WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ariadna

Bracia Sekielscy zebrali już 750 tys. zł na trzeci film o pedofilii w Kościele

Ariadna Sob Lut 22, 2020 4:58 pm

Ta koszulka, którą Tomasz Sekielski tak dumnie prezentuje, jest dobitnym dowodem na to, że nie chodzi o cele wyższe, chodzi o łatwe źródło utrzymania.
I udało się.
Awatar użytkownika
Zaciekawiona

Re: Bracia Sekielscy zebrali już 750 tys. zł na trzeci film o pedofilii w Kościele

Zaciekawiona Sob Lut 22, 2020 6:12 pm

Czemu zatem często słyszy się narzekanie, że wszystko drożeje i brak pieniędzy?
Awatar użytkownika
Sylwia

Re: Bracia Sekielscy zebrali już 750 tys. zł na trzeci film o pedofilii w Kościele

Sylwia Sob Lut 22, 2020 6:15 pm

Czy film o skokach też będzie miał sequel i jeszcze jeden sequel? A co z trylogią o suszy? Kiedy trzecia część i czy w ogóle?
Awatar użytkownika
Pdk

Re: Bracia Sekielscy zebrali już 650 tys. zł na trzeci film o pedofilii w Kościele

Pdk Nie Lut 23, 2020 3:13 pm

Będzie trzecia, czwarta i dziesiąta cześć. Niezłe źródło utrzymania sobie znaleźli, nie ma co.
Awatar użytkownika
Tabita

Re: Bracia Sekielscy zebrali już 650 tys. zł na trzeci film o pedofilii w Kościele

Tabita Nie Lut 23, 2020 6:44 pm

Patrzcie, film miał być na początku jesieni ........ a niespodzianka, jeszcze go nie ma! Ostatnio trafiłam na felieton, gdzie jest mowa o braciach Sekielskich, niespodziewałam się czegoś takiego. Przecież właśnie te osoby, powinny stać za nim murem. O to cytat "Osobiście nie jestem fanką braci Sekielskich. Po ich pierwszym filmie „Tylko nie mów nikomu” doznałam poważnego załamania. Powodem nie było ukazanie rzeczywistości, która jest mi znana, lecz niewidoczna dla większości odbiorców sugestia, że wszystkie przypadki są tak drastyczne i tak źle załatwiane, jak te przedstawione w filmie.
Cieszyłam się, że podjęli ten temat. Jednak należało także wskazać na istnienie przypadków, w których był tylko jeden incydent. Byłoby ważne dla tych pokrzywdzonych, aby nie doszło u nich do wzmocnienia poczucia winy, a nawet do wątpienia, czy w ogóle padły ofiarą przestępstwa. Piszę o tym, bo znam taką reakcję pewnej osoby po obejrzeniu filmu." https://pl.aleteia.org/2020/02/03/jeste ... _ho1wJ28vo
Awatar użytkownika
aff

aff Nie Lut 23, 2020 9:23 pm

Niestety z niezależnego dziennikarstwa, zaczyna to wyglądać to jak TVP à rebours. Miały być SKOKi ale temat okazał się nośny i w hollywoodzkim stylu będzie kontynuowany, aż do ostatniego dolara (merchandising koszulkowy też o tym świadczy - lekki cyrk, to mogliby robić ludzie indywidualnie oddolnie ale nie szanujący się dziennikarz).
Awatar użytkownika
privat

privat Pon Lut 24, 2020 10:45 am

Tu nie chodzi o prawdę, pokrzywdzonych itd. Widać ewidentny brak rzetelności i uczciwości. To element antykatolickiej kampanii.
Awatar użytkownika
Formek

Formek Pon Lut 24, 2020 8:29 pm

Brawo Sekielscy . Mooherowo-Pisowskie lumpiarstwo wyje.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości