WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Rob

Canal+ z prawami do ekranizacji „Listów zza grobu” Remigiusza Mroza

Rob Wto Gru 10, 2019 6:28 pm

Każdy taki komunikat mnie przeraża, kolejne seriale C+ to coraz większe katastrofy. Po strasznym Belfrze 2 byli straszniejsi Nielegalni. I kiedy wydawało się, że nie może być gorzej to pokazali Żmijowisko - chyba najgorszy polski serial 2019. W HBO pokazują Watahę 3 a w C+ Żmijowisko... Przypomniało mi się, że kiedyś w NRD kręcili westerny, polski C+ idzie w tym kierunku
Awatar użytkownika
kok

Re: Canal+ z prawami do ekranizacji „Listów zza grobu” Remigiusza Mroza

kok Śro Gru 11, 2019 1:54 pm

"Rob" napisał(a): Każdy taki komunikat mnie przeraża, kolejne seriale C+ to coraz większe katastrofy. Po strasznym Belfrze 2 byli straszniejsi Nielegalni. I kiedy wydawało się, że nie może być gorzej to pokazali Żmijowisko - chyba najgorszy polski serial 2019. W HBO pokazują Watahę 3 a w C+ Żmijowisko... Przypomniało mi się, że kiedyś w NRD kręcili westerny, polski C+ idzie w tym kierunku

dlaczego uważasz, że Żmijowisko jest złe? denerwuje mnie ten niebieski filtr gdy akcja pokazana współcześnie, ale jestem ciekawa rozwiązania, mnie rozczarowało pod powierzchnią, bo mam wrażenie, że nie mogą się zdecydować czy kręcą kryminał czy dramat.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości