WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek

Re: CDA Premium ma 231,7 tys. subskrybentów, wpływy CDA 53 proc. w górę

Marek Wto Sty 28, 2020 11:24 am

Do Q pa: wiesz za za tak ordynarny i kłamliwy hejt powinieneś zostać pociągnięty do odpowiedzialności? A może specjalnie rozsiewasz nieprawdę aby kupić ich akcje taniej?
Awatar użytkownika
Q

Q Wto Sty 28, 2020 1:06 pm

Marku, może jestem kiepsko poinformowany, ale wydaje mi się, że nie wykupili praw do emisji filmów pełnometrażowych np. Futuramy lub wszystkich odcinków Nar.uto. Być może nie mam racji, jeśli to prawda proszę o kasację poprzedniego wpisu. Po prostu wyraziłem swoją opinie sądząc, iż nie mają praw do emisji Rika i Mortiego skoro posiadają skrawki odcinków, zaś całość jest na Netflixie. Ale to tylko moja opinia która może być błędna, oparta jest na intuicji i komentarzach innych ludzi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
amigo

amigo Wto Sty 28, 2020 4:12 pm

"Q" napisał(a): Marku, może jestem kiepsko poinformowany, ale wydaje mi się, że nie wykupili praw do emisji filmów pełnometrażowych np. Futuramy lub wszystkich odcinków Nar.uto. Być może nie mam racji, jeśli to prawda proszę o kasację poprzedniego wpisu. Po prostu wyraziłem swoją opinie sądząc, iż nie mają praw do emisji Rika i Mortiego skoro posiadają skrawki odcinków, zaś całość jest na Netflixie. Ale to tylko moja opinia która może być błędna, oparta jest na intuicji i komentarzach innych ludzi. Pozdrawiam.

Jeżeli jest jakiś serial i jest kilka sezonów to może tak być, że różne wytwórnie go produkowały i dlatego nie wszystko jest bo trzeba kupić prawa od wszystkich, żeby mieć wszystkie sezony.
Awatar użytkownika
qqś

qqś Wto Sty 28, 2020 5:07 pm

czy cda ściga tych którzy piracą ich serial? tak tylko pytam...
Awatar użytkownika
ajwaj

ajwaj Wto Sty 28, 2020 6:55 pm

Ale po co to premium, skoro tam wszystko jest za darmo i to do wyboru, do koloru, np. Wiedźmina oglądałem, nie mogłem się zdecydować, czy lektor, czy napisy, czy dubbing, w końcu po wypróbowaniu wszystkich trzech wybrałem dubbing. Dziwne, że Netflix się zgodził. A wczoraj Jurassic World Upadłe Królestwo, dzisiaj Terminator Mroczne Przeznaczenie planuję obejrzeć. CDA musi mieć najsprawniejszych menadżerów na świecie - taki content za ułamek wydatków, jakie ponoszą inne serwisy. Do tego udostępniany za darmo.
Awatar użytkownika
MArudny

MArudny Śro Sty 29, 2020 12:52 am

a kiedy cale star warsy?
Awatar użytkownika
ajwaj

ajwaj Czw Sty 30, 2020 12:41 am

Star Warsy? Han Solo i Rogue One gdzieś mi się przewinęły, więc i reszta pewnie jest. A najnowsza część będzie zaraz jak trafi na Bluraya. Dawno temu w Hollywood z lektorem było zaraz po premierze BD, gdzieś w grudniu jeszcze oglądałem. Mówię, te menedżery z CDA to asy jakich mało ;)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości