[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KrzysztofBromberg1995

Re: Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

KrzysztofBromberg1995 Sob Lis 07, 2020 12:23 pm

Moim zdaniem w reklamach MediaExpert Cleo jest bardziej udana niż Lisowska
Awatar użytkownika
Gicrel

Re: Cleo w reklamach Media Expert mniej skuteczna niż Zenek Martyniuk w spotach MediaMarkt

Gicrel Sob Lis 07, 2020 1:20 pm

Ja już na pewno nic nie kupię z Media Markt. Nie znoszę disco polo, a w szczególności Martyniuka. Media Expert miał też trochę, ale jednak mniej irytujące, acz specyficzne reklamy. Chomiki może niektórych irytowały ale były lepsze od Martyniuka. Ale gdyby stale te chomiki puszczali też by się odechciało kupować. Teraz Media Expert ma na prawdę fajne reklamy z Marianem i Barbarą, Cleo też może być, bo jest lepsza od irytującej Lisowskiej. A Media Markt się pogrążył tą Martyniukową beznadzieją.
Awatar użytkownika
Chwila beret

Chwila beret Sob Lis 07, 2020 3:04 pm

Ale czy kogoś to dziwi?
Awatar użytkownika
Uff

Uff Sob Lis 07, 2020 3:41 pm

Najważniejsze ,że pozbyli się zawywającej Lisowskiej.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Lis 07, 2020 8:49 pm

Dla mnie Cleo i tak lepsza.
Jednakże Lisowska i Chomiki były super, ale nie ta wersja z kibicami na reklamach siatkówki plażowej oraz kiedyś piłkarska.
Dody nie lubię, tak więc dobrze, że już jej nie ma.
Awatar użytkownika
bart

bart Sob Lis 07, 2020 8:57 pm

Tylko czemu Cleo a nie Reni Jusis ;-)
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Sob Lis 07, 2020 11:43 pm

Myślałem, że przyciąga dobra oferta, a nie celebryta. Ale jak wszędzie są te same ceny, to idzie się tam gdzie najmniej zniechęcają.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Nie Lis 08, 2020 12:24 am

Do Media Expertu nawet nie zachodzę z uwagi za ich nachalną , natarczywą i nie kończącą kampanią reklamową z Marianem i Barbarą. Podobnie jest z Media Marktem. Dziwię się że dobra nemiecka marka do reklamy zatrudniła tandetnego Zenka, no to niech diskopolowcy tam zachodzą i może jakieś gumiaki sobie kupią!
Awatar użytkownika
seba

seba Nie Lis 08, 2020 11:49 am

rok w rok to grudzień i świeta nakręcają zakupy, wrzesień, pażdziernik listopad to cisza przed burzą, więc co tou porównywać
Awatar użytkownika
roro

roro Nie Lis 08, 2020 12:15 pm

Od pol roku obserwuje pewna lodowke.Cena nie drgnela w dol ani o 1 zl.Te wielkie obnizki to wielka bujda na resorach.Nie ma tlumow na wyprzedazy jak na zachodzie.W nosie mam czy reklamuje to Zenek Kleo czy Barbara.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Nie Lis 08, 2020 12:30 pm

Może ktoś zna jakiś program antywirusowy i anty spamowy tak aby nie pokazywało mi Zenka i jego muzyki, to nawet radia nie da się słuchać bo ciągle wydaje mi się że słyszę kaczki głos.
Awatar użytkownika
Kskd

Kskd Nie Lis 08, 2020 1:45 pm

Nic dziwnego bo nie wystaje jej słoma z butów...
Awatar użytkownika
himen

himen Nie Lis 08, 2020 8:13 pm

Ważna jest oferta i ceny, a nie 45 celybrytów w reklamach. No chyba, że ja jestem jakiś dziwny i nie zwarcam na to uwagi. Kiedyś bardzo fajne były reklamy Tesco z Heniem i Krysią, tyle że w moim mieście Tesco to była straszna bieda. Byłem raz i potem żadna reklama nie była wstanie mnie zachęcić, żeby tam kupować.
Awatar użytkownika
anty reklamoman

anty reklamoman Nie Lis 08, 2020 10:32 pm

masakra z ta reklama media expert zamiast przyciagac odpychac cleo spiewa przerubke reni jusis tragedia kopiuj i wklej .media expert nigdy tam juz nie kupie nic dzieki tej reklamie odpychającej nie bede kupywal w tym sklepie poniewaz.... mam to utajnione .reklama tragedia masakra .nie kupie nic mexpert .wole isc do konkurencji bo przynajmniej robia normalne reklamy a nie ..........
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Lis 08, 2020 11:35 pm

A ja właśnie przez Zenka nie kupiłem lodowki w Mm.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości