WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mike

„Chcę zrozumieć” w nowej kampanii rządowej o szczepieniach na covid

mike Czw Wrz 29, 2022 9:21 am

Dziękuję! Nie skorzystam. Właśnie sąsiedzi po trzech szprycach leżą obłożnie chorzy. Test oficjalny w przychodni wyszedł pozytywny. Podobnie kumpel ledwo żyje, ale on tylko po dwóch szprycach był. Test z biedry też pozytywny. Ja, żona i syn nie zażyliśmy tego preparatu i mamy się bardzo dobrze... no ja jakiś katar od dwóch dni mam, ale to u mnie standard w listopadzie.
Awatar użytkownika
szczepiona

Re: „Chcę zrozumieć” w nowej kampanii rządowej o szczepieniach na covid

szczepiona Czw Wrz 29, 2022 9:47 am

"mike" napisał(a): Dziękuję! Nie skorzystam. Właśnie sąsiedzi po trzech szprycach leżą obłożnie chorzy. Test oficjalny w przychodni wyszedł pozytywny. Podobnie kumpel ledwo żyje, ale on tylko po dwóch szprycach był. Test z biedry też pozytywny. Ja, żona i syn nie zażyliśmy tego preparatu i mamy się bardzo dobrze... no ja jakiś katar od dwóch dni mam, ale to u mnie standard w listopadzie.

ale jest wrzesień
Awatar użytkownika
mike

mike Czw Wrz 29, 2022 10:39 am

"szczepiona" napisał(a): ale jest wrzesień

Spójrz za okno.
Awatar użytkownika
dlg

dlg Czw Wrz 29, 2022 11:50 am

To byłoby śmieszne, gdyby nie było z publicznych pieniędzy. Ostatnia prosta okazała się rondem, a raczej karuzelą śmiechu. Czwarta dawka w półtora roku. W magazynach w Polsce 25 milionów dawek szczepionek za 5 miliardów złotych z datą ważności do końca roku. Potem utylizacja. Oczywiście rząd już sprowadza kolejne dawki "ulepszonych" szczepionek. Też za pieniądze. I jeszcze robią kampanię reklamową, żeby zarobili aktorzy czy media.
Awatar użytkownika
cukrowa

cukrowa Śro Paź 05, 2022 9:49 pm

Czy oni naprawdę myślą, że ktoś jeszcze na to się nabierze??? Ludzie chorują po tych eksperymentalnych preparatach genetycznych, umierają nagle. To teraz, a co będzie za kilka lat?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości