WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Jola

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

Jola Nie Paź 01, 2017 7:51 pm

Pielęgniarka miała na imię Gosia a nie Asia. To po pierwsze. Po drugie nie przeczytałam jeszcze żadnej pozytywnej recenzji tego filmu. Zmowiliscie się??? Film jest rewelacyjny. Pełen emocji. Pokazuje że w szpitalu lekarz nie traktuje Cię jak w Na dobre i na złe. Sceny sa bruralne ale jak to inaczej pokazac???
Awatar użytkownika
Aborcja to morderstwo i jeżeli autor tej recenzji myśli inaczej to jest nieukiem.

Re: „Botoks” to manifest antyaborcyjny, przeplatany seksem z psem. Podpisały się pod tym Dygant, Szapołowska i media (recenzja)

Aborcja to morderstwo i jeżeli autor tej recenzji myśli inaczej to jest nieukiem. Nie Paź 01, 2017 8:21 pm

„Z naukowego punktu widzenia poprawne jest stwierdzenie, że pojedyncze ludzkie życie zaczyna się w momencie poczęcia.”
prof. M. Matthews-Roth, Uniwersytet Harvarda, USA
„Od momentu poczęcia istnieje żywa istota. Nienarodzone dziecko jest osobą.”
prof. dr med. A. Ingelman-Sunberg,
kierownik Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Sztokholmie
„Człowiek jest już człowiekiem od momentu, gdy męski plemnik zapłodni żeńską komórkę jajową.”
prof. dr hab. med. E. Blechschmidt,
dyrektor Instytutu Anatomii Uniwersytetu w Getyndze, Niemcy
Awatar użytkownika
Najlepsza wersja online dostepna na: http://botoks-2017-online.eeu.pl

Najlepsza wersja online dostepna na: http://botoks-2017-online.eeu.pl Nie Paź 01, 2017 8:25 pm

Super jest
Awatar użytkownika
Mika

Mika Nie Paź 01, 2017 9:44 pm

Ja uważam, że ta recenzja jest bardzo płytka i zabarwiona swiatopogladem autora... nie żałuję pieniędzy wydanych na bilet ani czasu spędzonego w kinie. Film poruszał ważne kwestie, takie jak błędy przy porodach, niechęć do cerskich cięć nawet jeśli są wskazania, czekanie do ostatniej chwili, cesa
Awatar użytkownika
Mika

Mika Nie Paź 01, 2017 9:51 pm

Ja uważam, że ta recenzja jest bardzo płytka i zabarwiona swiatopogladem autora... nie żałuję pieniędzy wydanych na bilet ani czasu spędzonego w kinie. Film poruszał ważne kwestie, takie jak błędy przy porodach, niechęć do cerskich cięć nawet jeśli są wskazania, chwili, łapówki, aborcja, invitro, władza koncernów farmaceutycznych, dyskryminacja kobiet w pracy i inne. Tematy żywe w mediach, na forach internetowych, budzące wiele emocji. Przydałby się jeszcze temat szczepień ale to chyba jeszcze zbyt kontrowersyjne.
Awatar użytkownika
handra

handra Nie Paź 01, 2017 10:36 pm

Ten film to kupa obrzydliwości!
Awatar użytkownika
M

M Nie Paź 01, 2017 10:36 pm

Pan recenzent chyba oglądał inny film niż ja. Poziom brutalności niektórych scen się zgadza, natomiast co do przekazu filmu to niestety, ale czegoś tutaj Pan nie zrozumiał. Nie widziałam tam agitacji dla środowisk pro-life, jedynie pokazanie znanego nam wszystkim powiedzenia "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Nie wiem też gdzie Pan widział zamawianie do aborcji, wręcz przeciwnie! Nie zauważył Pan obrzydzenia bohaterki do siebie i tego co robi? Obraz mężczyzn w filmie może jest nieco przerysowany, ale w wielu przypadkach z życia codziennego podobieństwa pewnych zachowań są rażące. To nie jest film, który miał się Panu spodobać, bo takie filmy nie są po to. One mają coś wnieść, pokazać, udowodnić, może nawet coś zmienić. Nie spodziewałam się tego po kinie w wykonaniu Vegi. Przy okazji, scena z zakleszczonym psem jest od wielu lat przekazywana w środowisku mającym związek ze służbą zdrowia.
Awatar użytkownika
Regina

Regina Nie Paź 01, 2017 10:48 pm

Film rewelacyjny, brutalnie rzeczywisty, autentyczne sytuacje. Każdy odnajdzie tam coś co jemu lub rodzinie się faktycznie przytrafiło (obsługa szpitalna) lub czytał o tym w necie - zoofilia i zboczone fetysze wyzwolonych nowoczesnych "elyt"
Awatar użytkownika
dfdf

dfdf Nie Paź 01, 2017 11:32 pm

LEWACTWO wkur4ione więc pewnie film pokazuje prawde. Dobra reklama, pojde ,obejrze
Awatar użytkownika
SH

SH Pon Paź 02, 2017 8:24 am

Pewnie ta "recenzja" tak wygląda, bo ktoś, z kim autor dzieli życie, jest lekarzem...
Awatar użytkownika
Pio

Pio Pon Paź 02, 2017 8:31 am

Film tragiczny szkoda wydawać na bilet
Awatar użytkownika
nem

nem Pon Paź 02, 2017 9:16 am

Panie recenzencie, "Wszystko to, czego mężczyzna nie chce wiedzieć uczestnicząc z partnerką w cudzie narodzin, zobaczy w tym filmie."
Bo tak właśnie wygląda cud narodzin, ale w sumie co Pan, mężczyzna, może o tym wiedzieć?

Pana recenzja jest zupełnie oderwana od rzeczywistości i pokazuje, że nie zrozumiał Pan filmu.
Film - nie jest idealny i wiele można mu zarzucić, ale jednak zupełnie co innego, niż Pan w tych, pożal się Boże, wypocinach.
Awatar użytkownika
ronald

ronald Pon Paź 02, 2017 9:48 am

Idąc na ten film, zabierzcie ze sobą wiadro. Przyda sie dość szybko. Poza tym przed tym filmem powinno sie zakazać wnoszenia popcornu. Dużo pracy później może mieć obsługa sali kinowej. Obrzydliwie ohydny niby-komediodramat. Kolejny sensacyjny tani polski gniot, który tylko epatuje negatywną stroną życia. Tym razem dodano jeszcze ujęcia z prawdziwych operacji, tak żeby było "ostrzej". To kino, które powoduje złe emocje. Śmiało można olać ten film. Jedynie Fabijanski jest bez zastrzeżeń
Awatar użytkownika
mm

mm Pon Paź 02, 2017 10:53 am

Film rywalizuje z Kac Wawa o najgorszy film w dziejach polskiej kinematografii, a tu proszę tylu fanów.
Awatar użytkownika
Meg

Meg Pon Paź 02, 2017 11:10 am

Zniechęcona komentarzami zamierzałam na film nie pójść. Jednak wygrała chęć wyrobienia sobie własnego zdania. I bardzo dobrze. Dla mnie film świetny. Po jego obejrzeniu rozumiem skąd taka nagonka i tak wielka liczba negatywnych recenzji. Głosy pozytywne gubią się wśród tych negatywnych. Film jest poprostu antyaborcyjny, koncentruje się głównie na przerywaniu ciąży wyższych, gdzie płód jest chory. Super kontrast pomiędzy kobieta, która jak najszybciej chce pozbyć się dziecka z downem i krzyczy "niech to pani ze mnie wyciągnie" a bohaterka dygant, która tuli swoje maleńkie martwe dziecko, które gdyby przeżyło byłoby mocno uszkodzone. Pokazane są dwie różne kobiety, a od widza zależy jak je oceni. To co jest pokazane jest prawda. Odsyłam recenzenta do obejrzenia płodów w poszczególnych tygodniach ciąży. W filmie przerywana jest ciąża w 22 tygodniu. A przecież takie dzieci medycyna potrafi już uratować, wiec na pewno płód wyglada jak dziecko. Zachęcam, aby nie kierować się negatywnymi opiniami i film obejrzeć. Nie wyrabiamy sobie zdania tylko na podstawie opinii, bo chyba o to piszącym chodzi, abyśmy ten film skreślili na wstępie.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości