WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pio

Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

Pio Czw Sie 22, 2019 6:07 am

Kiedy Spidersweb i antyweb?
Awatar użytkownika
licz na siebie

Re: Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

licz na siebie Czw Sie 22, 2019 7:21 am

podoba mi się suma udziałów w firmie Monster Media Group
Awatar użytkownika
Jack

Re: Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

Jack Czw Sie 22, 2019 9:41 am

W jednym miejscu wypłacają sobie dywidendę, w innym płacz, że nie ma pieniędzy. I jeszcze poszukiwanie jelenia strategicznego :) Życzę oczywiście, żeby się udało.
Awatar użytkownika
Ser

Ser Czw Sie 22, 2019 11:38 am

Niech dają jesze więcej treści politycznych promujących opozycję na portalach rozrywkowych z pewnością zwiększą ruch na stronach i dochody
Awatar użytkownika
Pelvis

Pelvis Czw Sie 22, 2019 4:40 pm

Fejs zjadł ruch, który do tej pory szedł na śmieciowe serwisy z obrazkami.
A będzie jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
paff

paff Czw Sie 22, 2019 8:02 pm

"Jack" napisał(a): W jednym miejscu wypłacają sobie dywidendę, w innym płacz, że nie ma pieniędzy

Przecież standardowo tak się robi. Firma na minusie to nowe auto się kupuje bo w starym skończył się płyn do spryskiwaczy.
Awatar użytkownika
ater

ater Czw Sie 22, 2019 10:14 pm

Bardzo mnie to cieszy, jak się wspiera opozycje, codziennie demotywatory anty PIS ludzie młodzi wiedza ze to ściema. Ja np mam zablokowane mocne/slabe i komentarze bo nieprzychylnie pisałem o PO.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość