WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Elo

Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

Elo Śro Maj 27, 2020 8:04 am

Zatrudnij sie w Gazecie Polskiej albo urzędzie wojewodzkim czy marszalkowskim "zwykły reporterze". Maja ci sie za co odwdzięczać.
Awatar użytkownika
AS wywiadu

Re: Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

AS wywiadu Śro Maj 27, 2020 8:42 am

Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
Awatar użytkownika
Bulanda

Re: Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

Bulanda Śro Maj 27, 2020 10:58 am

"AS wywiadu" napisał(a): Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
przynajmniej nie jest bezczelny i nie śmieje się w twarz ...
Awatar użytkownika
As wywiadu

As wywiadu Śro Maj 27, 2020 11:09 am

No właśnie słowami o zwykłym reporterze i osobie prywatnej pokazał, jak bardzo jest bezczelny. Uczciwym zarechotał w twarz.

"Bulanda" napisał(a):
"AS wywiadu" napisał(a): Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
przynajmniej nie jest bezczelny i nie śmieje się w twarz ...
Awatar użytkownika
janek

janek Śro Maj 27, 2020 12:24 pm

bardzo chętnie zobaczę oświadczenia majątkowe tego zwykłego reportera za ostatnie 5 lat.
Awatar użytkownika
rabarbar

rabarbar Śro Maj 27, 2020 4:56 pm

Dlaczego do radia kraków nie pójdzie na zakopiańskiego reportera, hej?
Awatar użytkownika
Nicki

Nicki Śro Maj 27, 2020 5:17 pm

Słuchalność zaczęła spadać za jego rządów, teraz to kontynuacja światłej polityki programowej i wprowadzonych przez niego audycji i gwiazd anteny
Awatar użytkownika
123

123 Śro Maj 27, 2020 5:37 pm

Wow. No ale czemu nie pracuje w Gazecie Polskiej. Czego szuka jeszcze w Polskim Radiu?...........czyzby koledzy, ktorym dal tyle zarobic, nie poratowali Przemusia?
Awatar użytkownika
radiowiec

radiowiec Czw Maj 28, 2020 8:24 am

Ale czego sie ta Wyborcza czepia? Gość ma być bez pracy? Albo zostać tramwajarzem, jak inteligencja w Pradze po 68? Bolek nagrał gażdziny o ceprach i niedźwiedziach tak, że ma materiały do 2120 roku, więc je teraz sprzedaje
Awatar użytkownika
Pp

Pp Nie Cze 28, 2020 9:31 am

Przemus Podziekuj kolegom i kolezance. Dzieki nim jestes tu gdzie jestes. Rosolek smakowal? ;-) koledzy szybko sie ustawili pod drzwiami tojego nastepcy. Nihil novi
Awatar użytkownika
er

er Czw Lip 09, 2020 11:42 am

Nie szukaj szczęscia w Polskim radiu. Tylko w Gazecie Polskiej.
Awatar użytkownika
-

- Wto Sie 04, 2020 7:57 am

My juz wiemy kim jesteś "zwykły reporterze".
Awatar użytkownika
Iiii

Iiii Sob Paź 16, 2021 7:14 am

Ze tez wstydu nie ma za to co zrobił. I jeszcze śmie się przedstawiać jako dobry prezes. Bezczelność ludzka nie zna granic. TWOI i kumple Cię wykolowali, prawnik, którego zatrudniles.... sam wiesz co. Twoja Anusia kasę wydiola aż miło. Podziekuj doradcom, bo cie wyprowadzili tam gdzie jestes. Do dziury. Juz sie nie kompromituj.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości