WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Arkadiusz

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

Arkadiusz Śro Paź 04, 2017 9:06 am

Byłem, widziałem i fakt jedyne co na plus to - może w nie najlepszym stylu i w pokrętny sposób promowana postawa pro - Life. Co do całości filmu to chaos, zlepek newsów rodem z pierwszych stron najgorszych brukowych szmatławców, niestety często prawdziwych, jednakże podanych w skondensowanej formie , mogących krzywdzić stereotypowym obrazem.Uczucia mieszane i raczej nie skłaniające do refleksji - bardziej wpedzających w postawe obronna i wyparcie.
Awatar użytkownika
aportowany płód..

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

aportowany płód.. Śro Paź 04, 2017 9:15 am

znakomity komentarz i recenzja
"abortowany płód tak nie wygląda, to manipulacja"....rzeczywiście, abortowany płód w 26 tygodniu (bo taka sytuacja miała miejsce w filmie) tak nie wygląda, jest nieco mniejszy, nieco mniej "humanoidalny"....czy w z związku z tym, można go zostawiać na tacce? a może to też "tak nie wygląda", może abortowanym płodom humanitarnie wstrzykuje się truciznę jeśli po aborcji jeszcze oddychają? a nie, sorki, tutaj mieliśmy wymuszony poród, a aborcja to wyrwanie ciała po kawałku.........
Awatar użytkownika
paniwladcaswiata

paniwladcaswiata Śro Paź 04, 2017 9:48 am

Ciekawe co teraz myśli Stępień, ciekawe czy w ogóle by ten film zrobił... w internecie piszę że mieli inne wizje z Vegą, teraz widać jakie gnioty kręci Vega bez Stępnia. Film ma koszmarne recenzje i pewnie będzie wtopą finansową.
Awatar użytkownika
paniwladcaswiata

paniwladcaswiata Śro Paź 04, 2017 9:49 am

Ciekawe co teraz myśli Stępień, ciekawe czy w ogóle by ten film zrobił... w internecie piszę że mieli inne wizje z Vegą, teraz widać jakie gnioty kręci Vega bez Stępnia. Film ma koszmarne recenzje i pewnie będzie wtopą finansową.
Awatar użytkownika
sheknows

sheknows Śro Paź 04, 2017 10:11 am

Z założenia nie oceniam filmów których nie widziałam, odbębniłam 25 zł i poszłam i teraz piszę by oszędzić Wam tych 25 zł. Szmira, wulgarna, pusta, płytka, żałosna.
Awatar użytkownika
zenua

zenua Śro Paź 04, 2017 10:35 am

To teraz widać że Vega robi dobrze PiSowi i kościołowi w temacie aborcji
Awatar użytkownika
Jezus CHytrus

Jezus CHytrus Śro Paź 04, 2017 11:02 am

Uwaga na PISowskie trolle. Opanowali juz kazdy portal i te komentarz epod spodem sa oplacane przez PIS.
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Paź 04, 2017 11:04 am

"zenua" napisał(a): To teraz widać że Vega robi dobrze PiSowi i kościołowi w temacie aborcji

niestety, ale taka prawda
Awatar użytkownika
ona

ona Śro Paź 04, 2017 11:12 am

"sheknows" napisał(a): Z założenia nie oceniam filmów których nie widziałam, odbębniłam 25 zł i poszłam i teraz piszę by oszędzić Wam tych 25 zł. Szmira, wulgarna, pusta, płytka, żałosna.

Ufff, a już myślałam że ze mną coś nie tak, ale mam dokładnie takie same odczucia. Przez ponad 2 godziny wysłuchiwanie żałosnych dialogów typu "Powiedz, dlaczego mnie zdradziłeś? Bo masz brzydką c.i...pę" Żenada
Awatar użytkownika
Max

Max Czw Paź 05, 2017 10:57 am

Byłem wczoraj na tym filmie. Film jest bardzo dobry. Daje dużo do myślenia. Pokazuję niestety prawdziwą prawdę o polskich szpitalach, bezduszności lekarzy. Sponsorowaniu przez koncerny farmaceutyczne. Sam kiedyś będąc w Chorwacji widziałem "konferencję" dla lekarzy sponsorowaną przez taką firmę w dodatku byli całymi rodzinami !!! Znieczulica w szpitalach jest olbrzymia. A Pan recenzent to jak to mówią "wróży z fusów". Film ma głęboki przekaz, tylko trzeba włączyć myślenie !!!
Awatar użytkownika
wojtus

wojtus Pią Paź 06, 2017 11:46 am

ten film to gooowno
Awatar użytkownika
Zen

Zen Pią Paź 06, 2017 1:07 pm

Najbardziej żenująca recenzja jaka czytałam. Mam wrażenie ze autor pisał ja wstrzasany spazmami.A gile spływały mu na klawiaturę
Awatar użytkownika
gucio

gucio Pią Paź 06, 2017 7:14 pm

mi rowniez sie nie podobal ten film
Awatar użytkownika
Przemyślane

Przemyślane Nie Paź 08, 2017 5:52 pm

Oglądałam film oglądając tylko zwiastuny nie czytałam wcześniej recenzji czego żałuję. Nie jestem zachwycona po obejrzeniu raczej trochę podirytowana bo oglądałam go w ciąży i też po przejściach dla tego dla mnie było to trochę "nie smaczne" powinni ostrzegać takie kobiety przed tym filmem. Z drugiej str.przedstawił coś co się działo kiedyś, niedawno w PL służbie zdrowia teraz może już tego nie widać ale kiedyś jeżeli nie pamiętacie porozmawiajcie z mama tak było. Reasumujac trzeba miec zdrowe podejście do filmu i czysta psychikę inaczej film będzie zkomentowany na całkowite 0.
Awatar użytkownika
JACK102

JACK102 Pon Paź 09, 2017 3:15 am

I nie wierzcie że film to dno jeden z najlepszych filmów Polskich ostatnich lat wreszcie film który pokazuje jakie jest życie naprawdę a że kilka przekleństw padło no tam takie tragedie ludzkie były i sytuacje że i tak zachowali zimną krew ci lekarze i pielęgniarki i byli mało wulgarni a ludzie którzy w tym filmie widzą patologię to chłopaczki w różowych rurkach i sfrustrowane feministki podobne to tych co witały kwiatuszkiem i całuskiem witały uchodźców w Niemczech i Brukseli a potem ci sami uchodźcy bo zaprosiła ich do domku w ramach porawności politycznej ubogacili ją dosyć brutalnie bez szczegółów:( i nie podarowali jej kwiatka przed randką no i całusków też nie było i długiej delikatnej gry wstępnej ;)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość