WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
x

„CashBack TV” - Samsung zwraca do 1300 zł za zakup telewizora lub soundbara

x Śro Gru 07, 2016 4:12 pm

Póki co zarejestrowałem telewizor, dostałem maila z potwierdzeniem, regulaminowe 7 dni na weryfikację minęły, zero odezwu... Pewnie mają bardzo dużo zgłoszeń, ale mam nadzieję, że nie będą nadmiernie kombinować...
Awatar użytkownika
x

Re: „CashBack TV” - Samsung zwraca do 1300 zł za zakup telewizora lub soundbara

x Pon Gru 12, 2016 3:11 pm

Dostałem wstępne potwierdzenie, że moje zgłoszenie jest poprawne - nie jest to ostateczne potwierdzenie przyznania mi zwrotu, bo wciąż może się okazać, że zwrócę tv, więc będą to jeszcze raz weryfikować. Póki co promocja wygląda bardzo fajnie, bo cenę telewizora z 3200 można było zbić do 2800..
Awatar użytkownika
Paulina

Paulina Czw Gru 15, 2016 9:08 pm

Ja kupiłam telewizor 19.11.2016 r.
21.11.2016 r. złożyłam formularz promocyjny. Kasy ani widu ani słychu.
Awatar użytkownika
erw

erw Pią Gru 16, 2016 4:13 pm

jak zakupiłem sprzęt 26.11 Smart TV i Saundbar zarejestrowałem go 30.11 dostałem maila zwrotnego o rejestracji a natomiast 7.12 maila ze wszystko ok tylko nie mogą odczytać nr sprzętu więc proszą o zdjęcie tabliczki sprzętu tak uczyniłem i co lipa cisza mimo to iż podali maila na którego jeśli mam pytania mogę pisać i dalej cisz a miałem dostać 550zł czuje że to jakaś ściema poczekam jeszcze okaże się
Awatar użytkownika
Kamikadze

Kamikadze Sob Gru 17, 2016 12:19 pm

ja jak erw, również przesłałem zdjęcie, żadnej odpowiedzi, trzeba będzie chyba iść do rzecznika konsumentów
Awatar użytkownika
erw

erw Nie Gru 18, 2016 1:36 pm

dzisiaj będę w Saturnie i zapytam pana który sprzedawał mi sprzęt a z tego co mi mówiono jest przedstawicielem samsung co on na to , z drugiej strony doszły mnie takie słuchy że trzeba poczekać dlaczego,
a dlatego ze sprzęt można zwrócić do sklepu do 30 dni bez podania przyczyny i morze samsung tego się obawia ze kasę wypłacą a ludzie zwróć sprzęt,bo polak potrafi tak zrobić
Awatar użytkownika
erw

erw Nie Sty 08, 2017 12:14 am

kase będę miał do 20 stycznia na koncie
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Śro Sty 11, 2017 12:46 pm

Ta promocja kompromituje firmę Samsung. Czekam na przelew od 5 grudnia! Kontakt z nimi sprowadza się do cyt. "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? "
Jeżeli będą kombinować (np. stwierdzą, iż była określona pula na wypłaty i zgodnie z regulaminem i się skończyła) sprawa skończy się w sądzie, dla zasady.
Awatar użytkownika
Rafał30

Rafał30 Czw Sty 19, 2017 2:30 pm

U mnie to samo formularz wysłany był mail zwrotny pieniążków na koncie nie ma do dnia 19 stycznia jeszcze mają jeden dzień aby przelać
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Czw Sty 19, 2017 7:37 pm

U mnie to samo
Awatar użytkownika
aga

aga Czw Sty 19, 2017 8:55 pm

u mnie też brak kasy
Awatar użytkownika
Renia

Renia Czw Sty 19, 2017 8:56 pm

Ja tak samo-kombinowali od samego początku ale pilnowałem tego pisząc kilkakrotnie a potem dzwoniąc do firmy obsługującej promocje.Po natarczywych telefonach i uzupełnieniu poprawnego nr tabliczki znamionowej (ściema na przeczekanie!)w koncu dostałam maila potwierdzającego poprawność i zobowiązanie do zwrotu ale dzisiaj jest 19 i oczywiście nic na koncie nie ma!Dam znac tutaj czy w koncu sie wywiązali ale nie popuszczę!Wy tez napiszcie ,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maria

Maria Czw Sty 19, 2017 9:51 pm

To jest wielkie oszustwo. Ja dostałam informację ,że do 20stycznia dostanę pieniądze na konto. Nic z tego .Na stronie samsunga piszą ,że pula na nagrody się skończyła tylko kto dostał zwroty? Straszne oszustwo.
Awatar użytkownika
Renia

Renia Czw Sty 19, 2017 9:57 pm

A moze zrobic im Antyreklamę w mediach?Przeciez nie wolno tak sie dawać oszukiwać bo jesli napisali ,ze zgłoszenie zostało zweryfikowane i potwierdzone i pieniazki wpłyną do 20 na konto to znaczy,iż były zabezpieczone wtedy prawda?Jutro jest ostatni dzien wiec .........czekam
Awatar użytkownika
Asia

Asia Czw Sty 19, 2017 10:17 pm

A cos takiego nie zobowiązuje?Tez jeszcze nie mam!!!
Uprzejmie informujemy, iż zgłoszenie zostało zweryfikowane, a następnie potwierdzone. Jeżeli nie oddadzą Państwo produktu do sklepu otrzymają Państwo zwrot. Zgodnie z regulaminem jego wydanie nastąpi w terminie do dnia 20.01.2017r. na numer konta bankowego podanego w formularzu zgłoszeniowym.

Z poważaniem,

Zespół obsługujący Promocję
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość