[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Co dalej z „Lex TVN”? Poseł Marek Suski: Mam teraz trochę innych zadań na głowie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PZ

Co dalej z „Lex TVN”? Poseł Marek Suski: Mam teraz trochę innych zadań na głowie

PZ Wto Wrz 28, 2021 6:53 am

Po co mówić o problemach w kraju . Lepiej wysunąć suskiego na plan pierwszy z idiotycznymi pomysłami.
Awatar użytkownika
Karol

Re: Co dalej z „Lex TVN”? Poseł Marek Suski: Mam teraz trochę innych zadań na głowie

Karol Wto Wrz 28, 2021 7:07 am

Tak wybitne umysły jak Suski zajmują się poważniejszymi sprawami niż uwalenie TVN. Chwała Panu, że dał tej Ziemii takie nadzwyczajne osoby jak Suski. Osoby, które wzbogacają swoją inteligencja, brawurą i charyzmą miałkość tego lewackiego świata.
Awatar użytkownika
Emeryt68

Re: Co dalej z „Lex TVN”? Poseł Marek Suski: Mam teraz trochę innych zadań na głowie

Emeryt68 Wto Wrz 28, 2021 8:47 am

W trosce o nasze dzieci i wnuki, proponuję ogłosić i to w trybie natychmiastowym nowe wybory. To już ostatni dzwonek aby przerwać to "mielenie" całego Sejmu.
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Wto Wrz 28, 2021 10:47 am

Po co ma być lex niech będzie Lex TVP
Awatar użytkownika
On

On Wto Wrz 28, 2021 12:33 pm

takie nic jest decyzyjne w sprawach wagi państwowej, chyba czas umierać
Awatar użytkownika
;)

;) Wto Wrz 28, 2021 12:34 pm

ile głosów zdobył Poseł Suski w walce o Parlament w ostatnich wyborach? Wyborco - DZIĘKUJEMY !! to był dobrze oddany głos.
Awatar użytkownika
Iza

Iza Wto Wrz 28, 2021 2:04 pm

No Tytan intelektu
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Wrz 28, 2021 2:43 pm

Ta jego wypowiedź przypomina gryzonia uciekającego z okrętu własnej głupoty.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Wrz 28, 2021 4:55 pm

No ktoś takich orłów nam wybrał... Z kosmosu nak te orły nie spadły. Jacy wyborcy tacy politycy...
Awatar użytkownika
ik

ik Wto Wrz 28, 2021 5:44 pm

panie suski niech sie pan nie przewartosciowuje bo to nic nieda wiedza pana uboga
Awatar użytkownika
007

007 Wto Wrz 28, 2021 7:22 pm

Panie Marku Suski . Po co mi NFZ jak na fundusz rechbilitacji trzeba czekać dwa lata i do ortopedy to samo.Mam juz dość bo tylko TVN i nic więcej
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości