WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kazio

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

Kazio Śro Wrz 22, 2021 11:23 pm

Brawo Tusk!
Awatar użytkownika
Może

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

Może Czw Wrz 23, 2021 12:29 am

"Lori" napisał(a): Dziennikarz mówiący o politykach: koledzy z pracy
Nie wierze, że to przeczytałem. To wstyd panie Mazurek, jest to też najlepszy dowód upadku zawodu. Którego to upadku jest Pan twarzą

To było metaforyczne określenie. Kłania się powrót do szkoły średniej i nabycie umiejętności rozumowania słowa mówionego, ale chyba też terapia, aby się nauczyć słuchania ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Czw Wrz 23, 2021 1:09 am

No ale Stanowski to jednak nie jest wysokich lotów. Strasznie to prostackie. Pierwszy raz widzę go na żywo i myślę sobie: łojezu, jakie to jest złe.
Awatar użytkownika
eda

eda Czw Wrz 23, 2021 1:10 am

"Adam" napisał(a): Czy przypadkiem dom Mazurka nie był naszpikowany mikrofonami???

czytaj ze zrozumieniem. jaki dom?!
Awatar użytkownika
.

. Czw Wrz 23, 2021 2:19 am

„Zwrócił uwagę, że prywatne relacje z nimi nie wpływają na jego pracę, jako przykład podając Piotra Glińskiego, który był na imprezie urodzinowej, ale nie przyjmuje zaproszeń do wywiadów u Mazurka w RMF FM, odkąd w styczniu 2019 roku wyszedł w trakcie rozmowy, skarżąc się, że dziennikarz zadał pytanie, które według wcześniejszych ustaleń miało nie paść.” – bzdura! Gliński pojawiał się później u Mazurka kilkukrotnie, z 3 razy w 2020 roku.
Awatar użytkownika
P

P Czw Wrz 23, 2021 6:44 am

Mazurek ma swoje poglądu, które chyba nikogo nie zaskakują. A dziennikarze z lewej strony to się nie bratają i wódeczki czy drinków z kompletnie żadnym politykiem nie piją ? Co za obłuda.

Tusk wykorzystał sytuację do ukarania i odsunięcia ludzi co jest małostkowe i pokazuje, że nie zmienił się w ogóle przez te lata - niewygodnych usuwamy, podobnie jak Kaczyński ;)

Jedyne co mi w urodzinach nie pasuje to duża grupa ludzi i brak masek - a potem rozmowy w radiu o Covidzie i przestrzeganiu obostrzeń, szczepieniu.

Lewa strona się od prawej niczym nie różni.
Awatar użytkownika
ik

ik Czw Wrz 23, 2021 6:50 am

to dALEJ SIE KOLEGUJCIE ALE NIE ZA PIENIADZE SUWERENA
Awatar użytkownika
ik

ik Czw Wrz 23, 2021 11:55 am

no i bawcie sie dalej ale za wlasne pieniadze a nie suwerena
Awatar użytkownika
Nikt

Nikt Czw Wrz 23, 2021 11:57 am

Teraz Tusk osobiście pójdzie podziękować Mazurkowi, że stworzył mu tak idealną okazję do pozbycia się niewygodnych rywali w PO. Bo chyba nikt nie wierzy w tak wysoce moralny kręgosłup Tuska? Sam kłamie i manipuluje niemal każdego dnia.
Awatar użytkownika
Jok

Jok Czw Wrz 23, 2021 1:15 pm

Wiarygodność dziennikarza przebiła dno!
Towarzystwo godne czasu pandemii. I Mazurek, i jego koledzy z pracy, co to pracę olewają, są niewiele warci.
Czekam teraz na pytanie Mazurka zadane na antenie RMF jego kolegom politykom, czy czują się usprawiedliwieni, że zamiast w sejmie byli u niego na bibce. Takie pytanie powinien zadać rasowy dziennikarz.
Ale czy Mazurek to w ogóle dziennikarz?!
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Czw Wrz 23, 2021 1:42 pm

"qw" napisał(a):
"Lori" napisał(a): Dziennikarz mówiący o politykach: koledzy z pracy
Nie wierze, że to przeczytałem. To wstyd panie Mazurek, jest to też najlepszy dowód upadku zawodu. Którego to upadku jest Pan twarzą

Mazurek to dureń

A Pan to kretyn i matoł.
Awatar użytkownika
haheha

haheha Czw Wrz 23, 2021 5:30 pm

"P" napisał(a): Mazurek ma swoje poglądu, które chyba nikogo nie zaskakują. A dziennikarze z lewej strony to się nie bratają i wódeczki czy drinków z kompletnie żadnym politykiem nie piją ? Co za obłuda.

Tusk wykorzystał sytuację do ukarania i odsunięcia ludzi co jest małostkowe i pokazuje, że nie zmienił się w ogóle przez te lata - niewygodnych usuwamy, podobnie jak Kaczyński

Jedyne co mi w urodzinach nie pasuje to duża grupa ludzi i brak masek - a potem rozmowy w radiu o Covidzie i przestrzeganiu obostrzeń, szczepieniu.

Lewa strona się od prawej niczym nie różni.

No cóż, maski opadły;)
Awatar użytkownika
ASD

ASD Czw Wrz 23, 2021 6:17 pm

Politycy różnych maści poza sejmem się bawią i kpią z gawiedzi, a polska ciemnota skacze sobie do gardeł w imieniu rozmaitych partyjnych watażków. Jakie to żałosne..
Awatar użytkownika
Józef S.

Józef S. Czw Wrz 23, 2021 6:19 pm

Jak za komuny. Kto nie z nami, ten przeciwko nam.
Awatar użytkownika
eleas

eleas Czw Wrz 23, 2021 6:29 pm

"pp" napisał(a):
"omd" napisał(a): Ale pan Mazurek pieknie zaorał polityków. 😂😂😂

zaorał przede wszystkim siebie.
Jaki wizerunek po tej imprezie pozostawi? zblatowanego skumplowanego z politykami osobnika przez pomyłkę nazywanego dziennikarzem tylko dlatergo, ze pracuje w medium.
Takiemu gościowi sie nie ufa i nie wierzy.

Etam, urodziny ma każdy. Główną stratę wizerunkową poniesie Tusk. Jest już zupełnie niewiarygodny.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości