[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
von Borovietzky

Re: Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

von Borovietzky Pon Lis 09, 2020 1:42 am

A ja tam kupuję w tej trzeciej sieci...
Awatar użytkownika
kolo

Re: Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

kolo Pon Lis 09, 2020 1:30 pm

"Gicrel" napisał(a): Ja już na pewno nic nie kupię z Media Markt. Nie znoszę disco polo, a w szczególności Martyniuka. Media Expert miał też trochę, ale jednak mniej irytujące, acz specyficzne reklamy. Chomiki może niektórych irytowały ale były lepsze od Martyniuka. Ale gdyby stale te chomiki puszczali też by się odechciało kupować. Teraz Media Expert ma na prawdę fajne reklamy z Marianem i Barbarą, Cleo też może być, bo jest lepsza od irytującej Lisowskiej. A Media Markt się pogrążył tą Martyniukową beznadzieją.

To czytałeś ten artykuł, czy tylko paplesz tak co rano?
Awatar użytkownika
Pan Utu

Pan Utu Pon Lis 09, 2020 1:34 pm

No dobra, są różne gusta. Ale chyba 100% ludzi nie lubi obleśnych, sztucznych, nadętych reklam medykamentów. I co? Dalej ta sama ekipa robi te potworki. Nigdy nie wytrzymam i muszę przełączyć. A powiem szczerze, część reklam znoszę bz problemu. A są takie, że nawet potrafię cofnąć i zobaczyć jeszcze raz. Ale musi być kultura, humor....
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Lis 09, 2020 2:48 pm

Trzeba być pustą Amebą by kupować w tych badziewnych sklepach ,ja mam jasną zasadę że nie kupuje nic w czym ktoś coś reklamuje ,choć by nawet złoty papier do podcierania reklamowali to ja i tak tego nie kupie i tego się trzymam ,A Media Markt i Media Expert mają wysokie ceny wszystkich towarów a od kupowania tego samego towaru mam porównywarkę która mi pokaże w którym sklepie kupie taniej i zawszę tam widać że Media Markt jak i Media Expert mają wyższe ceny tak więc ja tam nic nie kupuje .
Awatar użytkownika
aaa

aaa Pon Lis 09, 2020 5:50 pm

"zatrudnienie Cleo jako dyrektor artystycznej Media Expert jest interesującym wydarzeniem"
HIT
Awatar użytkownika
Polcia

Polcia Pon Lis 09, 2020 6:47 pm

Oj nie nie, zdecyowanie Cleo ma jednak większy potencjał + tworzy wspaniałą muzykę, jest kreatywna. A disco polo no :) każdy już sam wie:)
Awatar użytkownika
psotulec

psotulec Pon Lis 09, 2020 9:53 pm

Może ktoś zna jakiś program antywirusowy i anty spamowy tak aby nie pokazywało mi Zenka i jego muzyki, to nawet radia nie da się słuchać bo ciągle wydaje mi się że słyszę kaczki głos.

Seba2020-11-08 11:3084

Taki program masz zawsze pod ręką , to MUTE , taki przekreślony głośniczek zwykle umieszczany na górze pilota ...
Awatar użytkownika
Wernera-Radom

Wernera-Radom Wto Lis 10, 2020 10:54 am

Media Expert niech popracuję nad personelem. Znudzeni, chamscy, zazwyczaj nie znający sprzętu który sprzedają. Pytają w czym pomóc,po czym czytają dane tech. z kartki.
Awatar użytkownika
kret

kret Wto Lis 10, 2020 3:23 pm

lisowska na drzewo! a nie, niech zostanie i pograzy debilexpert. a tak, to beda znow musieli palic sklep zeby wyludzic odszkodowanie
Awatar użytkownika
nyja

nyja Wto Lis 10, 2020 4:33 pm

Widać wasi eksperci się nie znają. Już jakiś czas temu maxelectro korzystało ze Sławomira - nic w tym odkrywczego.
Także wprowadzacie w błąd mówiąc że zenek przynosi lepszy rezultat. Media Markt zdycha a Media Expert bije rekordy sprzedaży. Te dane są na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Micz

Micz Wto Lis 10, 2020 7:17 pm

Mm dla mnie przestał istnieć dzięki zatrudnieniu tego przeraźliwego wyjca
Awatar użytkownika
Wole Cleo

Wole Cleo Śro Lis 11, 2020 12:06 am

Ciepły Zenek ma branie widać, ze większość z tych głosów to osoby innej orientacji, więc nic dziwnego, ze Zenek wygrał.
Awatar użytkownika
DDamian

DDamian Czw Lis 12, 2020 3:50 pm

Cleo jako artystka sprawdzi się idealnie przecież
Awatar użytkownika
Jotwuddz

Jotwuddz Pią Lis 20, 2020 11:08 am

Pamiętacie reklamę o piwie (tu mrugnięcie okiem ) bezalkoholowym... Cleo robi dokładnie to samo, śpiewa, że "wszyscy razem w Media Expert" i równocześnie mruga okiem, czyli nie koniecznie wszyscy razem, hi hi..
Awatar użytkownika
Jotwuddz

Jotwuddz Pią Lis 20, 2020 11:08 am

Pamiętacie reklamę o piwie (tu mrugnięcie okiem ) bezalkoholowym... Cleo robi dokładnie to samo, śpiewa, że "wszyscy razem w Media Expert" i równocześnie mruga okiem, czyli nie koniecznie wszyscy razem, hi hi..
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości