WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Emil

Chomikuj.pl przez trzy lata stracił połowę użytkowników, nie współpracuje już z Interią

Emil Czw Lut 28, 2019 7:44 am

Nie dziwi mnie to tam już nic nie ma ciekawego a jak ktoś coś doda to usuwają
Awatar użytkownika
Gość

Re: Chomikuj.pl przez trzy lata stracił połowę użytkowników, nie współpracuje już z Interią

Gość Czw Lut 28, 2019 9:58 am

jednym z głównych problemów są sami użytkownicy...
często bywa, że wrzucają jakieś popularne i poszukiwane treści ale:
- niekompletne (powiedzmy 10 paczek rar, gdzie jedna jest zdublowana i brakuje ostatniej)
- zahasłowane bez podania hasła
- inna nazwa pliku niż jego zawartość
- skopiowany fragment treści kilkanaście razy tak, aby objętość się zgadzała, ale treść z wielokrotnie zdublowanym fragmentem.

oczywiście im więcej się ściągnie (bezwartościowego jak się potem okazuje syfu) tym więcej wrzucający dostają za to pkt/$ a pobierający traci $
Awatar użytkownika
Amman

Re: Chomikuj.pl przez trzy lata stracił połowę użytkowników, nie współpracuje już z Interią

Amman Czw Lut 28, 2019 10:45 am

Bądźmy szczerzy...zarówno Chomikuj, jak i CDA kasę robią na pirackich treściach. Legalne treści udostępniają, bo muszą. W przypadku Chomika łatwiejszy dostęp do legalnych treści online dobija platformę, bo użytkownicy nie muszą już przeszukiwać internetów w poszukiwaniu spiraconej kopii filmu, który za relatywnie niewielkie pieniądze jest dostępny na żądanie.
Awatar użytkownika
Trzy i pół

Trzy i pół Czw Lut 28, 2019 12:03 pm

3,5 mln użytkowników? Tylko? Nadal o 3,5 mln za dużo.
Awatar użytkownika
zed

zed Czw Lut 28, 2019 12:20 pm

Przegrali z CDA.
Awatar użytkownika
Gluth

Gluth Czw Lut 28, 2019 1:31 pm

Od 2015 roku im spada? W czerwcu 2015 roku zapadł wyrok sądu w którym im nakazano filtrować pirackie pliki. Nic dziwnego, że tracą użytkowników skoro nie mają treści po które mieliby oni tam przyjść i to gadanie o „zmianie nawyków” oznacza tylko tyle, że teraz pirackich ebooków i filmów szuka się teraz gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
marketer

marketer Czw Lut 28, 2019 2:41 pm

Mam konto na chomikuj a serwis ocenię na -4 bo czasem są filmy które chcę ściągnąć albo obejrzeć a poprostu ich nie ma (nie mówię o hitach które są w kinie)
Awatar użytkownika
Bzdet

Bzdet Czw Lut 28, 2019 3:38 pm

Chomikuj to zalozny portal z plikami zainfekowanymi i ogolnym badziewiem,a cena pobrania ufo-pliku kosmiczna.Zamknac na zawsze
Awatar użytkownika
MAX

MAX Czw Lut 28, 2019 5:32 pm

Ja korzystam z Chomika i jestem zadowolony
Awatar użytkownika
fizol

fizol Czw Lut 28, 2019 8:17 pm

Chomik w ogóle się nie rozwija i to jest jego największy problem, oni po prostu zatrzymali się w 2014.
Awatar użytkownika
bori

bori Czw Lut 28, 2019 10:30 pm

Od kiedy wykasowali mi darmowe programy które tam sobie magazynowalem takie jak DirectX 9 😁 to nawet w tamtą stronę nie patrzę
Awatar użytkownika
walter

walter Czw Lut 28, 2019 10:31 pm

google prowadzi taka polityke ze mniej linkow do chomika sie wyswietla
Awatar użytkownika
Mirkus

Mirkus Czw Lut 28, 2019 11:57 pm

Nic dziwnego, tracić kasę za pobranie pliku zabezpieczonego hasłem którego nie można uzyskać, lub pobrać plik w którym jest dubel na dublu...........Dziwne że to jeszcze funkcjonuje. Porażka i żenada..........
Awatar użytkownika
kucha

kucha Pią Mar 01, 2019 9:45 am

Banda drani ten chomikuj.pl. Nikogo nie chronią przed żadnym zaiksem, jak trzeba to Cię znajdą po ip i do tyłka się dobiorą za udostępnienie danych, a do tego usuwają "Twoje" pliki bez żadnego gadania. Sprzedawczyki 😠
Awatar użytkownika
tertert

tertert Pią Mar 01, 2019 4:15 pm

odkad zaczeli kasowac pliki to ludzie odeszli proste
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości