[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Były prezes Radia Nowy Świat: rezygnację sugerował mi Sosnowski, Jethon przeniosła najgorsze wzorce z Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Walter

Były prezes Radia Nowy Świat: rezygnację sugerował mi Sosnowski, Jethon przeniosła najgorsze wzorce z Trójki

Walter Czw Sie 13, 2020 10:22 am

I to jest ta wolność słowa ...
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Były prezes Radia Nowy Świat: rezygnację sugerował mi Sosnowski, Jethon przeniosła najgorsze wzorce z Trójki

Adrian Czw Sie 13, 2020 10:35 am

Mieli walczyć z reżimem, a stworzyli własny.
Awatar użytkownika
GG

Re: Były prezes Radia Nowy Świat: rezygnację sugerował mi Sosnowski, Jethon przeniosła najgorsze wzorce z Trójki

GG Czw Sie 13, 2020 10:39 am

To smutne, bo wygląda na to, że idee szybko zastąpiła troska o pieniądze. Duże pieniądze, które można "zagospodarować".

Panu Piotrowi radziłabym twarde biznesowe podejście i zatrzymanie udziałów. Nie daj się, człowieku, wykolegować, bo rada "lepiej odejdź" po takiej głupocie to wyraźne kilowanie konkurentów.

Co musiałaby zrobić prezes PR3 po tym wszystkim, co opowiadała?

Jeśli zaczniecie słuchać trolli, rozsadzą Was od wewnątrz, bo widać, że bój toczy się już o kasę.
Awatar użytkownika
mefedron

mefedron Czw Sie 13, 2020 10:44 am

Juhu, założyłem się o flaszkę, że pokłócą się w pierwszym kwartale.
Awatar użytkownika
Orange revolution

Orange revolution Czw Sie 13, 2020 10:44 am

Autodestrukcja nabiera rozpędu. To cud że nie zdążyli roz******lić Trójki.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Sie 13, 2020 10:52 am

Nasza cenzura jest lepsza niż wasza :)
Awatar użytkownika
Już

Już Czw Sie 13, 2020 10:56 am

myślalem, że Napędzania Niewawiścią śpią, ale nie „partia” nie śpi, wydaje komunikaty dnia.
Awatar użytkownika
edek

edek Czw Sie 13, 2020 10:58 am

Kazik napisał już kilka piosenek: "Twoja cenzura jest gorsza niż moja", "Bolszewicy 70+"
Awatar użytkownika
Czosnek

Czosnek Czw Sie 13, 2020 11:03 am

Nowy świat ..........stare nawyki :)
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Sie 13, 2020 11:06 am

Akurat.
Jethon była bardzo dobra.
Awatar użytkownika
jula

jula Czw Sie 13, 2020 11:08 am

Kilka słów prawdy o samodzierżawcach Trójki robi przykre wrażenie...
Awatar użytkownika
fan

fan Czw Sie 13, 2020 11:09 am

Wypisz - wymaluj "Folwark zwierzęcy"
Awatar użytkownika
BiS

BiS Czw Sie 13, 2020 11:11 am

Po co komentować? Pozwólmy im tylko działać i mówić xd
Awatar użytkownika
3lp

3lp Czw Sie 13, 2020 11:12 am

Na wielkiego wała wyszli ci patroni, fajnosłuchacze i inni "obrońcy demokracji"
Awatar użytkownika
udzialy

udzialy Czw Sie 13, 2020 11:25 am

Niech Pan da sobie wmowic ze z 30% udzialow 1/3 tj 20% jest u Pana "w depozycie" - jest Pan wlascicielem i moze Pan z tymi udzialami zrobic co zechce. Jak sie chca Pana pozbyc to niech wykupia i zaplaca za to DROGO!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości