WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Olo

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

Olo Śro Wrz 22, 2021 7:02 pm

Żenada.....to jakby nic nie mówić, czy pisać.
Awatar użytkownika
D

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

D Śro Wrz 22, 2021 7:07 pm

Nie wiem o co, aż takie wielkie halo
Mazurek nie jest głupi i wie, że z władza lepiej dobrze żyć. Przykład gdyby Tvn24 nie cisnęło tak PISu nie miałoby problemów z Koncesja. A PO no cóż znowu zajmą się sami sobą jak zawsze zresztą
Awatar użytkownika
Aha

Aha Śro Wrz 22, 2021 7:09 pm

O ironio. tusk śmie kogoś pouczać. Już dawno powinna siedzieć ta ruda wredna menda
Awatar użytkownika
Ela

Ela Śro Wrz 22, 2021 7:11 pm

A Monia Stokrotka Olejnik dawała Jaruzelskiemu i Kiszczakowi. Regularnie odwiedza ich groby.
Awatar użytkownika
Qba

Qba Śro Wrz 22, 2021 8:11 pm

Mazurek wlasnie sie skończył. Co to za dziennikarz. Kumpel politykierow.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Wrz 22, 2021 8:13 pm

Czy przypadkiem dom Mazurka nie był naszpikowany mikrofonami?
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Wrz 22, 2021 8:22 pm

Czy przypadkiem dom Mazurka nie był naszpikowany mikrofonami???
Awatar użytkownika
bromba i inni

bromba i inni Śro Wrz 22, 2021 8:23 pm

Budka już od jakiegoś czasu był kukułczym jajem i gorącym kartoflem.
Awatar użytkownika
woytek 60

woytek 60 Śro Wrz 22, 2021 8:29 pm

to kto w koncu rzadzi w polsce pre.duda,prezes kaczynski czy redaktor mazurek
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Wrz 22, 2021 8:52 pm

"woytek 60" napisał(a): to kto w koncu rzadzi w polsce pre.duda,prezes kaczynski czy redaktor mazurek

Może ten, kto ma nagrania z imprezy Mazurka.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Śro Wrz 22, 2021 8:54 pm

Przecież z PO to nie tylko Budka i Siemoniak był, jeszcze ich sporo było. Wychodzi na to, że wszystkich muszą stracić swoje stanowiska hhahaha. Cyrk XD .WIncyj, wincyj urodzin Mazurka!!!
Awatar użytkownika
anonim

anonim Śro Wrz 22, 2021 9:00 pm

Przecież nie tylko oni byli, więc wychodzi na to, że nawet trza całe PO zlikwidować XD
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Śro Wrz 22, 2021 9:15 pm

Tusk zawsze brzydził się kłamstwem i jest z tego powszechnie znany! Gdzie się teraz "nie wybiera" oraz jakich podatków "nie podniesie", gdyby mógł?
Awatar użytkownika
Mazur

Mazur Śro Wrz 22, 2021 10:36 pm

Doniósł nie lubi konkurencji i tylko szukał pretekstu żeby pogonić konkurencje czyli Noc dlugich noży w wersji soft a niedawno tak klaskali Nic się nie nauczyło jak załatwił po koleji Geremka Olechowskiego Plazynskiego Piskorskiego i paru innych ale to będzie obrał gwóźdź trumny PO są zdegenerowani. a Pis idzie w tym samym kierunku
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Wrz 22, 2021 10:58 pm

O czym tu dyskutować? Miesiąc miodowy się skończył, trafił się pretekst, to Tusk pozbył się potencjalnych Brutusów.
Trzaskowski też pewnie robi już w gacie, bo jest następny w kolejce.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości