WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
danielos77

Chrabota o krytycznym materiale „Wiadomości”: być oplutym przez nie to jak udekorowanie medalem za zasługi

danielos77 Pią Lut 08, 2019 11:12 pm

dajcie juz spokoj z tymi sondazami pan placi pan wymaga ,
Awatar użytkownika
danielos77

Re: Bogusław Chrabota o krytycznym materiale „Wiadomości”: być oplutym przez nie to jak udekorowanie medalem za zasługi

danielos77 Pią Lut 08, 2019 11:21 pm

Przeciez kazdy wie o co tu chodzi,zeby tvp pokazac w jak najgorszym swietle jako malo wiarygodne medium.Od zawsze tvp byla propagandowa a nagle kiedy okazalo sie ze oglada ja duza czesc spoleczenstwa zaczela przeszkadzac opozycji i zaprzyjaznionym z nia srodowiskom a tu ida z pelma sila podwojne wybory.Wieksza czesc mediow jest ukierunkowana w jedna strone i tvp jest grozna przeszkada do odzyskania wladzy.ps a wirtualna tez jest tendencyjna w swoim przekazie .
Awatar użytkownika
widz

Re: Bogusław Chrabota o krytycznym materiale „Wiadomości”: być oplutym przez nie to jak udekorowanie medalem za zasługi

widz Pią Lut 08, 2019 11:21 pm

Oglądam "Wiadomości" sporadycznie, ale jestem w stanie stwierdzić po głosie z offa, że materiał robił Marcin Tulicki, nie Marcin Szypszak.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Pią Lut 08, 2019 11:29 pm

Brawo, tak właśnie powinno się reagować na ten śmieszny programik.
Awatar użytkownika
Roman

Roman Sob Lut 09, 2019 12:08 am

Dla mnie te żale p. B. Chrabota są śmieszne. "Wiadomości" TVP zaatakowały p. Bogusława . A kogo to obchodzi ? Co stacja telewizyjna to inny obraz rzeczywistości. Jako zwykły widz nie mam na to wpływu i dlatego nie mam się zamiaru zajmować się tym i analizować, kto mówi prawdę a kto nie. Panowie dajcie sobie spokój z tymi złośliwościami. I tak nas wszystkich matka ziemia kiedyś pochłonie.
Awatar użytkownika
Vortex

Vortex Sob Lut 09, 2019 12:17 am

Jacuś jest największym szkodnikiem. Dzięki niemu poparcie zjeżdża jak po zjeżdżalni. Nie umie tego zauważyć ale inni już tak. Śmieszny jest z ta swoją propagandą. To już tylko bawi
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Lut 09, 2019 1:12 am

Jak zona Klarenbacha kandydowała z PiSu w wyborach samorządowych jakoś nie było problemu, klasyczna pisowska hipokryzja:)
Awatar użytkownika
łoł

łoł Sob Lut 09, 2019 1:47 am

Bardzo dobrze, Chrabota! Brukuj dalej Rzepę!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Lut 09, 2019 6:30 am

Żeby rewolucja trwała muszą być nowi wrogowie.
Walka klasowa się zaostrza,
Prawda towarzysze z Nowogrodzkiej?
Awatar użytkownika
maciej z radomia

maciej z radomia Sob Lut 09, 2019 6:57 am

". " napisał(a): Nie mam zaufania do gościa który farbuje wlosy

Też tak mam: nie zaufałbym staremu człowiekowi, który mieszka z kotem.
I straszno, i śmieszno jednocześnie.
Awatar użytkownika
A co

A co Sob Lut 09, 2019 8:29 am

Chrabota tworzył pierwszy serwis informacyjny ogólnopolskiej telewizji prywatnej, który miał przełamać monopol "Wiadomości TVP". "Informacje" Polsatu pojawiły się w 1993 roku (na cztery lata przed debiutem "Faktów" TVN Tomasza Lisa). Dzięki staraniom propagandowym Chraboty pomógł wygrać Kwaśniewskiemu wybory prezydenckie z Wałęsą. Wszyscy kandydaci w 1995 roku byli przepytywani w duecie z oponentem na żywo. Wałęsa odrzucał zaproszenie do Polsatu, bo chciał wiedzieć ile paszportów ma Solorz. Kwaśniewski wystąpił w ostatnim tygodniu tuż przed wyborami sam i jego nagranie leciało z taśmy, jego prezentacja była lepiej przygotowana i zmontowana (mogli np. po kilka razy korygować światło, aby dobrze Kwaśniewski wyglądał, co na żywo ciężko byłoby zmienić).
Awatar użytkownika
kaboom

kaboom Sob Lut 09, 2019 8:58 am

Wiadomości ...to już nawet nie śmieszne. Siepacze co wstawiają te same twarze jako "komentatorów" z Sieci , wPolityce, gość niedzielny , itd
Tak dziecinnie ulepione materiały naczytywane jak w 4 klasie podstawówki na apelu. Każde wydanie to jak skarga do nauczycielki że Jasio to jest brzydki i kopie koleżanki oraz wczoraj pokazał język, a ja jestem milutka i mam ładne skarpetki - do kogo ma ta tandeta trafić?! Dno i wodorosty robione z zapalczywym szałem "misji " w oczach na smsowy oblig od kurskiego - trzeba było z tv republiki czy tvtrwam trafić na plac by mieć wrażenie że pana boga za nogi trzymacie.
Awatar użytkownika
Jeżeli coś się stanie komuś z Rzepy

Jeżeli coś się stanie komuś z Rzepy Sob Lut 09, 2019 10:19 am

Oczywiście według tvp winny będzie język nienawiści w tvn;)
Awatar użytkownika
Tru

Tru Sob Lut 09, 2019 10:46 am

Chrabota? A to nie to popychle hajdarka, tego żołnierza kliki, ktory przy śmietniku donosil cieciowi don tuska na własnych dziennikarzy? Przecież po to dostal od hajdarka kase i stolek żeby zmielić rzepe i zrobić z niej kolejne gw.... wot wybitny publicysta
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Sob Lut 09, 2019 11:23 am

Najzabawniejsze jest to, że społeczeństwo ma w głębokim poważaniu te przepychanki propagandzistów wszelkiej maści, podających się za dziennikarzy. W dobie internetu wpływ tzw. tradycyjnych mediów na wyborców jest znikomy, czego dowiodły dobitnie elekcje w 2015 roku.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości