WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
JACK102

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

JACK102 Pon Paź 09, 2017 3:25 am

Przecież chłopczyku w różowych rurkach wyszyłeś po 5 minutach z niego po pełne gacie miałeś ze strachu przed brutalnym i zwykłym światem idź kwiatuszka rzuć uchodźcą oni będą mili dla ciebie bardzo mili ale spodnie wypierz bo nawet oni nie zbliżą się do stworzenia nieczystego islam zabrania(stąd to skojarzenie z gównem:)
Awatar użytkownika
kleks

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

kleks Czw Paź 12, 2017 10:46 am

do teatru aha....a światsak zazwija

"Maria" napisał(a): Dziękuję za recenzję, wybierałam się z mężem na ten film, ale daruję sobie i pójdziemy w następną niedzielę do teatru zamiast na pseudosensacyjną i komercyjną papkę.
Awatar użytkownika
jjm

jjm Pon Paź 23, 2017 1:36 pm

Z całej recenzji wiadomo tylko jedno - pan redaktor nie lubi oglądać jak się rodzą dzieci i jak się je usuwa. Bo to nieładnie wygląda. To prawda - poród i aborcja są średnio estetyczne, zwłaszcza widok umierającego dziecka . Proponuje w przyszłości oglądać w kinie bajki disneya, a z tv polecam mini mini.
Awatar użytkownika
Dani

Dani Wto Paź 31, 2017 12:05 pm

filmu nie widziałam , a recenzja powalająca jest :)
wszystko co mężczyzna nie chce wiedzieć o cudzie narodzin !!!
w jakim my swiecie zyjemy ?
cud narodzin tak wygląda hipokryzja tego nie zmieni
chcemy się oszukiwać to śmiało
a historię z owczarkiem czytałam jako nastolatka czyli 40 lat temu w jednej ze slązkich gazet
była zabawniejsza tam sanitariusz powiedział do ojca dziewczyny ; prosze potrzymać zięcia to zastrzyk zrobie .
Awatar użytkownika
Dani

Dani Wto Paź 31, 2017 12:05 pm

a historię z owczarkiem czytałam jako nastolatka czyli 40 lat temu w jednej ze slązkich gazet
była zabawniejsza tam sanitariusz powiedział do ojca dziewczyny ; prosze potrzymać zięcia to zastrzyk zrobie .
Awatar użytkownika
Dani

Dani Sob Lis 04, 2017 1:02 am

Awatar użytkownika
Angelika

Angelika Pon Lut 19, 2018 6:42 pm

Gorszego polskiego gówna to ja jeszcze nie widziałam. A ten serial bije wszystko. Mąż po obejrzeniu 2 odcinka zrezygnował ja już po chwili zrezygnowałam jak 1 odc zobaczyłam. Totalne dno... Wątki są okropne i aż odstraszające i zniechęcające. I nadal mam swoje zdanie że tylko w polskich filmach jest przewaga w przekleństwach,seksie i ordynarnych scen. Jak można odegrać rolę żeby złamać dziecku barki a lekarz na siłę ciagnie z pochwy dziecko. Maskara .. To tylko świadczy o ludziach.... Reżyser jak i aktorzy mają coś z głową i sa psychicznie chorzy...
Awatar użytkownika
Ula

Ula Pią Mar 09, 2018 3:16 pm

Jeejku, dobrze, że oszczędzilam sobie tego szmatłowego filmu. Wszystko, żeby zaszokować. Żenada...
Awatar użytkownika
zolo

zolo Pią Mar 09, 2018 3:24 pm

Dziwie sie że ktoś chciał zagrać w Botoksie czy kobiety maffi. Wstyd Pani Nianio i wszystkie inne pozal sie aktorczyny. Fillmy beznadziejne , wulgarne .Ochyda.Wstyd że takie coś sie
Awatar użytkownika
ezi

ezi Śro Lis 27, 2019 11:21 am

Film i Botoks i kobiety maffi obrzydliwe. żadnej wartości nie przedstawiają .dziwię sie ze ktos chciał w nim grać. Marne aktorzyny.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości