WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Sandra

Co dalej z dokumentem braci Sekielskich o SKOK-ach? "Nie ma mowy o porzuceniu prac"

Sandra Pon Sie 15, 2022 8:19 am

No i tak....
Awatar użytkownika
andyd

Re: Co dalej z dokumentem braci Sekielskich o SKOK-ach? "Nie ma mowy o porzuceniu prac"

andyd Pon Sie 15, 2022 9:32 am

przede wszystkim PIS boi się tego filmu,mam nadzieję, że jeszcze przed wyborami będzie premiera
Awatar użytkownika
dziękuję, postoję

Re: Co dalej z dokumentem braci Sekielskich o SKOK-ach? "Nie ma mowy o porzuceniu prac"

dziękuję, postoję Pon Sie 15, 2022 9:53 am

Tak się doi frajerów. Brawo!
Awatar użytkownika
zawiedziony

zawiedziony Pon Sie 15, 2022 10:54 am

SKOK ale na kase patronów. niestety bracia okazali sie zwykłymi cwaniakami. byłem patronem 2 lata temu ale odkad zobaczyłem jak kreuja kolejne sciemy zeby wyciagac kase na filmy ktore nie powstaja, za to powstaje masa dupperelli obok jako zaslona dymna i wymowka zeby nic nie robic w temacie zbiórki - zrozumiałem co tu sie odjaniepawla.. nie polecam
Awatar użytkownika
Rybka

Rybka Pon Sie 15, 2022 11:31 am

"andyd" napisał(a): przede wszystkim PIS boi się tego filmu,mam nadzieję, że jeszcze przed wyborami będzie premiera

Skoro tak uważasz to sobie tak uważaj, masz do tego prawo.
Awatar użytkownika
Smak sushi

Smak sushi Pon Sie 15, 2022 11:42 am

A niech sobie wyjdzie i za 10 lat.
Awatar użytkownika
Myśliwy

Myśliwy Pon Sie 15, 2022 12:43 pm

Kupię poroża patronów
Awatar użytkownika
Przędzarz

Przędzarz Pon Sie 15, 2022 12:44 pm

Kupię węłnę z patronów
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pon Sie 15, 2022 2:22 pm

o co chodzi z tymi patronami?
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Sie 15, 2022 4:13 pm

No to teraz czekamy na dokument TVP o przekrętach finansowych braci Sekielskich...
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Sie 16, 2022 6:10 am

Nie mam zaufania do interesownych braci, dojacych naiwnych owieczki.
Awatar użytkownika
Jcuc

Jcuc Wto Sie 16, 2022 7:38 am

Zwiastun jest mega! Nie mogę się doczekać premiery.
Awatar użytkownika
WRED2

WRED2 Wto Sie 16, 2022 11:34 am

Może specjalnie opóźniają premierę, aby odbyła się przed wyborami. Niestety Polacy mają krótką pamięć do afer. Wcześniejsze filmy braci Sekielskich odbiły się dużym echem... ale niestety temat zdążył już trochę przyschnąć/ucichnąć (a może po prostu Polacy zdążyli się już niestety oswoić z tematem... przyzwyczaić)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość