[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Charytatywny koncert w Player.pl z Fundacją TVN "Nie jesteś sam"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bartek Śniegula

Charytatywny koncert w Player.pl z Fundacją TVN "Nie jesteś sam"

Bartek Śniegula Nie Mar 29, 2020 7:14 pm

Dlaczego wszyscy zapominają o pracownikach handlu... Ja rozumiem że lekarzy ratownicy służba zdrowia wykonuje heroiczną praca i należy im się wielki gigantyczny szacunek i nigdy nie chciałbym się zamienić.. Ale pracownicy handlu spożywczego naraża także swoje zdrowie i swoich bliskich... Często bez takich zabezpieczeń masek jak mają lekarze a nie wiadomo kto i co do tych marketów przynosi... Proszę też artystów by nie zapominano o nich..
Awatar użytkownika
hehe

Re: Charytatywny koncert w Player.pl z Fundacją TVN "Nie jesteś sam"

hehe Pon Mar 30, 2020 12:40 am

"Bartek Śniegula " napisał(a): Dlaczego wszyscy zapominają o pracownikach handlu... Ja rozumiem że lekarzy ratownicy służba zdrowia wykonuje heroiczną praca i należy im się wielki gigantyczny szacunek i nigdy nie chciałbym się zamienić.. Ale pracownicy handlu spożywczego naraża także swoje zdrowie i swoich bliskich... Często bez takich zabezpieczeń masek jak mają lekarze a nie wiadomo kto i co do tych marketów przynosi... Proszę też artystów by nie zapominano o nich..

jak kawioru nie będą mogli kupić to sobie przypomną...
Awatar użytkownika
bartek

bartek Pon Mar 30, 2020 9:08 am

boże tylko niech TVN 3ma z daleka od koncertu Chajzera bo będzie klapa
Awatar użytkownika
Jedni

Jedni Pon Mar 30, 2020 11:00 pm

Moja fundacja też ich promuje, bo mamy 70 procent marży
Awatar użytkownika
ratunku znów one!!!!

ratunku znów one!!!! Wto Mar 31, 2020 6:54 am

Rodowicz, Sarsa, Markowska... Nie, nie mam ochoty na wymioty.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość