechać po mnie. Pozdrawiam.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość