WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Assl

Re: Brak sygnału na kanałach TVN i Polsat? Dotyczy to 1,32 mln gospodarstw domowych

Assl Pon Cze 13, 2022 11:52 pm

Jeśli chodzi o przekręty to PiS ma dardzo dobre wyniki. W przypadku DVB-T2 też się im udało.
Awatar użytkownika
Assl

Re: Brak sygnału na kanałach TVN i Polsat? Dotyczy to 1,32 mln gospodarstw domowych

Assl Pon Cze 13, 2022 11:52 pm

Jeśli chodzi o przekręty to PiS ma dardzo dobre wyniki. W przypadku DVB-T2 też się im udało.
Awatar użytkownika
Grześ

Grześ Śro Cze 15, 2022 12:05 am

Bo idą wybory i konkurecję dla tvp ograniczono ?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Śro Cze 15, 2022 11:07 pm

To jest celowe działanie na szkodę TVN i Polsat. Tylko jedna słuszna telewizja jest wszędzie a to co istotne zablokowane. Niedługo kartki na wyjście z domu będą jak się naród nie ogarnie
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Czw Cze 16, 2022 8:41 pm

Kupiłem dekoder,zainstalowałem programy.Odbieram te w nowym systemie a Polsatu i TVN jak nie było tak nie ma i to jest fakt a nie moj wymysł.Jutro z reklamacja idę do RTv/Agd bo nie wiem dlaczego ich nie ma.
Awatar użytkownika
dar6`

dar6` Czw Cze 16, 2022 10:37 pm

Bogdan kupił, zainstalował, ale nie zmienił namiarów nadajnika?
Nie dziwota, że nie widzi paczki polszitów...
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pią Cze 17, 2022 9:02 am

Właśnie o to chodzi,żeby do wyborów ludzie nie oglądali polsatu i TVN-u tylko kurwizję. Albo wszyscy przechodzą na nowy standard albo nikt.
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Pią Cze 17, 2022 11:17 pm

Ponieważ mimo zakupu nowego dekodera nie odbieram kanału TVn i Polsat ( a moze jeszcze innych) mimo ze na kanale kontrolnym komunikat wyswietlany stwierdza ze wszystko jest OK i odbiornik jest przystosowany do nowych wymagan systemowych.Zmieniałem antene,zmieniałem miesce Tv ,probowałem na działce.Niestety wszystko niby jest ale bez Posat i TVN..Poszedłem do sklepu (Euro RTV/Agd) celem reklamacji sprzetu.Okazuje się ze takich delikwentow jak ja zgłasza się bardzo wielu ale sklaep niejest w stanie zagwarantować usuniecie tego problemu.Proponuje (ale bez gwarancji likwidacji problemu) kupienie nowej anteny i filtru %G i wtedy moze te 2 kanały bedą widoczne ale gwarancji nie dają.To okreslone koszty antena (podobno okoł100zł0i fitr około 70 zł.Wkurzony byłem wielce .Co to wogole ma być.Reklmowano ten nowy system na wszelkie sposoby,gwarantwano ze wystarczy nowy dekoder i po sprawie a teraz co mamy ? Mamy wszystkie prorzadowe media i jakieś typu Kobieta,Historia i chyba jescze 3 inne ,(w nowym systemie) i oczywiescie 1,2 3,Republika,Wydarzeniai.... ze starego systemu a TVn ,Polsat brak.Kto jest odpowiedzialny za ten bałagan? Kto za to naciaganie ludzi odpowie.Kto poinformuje ludzi o tej dziwacznej sytuacji i powie kiedy to wroci do normy (czyzby czekaja na wybory?).Ja raczej zrezygnuje z dekodera>Mam jescze 3 dni na przemyslenia ( idzie mi o odbior na działce) i podjecie decyzji o rezygnacj z dekodera.Mam w domu Polsat z satelity wiec bedę nosił dekoder na działkę ,antenę sam potrafie ustawićć wiec chyba to lepsze rozwiazanie .Ale władza ludzi zrobiła "w Karola" ,poki co milczy i nie komentuje zaistniałej sytuacji chociaż mozna w internecie wyczytać ze około 1,3 mln ludzi ma problemy jak opisałem.Niestety nikt nie przyznaje się bałaganu i nie wskazuje,nie przeprasza społeczenstwa za kolejny "popis nieudacznictwa".Ciekawe co dalej w tej sprawie bedzie rząd czynił
Awatar użytkownika
Jakiś chłop

Jakiś chłop Sob Cze 18, 2022 8:11 am

Miało być lepiej a są tylko rządowe TVP. Reszty wogóle nie da się odbierać. W mojej wiosce nikt nie potrafi złapać Polsatu czy TVN. Co za dziadostwo.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Sob Cze 18, 2022 9:00 am

Lepiej Napiszcie Dlaczego na nowym telewizorze nie działa TVN i Polsat. Mam tylko 15 kanałów.
Awatar użytkownika
Asia

Asia Sob Cze 18, 2022 4:57 pm

Guzik prawda. Mam nowe kompatybilne telewizory i nawet dekoder dokupiliśmy i nie odbiera Polsat ani TVN. To jakieś matactwo.
Awatar użytkownika
nmnnr

nmnnr Pon Cze 27, 2022 12:36 am

Przecież od dawna wiadomo, że kaczor i jego niszczycielska banda chcą zrobić z mediami w Polsce to co zrobił Orban na Węgrzech, podobnie z resztą jak w Rosji za Putina. Wszystkie media prorządowe by dalej mydlić oczy rodakom i rządzić wiele kadencji i nie być sądzonym za szereg zła, którego się dopuścili. Wybory w Polsce to jasne, że będą nieuczciwe i prawdopodobnie sfałszowane. Tak jak już były w 2020 roku. Polska jako kraj EU i jej większość społeczeństwa przechodzi do porządku dziennego. Obojętność jest przerażająca. P.S Już jest osłabiony sygnał TVN i kilku stacji na dvb t w wielu regionach Polski. Coś takiego to nie demokracja.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości