[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cezary Pazura w rządowej kampanii o szczepieniach na koronawirusa (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zniechęca wyglądem

Cezary Pazura w rządowej kampanii o szczepieniach na koronawirusa (wideo)

zniechęca wyglądem Pon Sty 11, 2021 6:53 pm

Jak go widzę to odechciewa mi się szczepienia a miałem zamiar zawalczyć o miejsce w kolejce.
Awatar użytkownika
Stella

Re: Cezary Pazura w rządowej kampanii o szczepieniach na koronawirusa (wideo)

Stella Pon Sty 11, 2021 9:03 pm

W 2024 roku mnie zaszxzepią. PiS jednego dnia szczepi tysiąc osób. Zabójcze tempo. Naprawdę zabójczo. PS kto przygotował tę kampanie?
Awatar użytkownika
Łomża

Łomża Pon Sty 11, 2021 9:27 pm

Mało wiarygodna postać. Nie wiem, kogo ma przekonać.
Awatar użytkownika
polny wolak

polny wolak Pon Sty 11, 2021 9:30 pm

"Łomża" napisał(a): Mało wiarygodna postać. Nie wiem, kogo ma przekonać.

To raczej tylko dla tzw picu. "Afera szczepionkowa" z tzw celebrytami była najskuteczniejszą formą promocji. Zainteresowanie wzrosło o 25%. Jaki kraj taka promocja
Awatar użytkownika
Czesiek

Czesiek Pon Sty 11, 2021 10:06 pm

A tak lubiłem tego aktora... szkoda, że dał się wmanipulować w wyszczepianie narodu.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Sty 11, 2021 10:12 pm

Cezary Pazura nie zaszczepił się i promuje szczepienia. Radosław Pazura zaszczepił się i mówi, że promuje szczepienia.
Awatar użytkownika
js

js Wto Sty 12, 2021 12:50 am

Powinien być brat, Radosław - on już zaszczepiony.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Wto Sty 12, 2021 1:04 am

Aż się dziwie że nie wzięli Zenka
Awatar użytkownika
Antoś

Antoś Wto Sty 12, 2021 8:12 am

Co za obłuda! Jestem w Dubaju i kogo spotykam w hotelu Waldorf Astoria 10 i 11 stycznia 2021 roku? Całą rodzinę Pazurów! Tak, tak, z dziećmi, wszyscy bez maseczek, widać nie boją się koronawirusa. Zgarnęli kasę za spot, wyjechali na plażę i śmieją się z głupich Polaków...Jakby ktoś nie wierzył mam zdjęcia!
Awatar użytkownika
Spot niekompletny

Spot niekompletny Wto Sty 12, 2021 10:29 am

Powinni dograć w tym spocie , że brat Radosław już się zaszczepił ale w innym trybie i ma skutki uboczne w postaci potępienia przez rząd i społeczeństwo.
Awatar użytkownika
brygel

brygel Wto Sty 12, 2021 1:45 pm

"Spot niekompletny" napisał(a): Powinni dograć w tym spocie , że brat Radosław już się zaszczepił ale w innym trybie i ma skutki uboczne w postaci potępienia przez rząd i społeczeństwo.

Bo się wpierdzielił bez kolejki. Jakby czekał UCZCIWIE jak jego brat i miliony innych osób w polsce i miliardy na świecie to nie był by "potępiony"
Awatar użytkownika
zima

zima Wto Sty 12, 2021 2:47 pm

on się chyba z bratem na łby pozamieniał
Awatar użytkownika
Uber

Uber Wto Sty 12, 2021 11:31 pm

Krystyna zagrała tę rolę, i szybciej, i lepiej. A Krzysztof Materna wyreżyserował. Pazura spóźniony generalnie...
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Sty 14, 2021 2:57 pm

ja pier...........to już koniec świata , nawet pazura sprzedał się jak męska dziw..........,to pierd...dzban
Awatar użytkownika
czarek srarek

czarek srarek Sob Sty 16, 2021 2:01 am

Stoczyłeś się mędo do tego czasu cie szanowałem nie wiesz co czynisz i do czego namawiasz za grubą kase- sprzedawczyk
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości