[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Canal+ udostępnia abonentom telewizję przez internet bez dodatkowych opłat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
RAFI

Canal+ udostępnia abonentom telewizję przez internet bez dodatkowych opłat

RAFI Pon Paź 05, 2020 8:59 am

Niestety nie mogę oglądać tv przez internet, cały czas po wyborze kanału wyskakuj ,błąd,
Awatar użytkownika
Nc hehe

Re: Canal+ udostępnia abonentom telewizję przez internet bez dodatkowych opłat

Nc hehe Pon Paź 05, 2020 12:08 pm

Ciekawe czy sztandarowy kanał Canal+4K będziemy mogli oglądać pożyjemy zobaczymy
Awatar użytkownika
G34

G34 Pon Paź 05, 2020 9:13 pm

a ja nie umiem wlaczyc pip tak szumnie zapowiadne i nie ma tych samych kanałow co mam na satelicie
Awatar użytkownika
Efekt

Efekt Wto Paź 06, 2020 4:55 am

Po co wam 4k, mam tv 2k i oglądając w full hd jakość jest wystarczająco dobra
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości