[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Były operator w TVN ujawnił skargę pracowników wysłaną do centrali Discovery

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
djkl

Były operator w TVN ujawnił skargę pracowników wysłaną do centrali Discovery

djkl Nie Mar 07, 2021 4:19 pm

Cóż, pokazują w ten sposób, że Polacy stali się dla nich dojną krową.
Awatar użytkownika
niewidz

Re: Były operator w TVN ujawnił skargę pracowników wysłaną do centrali Discovery

niewidz Nie Mar 07, 2021 4:37 pm

Najbardziej rozbawiło mnie to, że koleś narzeka na "dodatkowy obowiązek bycia kierowcą". Halo, księżniczko. Przecież przy każdej ofercie pracy związane z operatorem obrazu jest informacja w wymaganiach "posiadanie prawa jazdy typu B". No chyba, że jest to praca tylko w studiu. Np. w TVP jak mamy ekipę reporterską: reporter, operator, dźwiękowiec - to jeden z tych dwóch ostatnich jest też kierowcą. A co do pracy po więcej niż 8 godzin. Media to nie jest miejsce, w którym po 8 godzinach mówisz "finito, spadam". Szczególnie w telewizji informacyjnej. Jak ekipa wyjeżdża za jakimś politykiem, który ma przez cały dzień spotkania z ludźmi, to w połowie drogi z Krakowa nie będą Cię zawracać do Warszawy i przysyłać zmiennika. Skoro przez tyle lat było źle, to trzeba było odejść. Umowa o pracę nie jest wyrokiem. Dobry fachowiec w swojej dziedzinie znajdzie pracę zawsze.
Awatar użytkownika
Kamil

Re: Były operator w TVN ujawnił skargę pracowników wysłaną do centrali Discovery

Kamil Nie Mar 07, 2021 4:44 pm

Trzymaj się. Będą Cię dyskredytować i poniżać. Nie poddawaj się j Wałcz. Po operatorach może rusza Rysie i opiszą swoje warunki pracy.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Nie Mar 07, 2021 5:58 pm

Jeju ile można użalać się nad sobą?! Dorośli ludzie a ekscytują się i anonimowo wpisują swoje złote myśli
Awatar użytkownika
TVN

TVN Nie Mar 07, 2021 6:22 pm

Każdego roku TVN podawał informację, że studenci dziennikarstwa marzą bym tam pracować uznając, że to pracodawca marzeń. W środku padaliśmy ze śmiechu. Nasi rodzice musieli Nam dopłacać byśmy mogli te marzenia spełniać i zwyczajnie utrzymać się.
Awatar użytkownika
Artur

Artur Nie Mar 07, 2021 7:41 pm

Różalski, po jaka cholere kiedy tobie było o tak źle siedziałeś tam tyle lat. Ja bym cię dawno wywalił. Jeśli pracodawca ci nie odpowiadał to powinieneś położyć wypowiedzenie na stół. Dobry gahatek jesteś.
Awatar użytkownika
Nie rozumiem

Nie rozumiem Nie Mar 07, 2021 7:48 pm

Nie rozumiem, po co to całe publiczne biadolenie? Idźcie do sądu, udokumentujcie czas pracy, domagajcie się wyrównania za ten czas i gotowe. W ten sposób dowalicie TVN-owi znacznie bardziej niż biadoląc w internecie.
Awatar użytkownika
Do Artur

Do Artur Nie Mar 07, 2021 7:49 pm

Ja miałem tak samo z pracownikami Trójki. Skarżyli się na lewo i prawo, a kiedy dostali propozycje zmiany stanowiska, na takie które im nie odpowiada, to lament i płacz że zostali zwolnieni 🤣🤣
Awatar użytkownika
Koklun

Koklun Nie Mar 07, 2021 8:11 pm

Pracowałem tam kilkanaście tygodni -teraz po dwóch latach dostałem pismo że mam zapłacić kilkanaście tys złotych za sprzęt który wypożyczyłem na którym zapisywane były programy i które były dalej archiwizowane. Dodam że jak mnie zwalniali spis wypożyczonych sprzętów i miejsce ich składowania wysłałem do mojego ówczesnego kierownika... Teraz mam im zapłacić za sprzęt który nie zwróciłem a tak naprawdę został w ich firmie.... oczywiście do budynku nie wejdę aby ten sprzęt znaleźć bo nie jestem już pracownikiem i nikt z kim pracowałem już tam nie pracuje....to jest TVN!
Awatar użytkownika
Justyyyś

Justyyyś Nie Mar 07, 2021 9:07 pm

"Koklun" napisał(a): Pracowałem tam kilkanaście tygodni -teraz po dwóch latach dostałem pismo że mam zapłacić kilkanaście tys złotych za sprzęt który wypożyczyłem na którym zapisywane były programy i które były dalej archiwizowane. Dodam że jak mnie zwalniali spis wypożyczonych sprzętów i miejsce ich składowania wysłałem do mojego ówczesnego kierownika... Teraz mam im zapłacić za sprzęt który nie zwróciłem a tak naprawdę został w ich firmie.... oczywiście do budynku nie wejdę aby ten sprzęt znaleźć bo nie jestem już pracownikiem i nikt z kim pracowałem już tam nie pracuje....to jest TVN!

Nieciekawie.
Awatar użytkownika
milicjant

milicjant Nie Mar 07, 2021 10:29 pm

skoro rak źle i nawet bardzo źle, przecież można pójść do pracy(SLUŻBY) do policji... wiecie przecież co robić, żeby media się przyczepiły albo odpuściły...kariera stoi otworem.... powodzenia
Awatar użytkownika
pracownik tvn

pracownik tvn Nie Mar 07, 2021 10:56 pm

Zapomniał dodać że zarabiał kilkanaście/kilkadziesiąt tys/miesiąc
Awatar użytkownika
Widz Tvn

Widz Tvn Pon Mar 08, 2021 1:26 am

Do tej pory byłem wiernym widzem TVN i TVN24, od początku jednak po tym co czytam i widzę jak są wyrzucani moi ulubieni dziennikarze p.Palasiński, p. Sokolowski, p. Kowalska i inni zaczynam coraz częściej oglądać konkurencję i zaczynam się przyzwyczajać do nich z rodziną. Dziwię się tylko, że pozostali dziennikarze nic nie robią w sprawie kolegów, a za chwilę mogą być również tak potraktowani
Awatar użytkownika
KKKX

KKKX Wto Mar 09, 2021 2:53 pm

"Widz Tvn" napisał(a): Do tej pory byłem wiernym widzem TVN i TVN24, od początku jednak po tym co czytam i widzę jak są wyrzucani moi ulubieni dziennikarze p.Palasiński, p. Sokolowski, p. Kowalska i inni zaczynam coraz częściej oglądać konkurencję i zaczynam się przyzwyczajać do nich z rodziną. Dziwię się tylko, że pozostali dziennikarze nic nie robią w sprawie kolegów, a za chwilę mogą być również tak potraktowani

Bo nikogo w tej firmie nie stać na to żeby odejść i zacząć od nowa ...
Awatar użytkownika
Pamietam takie cos

Pamietam takie cos Sob Mar 13, 2021 10:07 am

Pamietam jak w TVN za czasow pierwszych wlascicieli (mniej wiecej 2005-2006), byly rozsylane maile z HR z informacja o mozliwych nisko albo zero oprocentowanych pozyczkach. Wtedy nikt kto byl na etacie nie narzekal, oczywiscie wspolpracownicy na um o dzielo nie byli brani pod uwage, wspolczuje panu R ze mu sie wrazliwosc tak pozno wlaczyla. Nie zmienia to faktu ze mimo wszystko oczywiscie nie powinno tak byc, wtedy i teraz.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości