WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hist

Cezary Gmyz: Łukasz Warzecha znów przytulony przez niemiecki „Fakt”. Warzecha: Gmyz to już mój były kolega

Hist Pią Sie 23, 2019 10:11 am

Łukasz uważa, że wszystko wie najlepiej, teksty Łukasza sprzed 5-8 lat i dzisiejsze to jakby zupełnie inne osoby pisały,
Awatar użytkownika
Kaczosław

Re: Cezary Gmyz: Łukasz Warzecha znów przytulony przez niemiecki „Fakt”. Warzecha: Gmyz to już mój były kolega

Kaczosław Pią Sie 23, 2019 10:57 am

A korespondent chociaż trzeźwy?
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Cezary Gmyz: Łukasz Warzecha znów przytulony przez niemiecki „Fakt”. Warzecha: Gmyz to już mój były kolega

Gość X Pią Sie 23, 2019 11:48 am

Kiedyś kumple, dziś wojna.
Awatar użytkownika
AA

AA Pią Sie 23, 2019 10:06 pm

"Kaczosław" napisał(a): A korespondent chociaż trzeźwy?

Najwyżej dwie godziny po przebudzeniu.
Awatar użytkownika
Pelvis

Pelvis Nie Sie 25, 2019 11:44 am

"Hist" napisał(a): Łukasz uważa, że wszystko wie najlepiej, teksty Łukasza sprzed 5-8 lat i dzisiejsze to jakby zupełnie inne osoby pisały,

Łukasz jest publicystą, co oznacza, że prezentuje WŁASNE przemyślenia.
Taka rola.
Można się nie zgadzać, ale tezę jak powyżej mogła postawić wyłącznie ameba intelektualna.
Awatar użytkownika
Król Absurdu

Król Absurdu Nie Wrz 01, 2019 11:18 am

Warto dodać, że jest częstym gościem tvn-u.
Facet postawił na zmianę władzy jesienią. Moim zdaniem błędnie, ale jako springerowski dziennikarz pozostanie bezpieczny.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości