WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
byku

Re: Ciechański, Migała, Miara i Lazar w nowym cyklu youtube'owym Trójki, odcinki mają poniżej 300 wyświetleń

byku Wto Lis 23, 2021 11:21 am

I to przy reklamie w ... :)
Awatar użytkownika
Theo

Re: Ciechański, Migała, Miara i Lazar w nowym cyklu youtube'owym Trójki, odcinki mają poniżej 300 wyświetleń

Theo Wto Lis 23, 2021 11:26 am

Statystyki YouTube są zdecydowanie zafałszowane, potrzebne jest bardziej miary dajne badanie. Z resztą to jest rozmowa raczej dla inteligencji nie wszyscy muszą rozumić.
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Wto Lis 23, 2021 11:31 am

... spełniły swoja funkcję, pierwszy film już ponad 360:-)
Awatar użytkownika
piekarz

piekarz Wto Lis 23, 2021 1:21 pm

Wiedziałem, że nie da się ich słuchać, teraz wiem, że nie da się ich również oglądać.
Awatar użytkownika
Hitman

Hitman Wto Lis 23, 2021 1:36 pm

"piekarz" napisał(a): Wiedziałem, że nie da się ich słuchać, teraz wiem, że nie da się ich również oglądać.

a to ciekawe bo po artykule, który jak mniemam miał dowalić, efekt mamy w postaci podwojenia oglądalności.
Awatar użytkownika
Były słuchacz

Były słuchacz Wto Lis 23, 2021 2:54 pm

A w Bangladeszu wiedzą, że jest ... takie coś?
Bo to ponoć bardzo obiecujący rejon dla szefostwa PR?
Awatar użytkownika
podaj wiadro

podaj wiadro Wto Lis 23, 2021 2:55 pm

"Zofia" napisał(a): znowu na temat trójki najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie słuchają i nie oglądają. ciekawe studiom przypadku:-)

Idź posłuchaj konwersacji Migały z Ciechańskim i pozdrów Joasie środkowym paluszkiem.
Awatar użytkownika
podaj wiadro

podaj wiadro Wto Lis 23, 2021 2:59 pm

"Hitman" napisał(a):
"piekarz" napisał(a): Wiedziałem, że nie da się ich słuchać, teraz wiem, że nie da się ich również oglądać.

a to ciekawe bo po artykule, który jak mniemam miał dowalić, efekt mamy w postaci podwojenia oglądalności.

Super, oglądalność skoczyła o 100%, z 300 do 600 wyświetleń. Będą premie czy tylko brawa KRMN?
Awatar użytkownika
Jam

Jam Wto Lis 23, 2021 3:02 pm

"Buhaha" napisał(a): Ciechan - najsłabszy redaktor z największą ilością godzin w historii Trójki

No nie... Ten tytuł należy się Kodymowi.
Awatar użytkownika
Hitman

Hitman Wto Lis 23, 2021 3:38 pm

"podaj wiadro" napisał(a):
"Hitman" napisał(a):

Super, oglądalność skoczyła o 100%, z 300 do 600 wyświetleń. Będą premie czy tylko brawa KRMN?

a skąd wiesz że jest 600? oj czyżbyś oglądał? a może nawet trochę ci się podobało tylko jak tu teraz nie wyjść na bufona i się do tego przyznać:-)?
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Wto Lis 23, 2021 4:35 pm

jeszcze łukowską niech wezmą mądrze nie będzie ale pikantnie
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Lis 23, 2021 4:38 pm

Tej stacji już nic nie pomoże.Taka jest prawda.
Awatar użytkownika
Ktoś całkiem obcy

Ktoś całkiem obcy Wto Lis 23, 2021 4:39 pm

... kłamią. pierwszy odcinek ma ponad 700:-)
Awatar użytkownika
Mhmmmm

Mhmmmm Wto Lis 23, 2021 4:50 pm

"Ktoś całkiem obcy" napisał(a): ... kłamią. pierwszy odcinek ma ponad 700:-)
po kilku godzinach, wczoraj miał zaledwie 200, taka prawda, 10 minut nie da się słuchać, bełkot, nuuuuda i intelekt na poziomie mydelniczki
Awatar użytkownika
jerzy

jerzy Wto Lis 23, 2021 4:51 pm

"Zofia" napisał(a): znowu na temat trójki najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie słuchają i nie oglądają. ciekawe studiom przypadku:-)

Ja bym bardzo chciał posłuchać Trójki, ale za skarby świata nie mogę jej od kilkunastu miesięcy znaleźć w eterze. Tak na marginesie-proponuję , drogie dziecko, stosować przecinki i zaczynać zdania z dużej litery, bo trudno zrozumieć sens tego, co napisałaś.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości