[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Były dziennikarz Polsatu Bartosz Kurek w Philip Morris Polska jako menedżer ds. public affairs

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
wojciech bałkowski

Były dziennikarz Polsatu Bartosz Kurek w Philip Morris Polska jako menedżer ds. public affairs

wojciech bałkowski Czw Gru 03, 2020 3:38 pm

Powodzenia Bartosz! :)
Awatar użytkownika
nie podpiszę się imieniem i nazwiskiem bo nie jestem dziwny

Re: Były dziennikarz Polsatu Bartosz Kurek w Philip Morris Polska jako menedżer ds. public affairs

nie podpiszę się imieniem i nazwiskiem bo nie jestem dziwny Czw Gru 03, 2020 4:41 pm

Daj im popalić!
Awatar użytkownika
No smoke

Re: Były dziennikarz Polsatu Bartosz Kurek w Philip Morris Polska jako menedżer ds. public affairs

No smoke Czw Gru 03, 2020 6:08 pm

Najpierw ekologia, teraz papierochy, no no
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Gru 03, 2020 7:03 pm

A Mariusz Wlazły?
Awatar użytkownika
Jan Paweł

Jan Paweł Czw Gru 03, 2020 9:14 pm

A co z ekologia? Zenua
Awatar użytkownika
wtf

wtf Czw Gru 03, 2020 10:40 pm

Firma tytoniowa chwali się zielona energią w swoich fabrykach. No super, to jeszcze panie były dziennikarzu zatrudnij się u producenta amunicji i chwal się tym, że materiał do pocisków pochodzi z recyklingu i nie zawiera substancji toksycznych. Co to za pie***lenie :D :D :D
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Gru 03, 2020 11:18 pm

"wtf" napisał(a): Firma tytoniowa chwali się zielona energią w swoich fabrykach. No super, to jeszcze panie były dziennikarzu zatrudnij się u producenta amunicji i chwal się tym, że materiał do pocisków pochodzi z recyklingu i nie zawiera substancji toksycznych. Co to za pie***lenie

Nie czepiaj się. Każdy człowiek żyjąc zostawia za sobą ślad węglowy. Rak płuc jak wiadomo wydatnie skraca czas pozostawiania tego śladu, więc per saldo koncerny tytoniowe są bardzo proekologiczne.
Awatar użytkownika
Kurka

Kurka Pią Gru 04, 2020 12:57 am

Wow, Bart. Naprawdę Ty to powiedziałeś??? „zmieniająca życie milionów palaczy na świecie na lepsze” Kurcze strasznie korpo to brzmi! To nie Ty!! Czemu tak po prostu kłamiesz??
Awatar użytkownika
lolol

lolol Pią Gru 04, 2020 1:11 am

Ile on musiał dostać aby przejść z telewizji do korpo? No chyba że Polsat aż tak słabo płaci..
Awatar użytkownika
Kaska

Kaska Pią Gru 04, 2020 4:20 am

No i fajnie powodzenia !
Awatar użytkownika
Przemek T.

Przemek T. Pią Gru 04, 2020 4:39 pm

Będę tesknił 🙃
Awatar użytkownika
Antyk

Antyk Sob Gru 05, 2020 9:59 am

Papierosy to papierosy. Żadne cukrowanie tego nie zmieni. Ta firma zarabia na ludzkim zdrowiu, a że ubiera się teraz na zielono to nie znaczy, że są dobrzy. Dalej produkują truciznę.
Awatar użytkownika
Wujek dobra rada

Wujek dobra rada Pon Gru 07, 2020 3:18 pm

Pracowałem dla tych kopciuchów 20 lat temu i to największa zawodowa trauma w moim życiu. Podziękowałem jak dostałem gratulacje za namówienie 10 000 osób na super fajki. Uciekaj chłopie i to po ludzku ci radzę. Moja matka zmarła między innymi na niewydolność płuc której sie nabawiła przez 20 lat palenia petów. Gdy tam pracowałem namówiłem ją by rzuciła to świństwo. Miała 70 lat. Opamiętaj się.
Awatar użytkownika
be

be Śro Gru 09, 2020 1:19 pm

"Wierzę, że wkrótce PMI przestanie kojarzyć się z „tą firmą od papierosów "
a z czym ma się kojarzyć koncern tytoniowy/ lubię szczerość - a szczerość to: przyszedłem zarobić kupę hajsu, a całe to gadanie o ekologii puszczam z dymkiem, dość obłudy
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości