[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Casting do polskiej edycji Big Brothera w tv4

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Big Brother, Agent, Idol, Dwa Światy, Bar
Awatar użytkownika
bIG bROTHER 4.1
 

Casting do polskiej edycji Big Brothera w tv4

bIG bROTHER 4.1 Nie Cze 03, 2007 12:49 pm

2 czerwca ruszą poszukiwania uczestników Big Brother 4.1, który TV4 nada jesienią. Jeden z castingów odbędzie się w Londynie. Stacja szuka też prowadzącego - jak nim zostać?

Pierwszy casting do polskiej edycji Big Brothera zorganizowany zostanie w sobotę 2 czerwca w Warszawie. Wszyscy chętni, którzy ukończyli 18 lat i chcieliby wziąć udział w programie powinni się zgłosić tego dnia o godzinie 10.00 na ulicę Ludną 9.

Kolejne castingi do „Big Brother 4.1” odbędą się: 9 czerwca w Gdańsku w klubie studenckim Żak, 16 czerwca w Poznaniu i Katowicach oraz 23 czerwca we Wrocławiu i Lublinie.

Aby wziąć udział w castingu należy wysłać SMS o treści BB na numer 75550. W odpowiedzi kandydat otrzyma SMS zwrotny z kodem identyfikacyjnym. Posiadanie kodu jest warunkiem udziału w eliminacjach. Dodatkowe informacje na temat naboru uczestników można znaleźć na stronie internetowej bigbrother4.interia.pl.

Po raz pierwszy w historii światowego formatu casting do „Big Brother 4.1” zorganizowany będzie również poza granicami. Już 30 czerwca organizatorzy polskiej edycji zawitają do Londynu, aby tam poszukać kandydatów na mieszkańców najsłynniejszego domu w Polsce.

Casting za granicą to jeden z pierwszych nowatorskich pomysłów realizatorów „Big Brother 4.1”, ale nie jedyny. Jak informują producenci, "Big Brother 4.1" sięgnie również po nowe rozwiązania technologiczne. Electronic Arts, największy producent gier na świecie wraz z Endemolem stworzą pomost pomiędzy tradycyjną telewizją a grą komputerową, umożliwiając internautom wirtualny udział w „Big Brother 4.1” bez wychodzenia z domu.

Poza zwykłymi uczestnikami, produkująca show firma Endemol Polska poszukuje także prowadzących do nowej edycji „Big Brothera”. Wymagane jest doświadczenie telewizyjne lub radiowe (więcej na ten temat tylko w Wirtualnemedia.pl).

Premiera reality show „Big Brother 4.1” na antenie TV4 zaplanowana jest na niedzielę 2 września na godz. 20.00.
Wróć do Dawne formaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości