WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Porażka

Były dyrektor TVP World szefem redakcji słowa w radiowej Trójce

Porażka Czw Maj 19, 2022 6:20 am

Nic nie osiągnęliśmy, nic nie potrafimy, nie mamy pojęcia o radiu, no to siup na nowy stołeczek. Doić publiczne pieniądze póki się da. Metoda i styl PiS. Kolejni nieudacznicy na pokładzie pani prezes Agnieszki "straty i porażki" Kaminskiej.
Awatar użytkownika
Max

Re: Były dyrektor TVP World szefem redakcji słowa w radiowej Trójce

Max Czw Maj 19, 2022 6:29 am

Dr od teologii politycznej. Wystarczy, że Polskie Radio niszczy doktor polonistyki, patologizując standardy, etykę, przekaz 🤯🤯🤯 Teraz jeszcze w Trójce potrzebny spad z TVP. Wpadka była, Kurski nie chce. To do Kaminskiej. Upadłej instytucji już nic nie zaszkodzi, a jeszcze utuczy z publicznych pieniędzy dwie fajtłapy.
Awatar użytkownika
Rene6

Rene6 Czw Maj 19, 2022 6:34 am

Trzeba mieć fantazję i brak kompetencji prezes Kamińskiej żeby robić cały czas głupoty. Ktoś widział żeby trzymać przez dwa lata menadżera, który przynosi straty i kompromituje firmę? Zatrudnia patologię, a tym razem nie tylko kogoś kto nic nie osiągnął ale wyleciał po wpadce. Wildstein nepotyzm. Takie historie tylko w państwie PiS.
Awatar użytkownika
Jener

Jener Czw Maj 19, 2022 6:57 am

Zazdroszczę zdolnym ludziom, że potrafią być ekspertami w tak wielu, często różnych dziedzinach. Chciałbym być z zawodu dyrektorem, ale nie jestem należycie wykształcony do pełnienia takiej funkcji.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Maj 19, 2022 7:12 am

Trolle już aktywne,no tak rubel pikuje.
Awatar użytkownika
Pawełku

Pawełku Czw Maj 19, 2022 7:18 am

"Pawel" napisał(a): Trolle już aktywne,no tak rubel pikuje.
Paweł, nie ma większego trolla od Ciebie:) Złotóweczka na ..., dwie pod pożalsięboże listą przebojów, 3 zł PR24?
Awatar użytkownika
odp

odp Czw Maj 19, 2022 7:33 am

"Rene6" napisał(a): Trzeba mieć fantazję i brak kompetencji prezes Kamińskiej żeby robić cały czas głupoty. Ktoś widział żeby trzymać przez dwa lata menadżera, który przynosi straty i kompromituje firmę? Zatrudnia patologię, a tym razem nie tylko kogoś kto nic nie osiągnął ale wyleciał po wpadce. Wildstein nepotyzm. Takie historie tylko w państwie PiS.
Kurski zwolnił, Kurski zyski. Zatrudniła Kaminska. Kaminska straty.
Awatar użytkownika
...

... Czw Maj 19, 2022 7:42 am

"odp" napisał(a):
"Rene6" napisał(a): Trzeba mieć fantazję i brak kompetencji prezes Kamińskiej żeby robić cały czas głupoty. Ktoś widział żeby trzymać przez dwa lata menadżera, który przynosi straty i kompromituje firmę? Zatrudnia patologię, a tym razem nie tylko kogoś kto nic nie osiągnął ale wyleciał po wpadce. Wildstein nepotyzm. Takie historie tylko w państwie PiS.
Kurski zwolnił, Kurski zyski. Zatrudniła Kaminska. Kaminska straty.
i tak od ponad dwóch lat, sponsorujemy panie3nkę: życie jest za krótkie żeby czekać na swoją kolej.
Awatar użytkownika
Hubal

Hubal Czw Maj 19, 2022 8:27 am

Same zrzędy. Ja tam się cieszę, że prywatny rynek nie zdołał przechwycić takich ekspertów, bo już by go nas nie wrócili. Dla nich ważniejsze jest poczucie misji, dlatego mogą przymknąć oko na te dwie dychy na rękę. W sektorze prywatnym wyciągaliby trzy razy tyle z pocałowaniem ręki.
Awatar użytkownika
Ekspert

Ekspert Czw Maj 19, 2022 8:32 am

Czyli zbliża się koniec obecnego dyrektora Trójki skoro idą nowi.
Awatar użytkownika
Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym.

Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym. Czw Maj 19, 2022 8:52 am

W błogosławionym garażu 3/5/7 wszyscy mają uśmiechnięte mordy i udają, że nic się nie stało, że po prostu założyli sobie garaż
Awatar użytkownika
Gratulacje dla was kochanych za wysoki poziom yntelygencji

Gratulacje dla was kochanych za wysoki poziom yntelygencji Czw Maj 19, 2022 8:58 am

Kto doprowadził do takiej sytuacji, że słuchacze błogosławionego garażu 3/5/7 rżną głupa, że nie ma czegoś takiego jak Trójka? Bereczka i jego towarzystwo, bo gdyby w Trójce nadal wirusowali, to oznaczałoby, że Trójka istnieje
Awatar użytkownika
Heloł

Heloł Czw Maj 19, 2022 9:03 am

"Hubal" napisał(a): Same zrzędy. Ja tam się cieszę, że prywatny rynek nie zdołał przechwycić takich ekspertów, bo już by go nas nie wrócili. Dla nich ważniejsze jest poczucie misji, dlatego mogą przymknąć oko na te dwie dychy na rękę. W sektorze prywatnym wyciągaliby trzy razy tyle z pocałowaniem ręki.
jaką misję? dzięki kaminskiej polskie radio nie ma misji, jest kloaka, demoralizacja, patologia, zachwaszczanie języka, zaniżanie standardów, brak warsztatu i zerowa etyka
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Czw Maj 19, 2022 9:03 am

"Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym." napisał(a): W błogosławionym garażu 3/5/7 wszyscy mają uśmiechnięte mordy i udają, że nic się nie stało, że po prostu założyli sobie garaż

Ni bede godoł, bo i nima do kogo.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Czw Maj 19, 2022 9:05 am

Na melodię Czerwonego jabłuszka:
Pisior na pisiorze,
na pisiorze pisior,
a na tym pisiorze,
jeszcze jeden pisior.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości