WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Jan

Budka i Siemoniak tracą stanowiska po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

Jan Śro Wrz 22, 2021 5:07 pm

Brawo Mazurek ! Zatopiłeś Platforme, Wielkie gratulacje
Tylko takie pytanie - Kto Ci to zlecił ?
Awatar użytkownika
walter

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

walter Śro Wrz 22, 2021 5:50 pm

To niektórzy politycy do jedzenia już będą mieli absolutny wstręt. Najpierw ośmiorniczki, a teraz na słodkościach na mazurka już spokojnie nie spojrzą. 🙂
Awatar użytkownika
przemek

Re: Budka i Siemoniak tracą stanowiska w PO po urodzinach Mazurka. „Politycy to dla mnie koledzy z pracy”

przemek Śro Wrz 22, 2021 5:50 pm

Tusk ich nie wywalił za urodziny, tylko za publiczne kłamanie, ze robili wtedy cos innego.
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Wrz 22, 2021 5:51 pm

Będą teraz przepytywać wszystkich pozostałych posłów, gdzie przebywali, gdy ich nie było na sali plenarnej? Ciekawe.
Awatar użytkownika
omd

omd Śro Wrz 22, 2021 5:51 pm

Ale pan Mazurek pieknie zaorał polityków. 😂😂😂
Awatar użytkownika
Asia

Asia Śro Wrz 22, 2021 6:02 pm

Zadziwiajace, jak to Mazurek rzadzi Kasta politykow.
Awatar użytkownika
pp

pp Śro Wrz 22, 2021 6:05 pm

"omd" napisał(a): Ale pan Mazurek pieknie zaorał polityków. 😂😂😂

zaorał przede wszystkim siebie.
Jaki wizerunek po tej imprezie pozostawi? zblatowanego skumplowanego z politykami osobnika przez pomyłkę nazywanego dziennikarzem tylko dlatergo, ze pracuje w medium.
Takiemu gościowi sie nie ufa i nie wierzy.
Awatar użytkownika
hans

hans Śro Wrz 22, 2021 6:06 pm

Platforma sama wpędziła się do trumny. Teraz wystąpi w roli swojego grabarza.
Awatar użytkownika
pit

pit Śro Wrz 22, 2021 6:08 pm

"Asia" napisał(a): Zadziwiajace, jak to Mazurek rzadzi Kasta politykow.
Kuglarz, który żyje z polityków od 20 lat
Awatar użytkownika
YKK

YKK Śro Wrz 22, 2021 6:13 pm

Nie od dziś wiadomo, że większość polityków to tumany. Ale ci z KO są w tym tumanizmie wyjątkowi.
Awatar użytkownika
MIro & Zbychu

MIro & Zbychu Śro Wrz 22, 2021 6:23 pm

"Jan" napisał(a): Brawo Mazurek ! Zatopiłeś Platforme, Wielkie gratulacje
Tylko takie pytanie - Kto Ci to zlecił ?
JA
Awatar użytkownika
qwd

qwd Śro Wrz 22, 2021 6:27 pm

kolejny raz fjurer poprosił?
Awatar użytkownika
fajnych masz kolegów

fajnych masz kolegów Śro Wrz 22, 2021 6:56 pm

No i zrobiłeś Mazurek kolegom z pracy przysługę , szykuj kolejną imprezkę dla kolegów polityków.
Awatar użytkownika
Lori

Lori Śro Wrz 22, 2021 6:59 pm

Dziennikarz mówiący o politykach: koledzy z pracy
Nie wierze, że to przeczytałem. To wstyd panie Mazurek, jest to też najlepszy dowód upadku zawodu. Którego to upadku jest Pan twarzą
Awatar użytkownika
qw

qw Śro Wrz 22, 2021 7:01 pm

"Lori" napisał(a): Dziennikarz mówiący o politykach: koledzy z pracy
Nie wierze, że to przeczytałem. To wstyd panie Mazurek, jest to też najlepszy dowód upadku zawodu. Którego to upadku jest Pan twarzą

Mazurek to dureń
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości