WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
MC

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

MC Nie Paź 01, 2017 11:56 am

Szybko należy podać "jedyne, właściwe wnioski", żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy wyciągnąć je samemu. "Recenzja" przypomina opisy "amerykańskiej zgnilizny, do której socjalistyczne społeczeństwo nie powinno mieć dostępu" pisane w głębokim PRLu.
Awatar użytkownika
Złoty noc-nick

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

Złoty noc-nick Nie Paź 01, 2017 12:19 pm

Dobra recenzja. Świetnie napisana. Filmów Vegi i tak nie trawię, a czytanie zgrabnego tekstu zawsze sprawia przyjemność. Niektóre komentarze dziwne, bełkotliwe, nieco histeryczne. Chyba pisane na drabince.
Awatar użytkownika
Mózg

Mózg Nie Paź 01, 2017 12:38 pm

Byłem wczoraj. Film rewelacyjny, polecam wszystkim. Strasznie bawią mnie te recenzje, które próbują zniechęcić ludzi do tego filmu. Nagle wszyscy recenznci odczytują każdą scene dosłownie. Ale najlepsze jeszcze przed nami- za tydzień okaże się, że ten film pobił rekordy dwóch poprzednich "dzieł" Vegi- to dzięki takim recenzjom które dają sympatykom pro life nakaz - must see! Ja bym dziś poszedł jeszcze raz, ale biletów nie ma
Awatar użytkownika
Zero

Zero Nie Paź 01, 2017 12:58 pm

Ale slagy tekst. To nie recenzja tylko manifest swiatopogladowy. Dovtego napisany jak wyptacowanie w szkole...
Awatar użytkownika
Agata

Agata Nie Paź 01, 2017 1:07 pm

Mam wrażenie, że byłam na innym filmie niż redakcja… To zlepek recenzji z internetu?
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Nie Paź 01, 2017 1:28 pm

Jak to mówili ch** du** i kamieni kupa. Współczuje środowiskom prawicowym, muszą popierać gó**no bo potępia aborcje. :D Wega nieźle ich załatwił.
Awatar użytkownika
tess

tess Nie Paź 01, 2017 3:21 pm

Aborcja tak właśnie wygląda, kiedy ma miejsce w późniejszych miesiącach ciąży. Vega pokazał prawdę. Co do sceny zakleszczenia. Wydarzyła się naprawdę. Czasem pogotowie jest wzywane do przypadków zakleszczeń podczas stosunku. Słyszałam od bliskiej rodziny o przypadku zakleszczenia panny młodej z innym panem niż pan młody. Trzeba było wzywać pogotowie. Panna młoda się powiesiła. Co do przedmiotów w odbycie: nie takie rzeczy wyprawia nasze wyzwolone postępowe (niemoherowe) społeczeństwo. Nie można mieć pretensji do Vegi o to, że pokazał świat realny pogotowia i służby zdrowia w ogóle. To, że o czymś nie słyszymy na codzień nie oznacza, że tego nie ma. A że wulgarny język? Przecież to jest język codzienny naszych elit.
Awatar użytkownika
ktosik

ktosik Nie Paź 01, 2017 3:26 pm

Tak się zastanawiam czy recenzent obejrzał ten film bo pielęgniarka Asia miała na imię Gosia a pozmianie płci została Markiem i Beata nie zakochała się w nim tylko byli przyjaciółmi rozmawiali ze sobą tylko i nic więcej. Dla mnie ta recenzja jest przez to delikatnie mówiąc mało rzetelna
Awatar użytkownika
Ok

Ok Nie Paź 01, 2017 4:11 pm

Nie wiem skąd takie recenzje pseudo zawodowych krytyków. Przed seansem czytałem kilka i przez nie mało brakowało, żebym sobie odpuścił, bo lepsze miał np. Polandia, a film był totalnym gniotem i męczarnią. Jednak dałem temu filmowi szansę. I nie żałuję, bo to najlepszy film jaki oglądałem od lat i aż mam ochotę obejrzeć co jeszcze raz. Praktycznie wszystko w tym filmie jest prawdą, tylko że podane w pigułce i pewnie dlatego niektórzy twierdzą, że jest zlepkiem bzdur. Niestety taką mamy rzeczywistość i dokładnie tak działa przemysł farmaceutyczny, ich przedstawiciele, a i w szpitalach dzieje się podobnie. Oczywiście nie na co dzień, ale jednak takie sytuacje mają miejsce. Ten film po prostu ukazuje to bez zbędnego retuszu i to na pewno szokuje, tylko że jest prawdziwe, a dystans trzeba mieć. W tym filmie przede wszystkim chodzi o emocje jakie przeżywają jego bohaterowie i nikt, kto jest niedojrzały zwyczajnie może tego nie zrozumieć. Dla mnie film bardzo dobry, jak mało który w ostatnich czasach. Daję 10/10, a pseudo krytycy... nigdy więcej waszych sugestii...
Awatar użytkownika
Julka

Julka Nie Paź 01, 2017 4:11 pm

Facet nie dorosłeś chyba do roli faceta, męża, ojca albo po prostu ci nie staje, bo tylko impotent może wypisywać takie głupoty po obejrzeniu tego filmu.
Awatar użytkownika
Lilka

Lilka Nie Paź 01, 2017 4:39 pm

I to ma być recenzja filmu? na takim portalu? Przypomina to retorykę rodem z pudelka, plotka i se😕, a nie profesjonalny ogląd dzieła Vegi. Idąc tym tropem można powiedziec, że "Ptaki śpiewają w Kigali" to zestaw niedoświetlnych i nieostrych ujęć, obrzydliwych detali drgających kiszek i sępów szarpiących padlinę. Jeśli autor bierze się za pisanie recenzji filmowych, to najpierw niech trochę poczyta o gatunkach i języku filmu.
Kompletna amatorka dziennikarska
Awatar użytkownika
Perpi

Perpi Nie Paź 01, 2017 5:04 pm

Od kiedy ta strona zmieniła się w Filmweb ? A nie, przepraszam to tylko incydentalna recenzja by potwierdzic ze media zmieniły się w Krytykę Polityczną
Awatar użytkownika
Majka

Majka Nie Paź 01, 2017 5:08 pm

Film jest bardzo naturalistyczny, ale dużo w nim prawdy. Chyba każdy z nas doświadczyl przedmiotowego traktowania przez lekarzy. A co do koncernów farmaceutycznych sama prawda tylko prawda... Także nie dziwię się że film jest zjechany skoro w złym świetle stawia elity i napewno stanie się jedno ludzie zaczyna bacznie patrzeć lekarza na ręce.
Awatar użytkownika
mm

mm Nie Paź 01, 2017 6:25 pm

@ppin Cała Polska czytała o wielorybie w Wiśle. Czekam na następny pasjonujący film Vegi opisujący tą historię. Mam nadzieję że nie zabraknie czarnej Wołgi
Awatar użytkownika
jak

jak Nie Paź 01, 2017 7:04 pm

Nie oglądałem Lejdis i tego gówna nie będę oglądać również. A że mnie to nie obchodzi to recenzji też nie będę czytać bo jest mi niepotrzebna.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości