WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Zagraniczne produkcje telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
maniac

Breaking bad

maniac Wto Sie 16, 2011 6:40 pm

Wiem, że jestem opóźniony, ale dopiero teraz zabieram się za ten serial. Wydaje się nietuzinkowy i co najważniejsze oceniany jest przez internautów pozytywnie :) . Do nadrobienia mam 5 sezonów, a w ogóle, wedle najnowszych wieści, wyemitowanych zostanie jeszcze 16 odcinków i nastąpi rzekomy koniec produkcji.
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,108 ... oniec.html
Może ktoś z forumowiczów mnie przekona, już tak na 100 %, że warto?
Wszystkie sezony są godne polecenia?
Awatar użytkownika
Bb

Re: Breaking bad

Bb Wto Sie 16, 2011 8:25 pm

Zdecydowanie warto, chociaż historia po 5 sezonach zaczyna nieco już nudzić.
Awatar użytkownika
maniac

maniac Wto Sie 16, 2011 11:03 pm

No i jestem już po seansie. Pierwszy odcinek piorunującego wrażenia na mnie może nie zrobił, ale zaciekawił na tyle, żeby brnąć w to dalej :) .
Awatar użytkownika
hans

hans Śro Sie 17, 2011 4:34 pm

Zazdroszczę ci Maniac, tyle ekscytujących odcinków przed tobą :) . No może nie wszystkie trzymają wyśmienity poziom, ale zdarzają się prawdziwe perełki.
Awatar użytkownika
maniac

maniac Czw Sie 18, 2011 6:30 pm

Obejrzałem cały pierwszy sezon - tak, wiem, jestem kinomaniakiem :) . Wrażenia pozytywne, mam nadzieję, że atmosfera będzie się coraz bardziej zagęszczać.
Awatar użytkownika
hfs

hfs Wto Sie 23, 2011 5:26 pm

Nie dziwię się, genialny serial.
Awatar użytkownika
Hooligan

Hooligan Pią Sie 26, 2011 11:07 pm

Druga seria już nie jest tak dobra jak pierwsza... potrafi przynudzać. Dalej nie wiem, bo nie oglądałem.
Awatar użytkownika
xxman

xxman Nie Sie 28, 2011 8:37 pm

Hooligan napisał(a):Druga seria już nie jest tak dobra jak pierwsza... potrafi przynudzać. Dalej nie wiem, bo nie oglądałem.

Druga seria (zwłaszcza do połowy) jest po prostu średnia. Dalej IMO tylko lepiej.
Wróć do Seriale zagraniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości