WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ciekawy

Były dziennikarz TVN24 Jan Mróz wraca do TVN Grupa Discovery, będzie dyrektorem pionu komunikacji i public affairs

Ciekawy Wto Sty 25, 2022 7:43 am

A jego bezpośrednim szefem będzie dyrektor PR czy Komunikacji korporacyjnej?????
Awatar użytkownika
meandr

Re: Były dziennikarz TVN24 Jan Mróz wraca do TVN Grupa Discovery, będzie dyrektorem pionu komunikacji i public affairs

meandr Wto Sty 25, 2022 9:20 am

Kurcze, mam nadzieję, że ta współpraca z lewicą odzwierciedla też trochę poglądy, nie tylko interes. Przydałby się ktoś o lewicowych poglądach wśród tych wyznawców feudalnej korpo rodem z lat "90.
Awatar użytkownika
frozen

Re: Były dziennikarz TVN24 Jan Mróz wraca do TVN Grupa Discovery, będzie dyrektorem pionu komunikacji i public affairs

frozen Wto Sty 25, 2022 11:25 am

"meandr" napisał(a): Kurcze, mam nadzieję, że ta współpraca z lewicą odzwierciedla też trochę poglądy, nie tylko interes. Przydałby się ktoś o lewicowych poglądach wśród tych wyznawców feudalnej korpo rodem z lat "90.

tia, przydałby sie na co?
Awatar użytkownika
mb

mb Wto Sty 25, 2022 12:55 pm

Świetny wybór!
Awatar użytkownika
Nik

Nik Wto Sty 25, 2022 1:24 pm

A to Kasia kieli ma 5 lat, że używa zdrobnienia? Czy nie dorosła jeszcze do bycia Katarzyną? Śmieszą mnie te próby odmładzania się na siłę
Awatar użytkownika
me

me Wto Sty 25, 2022 2:28 pm

"Nik" napisał(a): A to Kasia kieli ma 5 lat, że używa zdrobnienia? Czy nie dorosła jeszcze do bycia Katarzyną? Śmieszą mnie te próby odmładzania się na siłę

Raczej chodzi o to, że pracuje w miedzynarodowej spółce, gdzie łatwiej powiedzieć Kasia niż Katarzyna. Jest tak od 20 lat. Śmieszą mnie te próby czepiania się wszystkiego.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Wto Sty 25, 2022 4:08 pm

"Nik" napisał(a): A to Kasia kieli ma 5 lat, że używa zdrobnienia? Czy nie dorosła jeszcze do bycia Katarzyną? Śmieszą mnie te próby odmładzania się na siłę

No jak to? Przecież Kasia zatrudniła Jasia... ;).
A bardziej poważnie - zatrudnianie przez media faceta, który robił PR politykom (tu akurat lewicy) jest karygodne.
Ale kto by się tam przejmował?
Przecież nie Kasia.
Awatar użytkownika
135

135 Śro Sty 26, 2022 2:08 am

ja pierdziu,jaki fatalny ZEZ ma ten chlopina!! jak bedzie prawym okiem zagladal w lewa kieszen to nie wroze dobrze tej karierze i biznesowi. Juz ic nie stac nawet na to zeby miec wzrok "wyprostowany" w kadrach..krotka lawka z ludzkimi zasobami..
Awatar użytkownika
Kto to jest?

Kto to jest? Śro Sty 26, 2022 3:41 pm

Ja go kompletnie nie kojarzę. Dziennikarz? Przy czym pracował?
Awatar użytkownika
Misza

Misza Śro Sty 26, 2022 8:23 pm

Janek wrócił na stare śmieci. Ciężko go Kasiu nazwać dziennikarzem- Janek to asystent, który z małą kamerką latał z politykami w zagraniczne podróże. Nauczył się być rysiem i operatorem - takie 2w1 aby było taniej
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości