WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolis

Re: Były pracownik TVN pozywa stację, zarzuca bezprawne zastąpienie etatu umowami cywilnoprawnymi

kolis Czw Sie 26, 2021 10:33 am

Wystarczyło by ustawowo określić kiedy dozwolone są umowy cywilnoprawne, a kiedy musi być to zatrudnienie etatowe. Nie normalnym jest pracować dla jednego pracodawcy kilkadziesiąt godzin tygodniowo i nie mieć etatu.
Awatar użytkownika
fryc

Re: Były pracownik TVN pozywa stację, zarzuca bezprawne zastąpienie etatu umowami cywilnoprawnymi

fryc Czw Sie 26, 2021 10:56 am

Jeszcze trochę i skończy się łajdacki TVN. Paskudna retoryka, to samo co TVP Info, tylko na przeciwnym biegunie ideologicznym. W tym kraju nie ma kanału TV, który można spokojnie oglądać, bez bólu głowy. Słucham tylko radia - Antyradia i wielu stacji zagranicznych, które niosą ze sobą jakąś wartość a nie propagandę.
Awatar użytkownika
avocado

avocado Czw Sie 26, 2021 11:15 am

Pracując w TVN byłem sługusem i niewolnikiem za 5k na dzieło. To tylko marne 1000 Euro. Po odejściu zwiedziłem sporo krajów w Ameryce Łacińskiej i Afryce. Nie warto pracować w mediach. To się nie kalkuluje. I finansowo i zdrowotnie. Stąd tyle nowotworów wśród pracowników. Większość z nich to bardzo młodzi ludzie przed czterdziestką, bez umowy o pracę i ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Sie 26, 2021 11:15 am

"Liberał" napisał(a): . Byliśmy zmuszani przez pracodawcę do pracy po 16-17 godzin dziennie, w wyniku czego traciliśmy zdrowie – stwierdził.Słowo ZDROWIE rozgrywa sprawę. Akurat tu ZIOBROFIJNY SĘDZIA będzie szansą dla poszkodowanego. Liberalny pominie aspekt. Niestety, piszę niestety, sam jestem liberałem, ale cóż...

A co rozumiesz pod pojęciem "liberał"?
Awatar użytkownika
joerg

joerg Czw Sie 26, 2021 11:19 am

Tylko dwóch pracowników odważyło się walczyć o swoje prawa? Co z resztą? Tam pracuje 1800 osób na smieciówkach. Powinno być conajmniej 500 pozwów przeciwko tivien.
Awatar użytkownika
ewww

ewww Czw Sie 26, 2021 11:32 am

Rozumiem kamera internetowa i niemiecka wioska?
Awatar użytkownika
dw

dw Czw Sie 26, 2021 11:34 am

"joerg" napisał(a): Tylko dwóch pracowników odważyło się walczyć o swoje prawa? Co z resztą? Tam pracuje 1800 osób na smieciówkach. Powinno być conajmniej 500 pozwów przeciwko tivien.

A dąż pracę? Ja mogę strajkować, ale jutro już nie pracuję... rzeczywiście logika zajebista...
Awatar użytkownika
piter

piter Czw Sie 26, 2021 11:57 am

Nawet zaprotestować nie możecie, bo niby jak? Nie będąc pracownikiem, nie macie żadnych praw. Sami do tego doprowadziliscie, godząc się na wszystko. Polsko to kraj bez przyszłości, z kiepską mentalnością, coraz krótszym życiem i wieloma chorobami, które są skutkiem tego w jakim gównie tkwicie. Państwo z tektury, gówna i patyków. Parskam śmiechem kiedy słyszę słyszę Polaków nazywających się klasą średnią z zarobkami 3k. Walka o swoje prawa i godne umowy to element niebezpieczny dla obsranego strachem społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Iko

Iko Czw Sie 26, 2021 12:29 pm

trzeba skończyć z POUFNOŚCIĄ i tyle.
Awatar użytkownika
ostrobramska 77

ostrobramska 77 Czw Sie 26, 2021 12:46 pm

Kiedy pozwy w polsacie?
Awatar użytkownika
r

r Czw Sie 26, 2021 12:49 pm

Praca twórcza dla producenta C+. Tylko dzieło. Płatne nawet pół roku po wykonaniu.
Awatar użytkownika
rr

rr Czw Sie 26, 2021 12:52 pm

"avocado" napisał(a): Pracując w TVN byłem sługusem i niewolnikiem za 5k na dzieło. To tylko marne 1000 Euro. Po odejściu zwiedziłem sporo krajów w Ameryce Łacińskiej i Afryce. Nie warto pracować w mediach. To się nie kalkuluje. I finansowo i zdrowotnie. Stąd tyle nowotworów wśród pracowników. Większość z nich to bardzo młodzi ludzie przed czterdziestką, bez umowy o pracę i ubezpieczenia.

Dokąd się przeniosłeś?
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Sie 26, 2021 12:54 pm

Tvn - Wiadomo!
Awatar użytkownika
avocado

avocado Czw Sie 26, 2021 1:07 pm

"rr" napisał(a):
"avocado" napisał(a): Pracując w TVN byłem sługusem i niewolnikiem za 5k na dzieło. To tylko marne 1000 Euro. Po odejściu zwiedziłem sporo krajów w Ameryce Łacińskiej i Afryce. Nie warto pracować w mediach. To się nie kalkuluje. I finansowo i zdrowotnie. Stąd tyle nowotworów wśród pracowników. Większość z nich to bardzo młodzi ludzie przed czterdziestką, bez umowy o pracę i ubezpieczenia.

Dokąd się przeniosłeś?
Branża IT, własny biznes. Klienci tylko z USA. Polaka nie chcę nawet za 15000 PLN. Szkoda zdrowia i nerwów.
Awatar użytkownika
benio

benio Czw Sie 26, 2021 1:33 pm

Nie trzeba pracować w TVN żeby zarabiać niemałe pieniądze. Wystarczy ruszyć głową, pomyśleć i włączyć komputer. TVN to nowoczesna forma niewolnictwa, okrzyknięta kilka lat temu najlepszym pracodawcą w Polsce. Koń by się uśmiał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 72 gości