[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pio

Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

Pio Czw Sie 22, 2019 6:07 am

Kiedy Spidersweb i antyweb?
Awatar użytkownika
licz na siebie

Re: Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

licz na siebie Czw Sie 22, 2019 7:21 am

podoba mi się suma udziałów w firmie Monster Media Group
Awatar użytkownika
Jack

Re: Broker Demotywatorów i Mistrzowie.org ze spadkiem wpływów o 34 proc. Pewex.pl szuka inwestora

Jack Czw Sie 22, 2019 9:41 am

W jednym miejscu wypłacają sobie dywidendę, w innym płacz, że nie ma pieniędzy. I jeszcze poszukiwanie jelenia strategicznego :) Życzę oczywiście, żeby się udało.
Awatar użytkownika
Ser

Ser Czw Sie 22, 2019 11:38 am

Niech dają jesze więcej treści politycznych promujących opozycję na portalach rozrywkowych z pewnością zwiększą ruch na stronach i dochody
Awatar użytkownika
Pelvis

Pelvis Czw Sie 22, 2019 4:40 pm

Fejs zjadł ruch, który do tej pory szedł na śmieciowe serwisy z obrazkami.
A będzie jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
paff

paff Czw Sie 22, 2019 8:02 pm

"Jack" napisał(a): W jednym miejscu wypłacają sobie dywidendę, w innym płacz, że nie ma pieniędzy

Przecież standardowo tak się robi. Firma na minusie to nowe auto się kupuje bo w starym skończył się płyn do spryskiwaczy.
Awatar użytkownika
ater

ater Czw Sie 22, 2019 10:14 pm

Bardzo mnie to cieszy, jak się wspiera opozycje, codziennie demotywatory anty PIS ludzie młodzi wiedza ze to ściema. Ja np mam zablokowane mocne/slabe i komentarze bo nieprzychylnie pisałem o PO.
Awatar użytkownika
Mario

Mario Sob Gru 07, 2019 12:09 am

Cóż trzeba zwijać żagle, raczej lepiej nie będzie, będzie tylko gorzej. Za rok trzeba będzie zwolnić pracownika bo jeszcze na swoją wypłatę się zarobi, ale potem trzeba będzie zwinąć te lipne stronki.
Awatar użytkownika
Jurwasyl

Jurwasyl Wto Lip 07, 2020 9:56 pm

Ruska agentura. Taki chamski PRL w nowym wydaniu.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość