[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Brak możliwości edytowania ulubionych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące mediów społecznościowych

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kha1

Brak możliwości edytowania ulubionych

kha1 Nie Kwi 07, 2013 7:09 pm

Cześć wszystkim,

ponieważ obsługa Facebooka nie odpowiada na moje zapytania, a na kanale "Social Media" na Facebooku mój temat został usunięty bez podania przyczyny, chciałbym się zwrócić do użytkowników media o pomoc.

Ok. dwa tygodnie temu Facebook narzucił mi zmianę wyglądu na nowy. Od tego czasu, gdy w szarym menu po lewej stronie pojawiły się zarządzane przeze mnie strony (i grupy, aplikacje) zniknął "ołóweczek", który pozwalał wcześniej na edytowanie kolejności, ważności owych stron. Nie mogę ich aktualnie w żaden sposób moderować, przez co wyświetlają mi się tam nadal witryny, którymi już nie zarządzam. Nie mogę tam również umieścić tych, którymi zarządzać dopiero zacząłem.

Próbowałem z różnych przeglądarek i komputerów, nawet w innych miastach :-), niestety nic nie pomogło.

Czy ktoś wie, czym może być spowodowane usunięcie mi "ołóweczka" i możliwości edytorskich? Wiem, że nie tylko ja mam taki problem, natomiast nie wiem czy jest to bug systemowy, czy może ja mam coś źle ustawione - mimo iż sprawdzałem panel stukrotnie...

Będę wdzięczny za pomoc!
Awatar użytkownika
kha1

Re: Brak możliwości edytowania ulubionych

kha1 Pon Kwi 08, 2013 4:23 pm

Naprawdę nikt nie umie pomóc? :<
Wróć do Social Media

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość