WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Twitterr

Re: Chomikuj.pl przez trzy lata stracił połowę użytkowników, nie współpracuje już z Interią

Twitterr Sob Mar 02, 2019 10:28 am

CDA skończy podobnie. Lepsze filmy usuwa i wrzuca jako Premium,platne.
Awatar użytkownika
emsi

Re: Chomikuj.pl przez trzy lata stracił połowę użytkowników, nie współpracuje już z Interią

emsi Sob Mar 23, 2019 5:16 pm

wrzuciłem na chomika 5700 Gigabajtów. gdzie niby mam to trzymać ?
Awatar użytkownika
Filip

Filip Pon Maj 20, 2019 4:56 pm

Uwielbiam chomikuj.pl bo zawsze mogłem na nim znaleźć książki, których nigdzie indziej nie było.
Awatar użytkownika
okui

okui Sob Paź 12, 2019 4:35 pm

poprostu pelno materialow jets usuwanych i dlatego malo co tam juz jets i malo ludzi wchodiz na to
Awatar użytkownika
adamfrelik nick owczarek

adamfrelik nick owczarek Pon Lis 11, 2019 1:36 pm

ja dziękuje chomikuj juz jak
Awatar użytkownika
Jevels

Jevels Pon Lis 25, 2019 8:31 am

Dokładnie tak.
Ja miałem swoje prywatne rzeczy takie jak wesela , prywatne fotki itd , co jakiś czas wchodziłem na chomika i widziałem puste foldery i co najciekawsze w prywatnym folderze z założonym hasłem .
Któregoś dnia dostałem mejla żebym przeniósł swoje dane na dysk twardy bo będą usuwać te dane .
W biegu musiałem kupować dysk 1 TB .
Nie wiem ile mi rzeczy wcześniej usunęli :(
Po prostu są nie wiarygodni i zrezygnowałem z tego serwisu.
Nie po to do nich to wysyłałem żeby potem i tak kupować dysk.
Wolę wykupić najwyżej pamięć na OneDrive i mieć pewność że dane nie znikną :)
Awatar użytkownika
Alezx

Alezx Czw Lis 28, 2019 11:21 pm

"okui" napisał(a): poprostu pelno materialow jets usuwanych i dlatego malo co tam juz jets i malo ludzi wchodiz na to

Jak folder ma hasło pliki są widoczne dla właściciela konta i chyba nawet dla gościa jak zna hasło.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości