WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Branża reklamowa traci na nowej polityce cookies w Safari, przychody Criteo w dół o 20 procent

pavv Sob Sty 13, 2018 11:44 am

Wzruszyła mnie historia biednej branży reklamowej... aż się popłakałem. Może napiszcie do Wybacz Mi.
Awatar użytkownika
poranek kojota

Re: Branża reklamowa traci na nowej polityce cookies w Safari, przychody Criteo w dół o 20 procent

poranek kojota Sob Sty 13, 2018 6:29 pm

"pavv" napisał(a): Wzruszyła mnie historia biednej branży reklamowej... aż się popłakałem. Może napiszcie do Wybacz Mi.

ajm sory bedzie lepsze :p
Awatar użytkownika
Bardzo im współczuję

Re: Branża reklamowa traci na nowej polityce cookies w Safari, przychody Criteo w dół o 20 procent

Bardzo im współczuję Nie Sty 14, 2018 2:31 pm

Współczułbym im jeszcze bardziej, gdyby każdy internauta miał aktywny NoScript oraz ustawił czyszczenie wszystkich cookies przy zamknięciu przeglądarki.
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Śro Sty 17, 2018 11:08 am

Spotkałem się juz z tym pare dni temu w social media managerze, nie wiem czemu smiejecie się z tego , ale poważnie podchodząc to nic w tym zartownego nie widzę . Biznes, jedni zyskują drudzy tracą . Tak było i tak będzie.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Lut 09, 2018 1:27 pm

Popieram blokowanie reklam.
Jak będę chciał to sam znajdę.
A tak to tylko denerwują .
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości