WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wartyl

Co mają dać badania Krajowego Instytutu Mediów? "Opisać, kim są konsumenci mediów w Polsce"

Wartyl Wto Sie 09, 2022 8:53 am

Kolejny pisowski nieudacznik musi kasę wyciągnąć. I tyle
Awatar użytkownika
dh

Re: Co mają dać badania Krajowego Instytutu Mediów? "Opisać, kim są konsumenci mediów w Polsce"

dh Wto Sie 09, 2022 9:23 am

Wyciąganie kasy jak Polska Fundacja Narodowa i dziesiątki innych stworzonych przez PiS "instytucji". Przy okazji - słyszał ktoś o PFN ostatnio? A przecież kasa leci.
Awatar użytkownika
kowal

Re: Co mają dać badania Krajowego Instytutu Mediów? "Opisać, kim są konsumenci mediów w Polsce"

kowal Wto Sie 09, 2022 9:41 am

"Nadawcy publiczni i radiostacje lokalne [...] zwróciły się do KRRiT " :D
Naprawdę? A jakie? Ktoś oprócz stacji Polskiego Radia?
Z tego co powszechnie wiadomo KIM nie powstał ze względu na potrzeby lokalnych nadawców, których słuchalność Kantar mierzy, a ze względów takich jak np.: polityczne, spadająca słuchalność PR, insynuacje Pani Lichockiej o zmowie rynkowej stacji komercyjnych i podważanie wiarygodności Radio Tracka, który przeszedł audyt CESPu z bardzo dobrą oceną.
Panu MK już się mocno odkleiło :D Mam wrażenie, że aż sam zaczął wierzyć w bzdury które wygaduje i pokrętne działania podejmowane przez KIM.

Swoją drogą rozwaliła mnie nazwa AudioTrack. Nie wiedzieć czemu miałem wrażenie, że brzmi znajomo :)
Awatar użytkownika
Badacz radia

Badacz radia Wto Sie 09, 2022 9:44 am

Kalinowski sam powiela fakenewsy. Stacje publiczne i lokalne stale były zapraszane do udziału w pracach przy badaniu Radio Track. Miały zawsze wpływ na kształt badania, tylko musiały się tym wpływem dzielić z innymi stacjami, i tu tkwi problem.
Awatar użytkownika
Ds

Ds Wto Sie 09, 2022 12:11 pm

"kowal" napisał(a): "Nadawcy publiczni i radiostacje lokalne [...] zwróciły się do KRRiT "
Naprawdę? A jakie? Ktoś oprócz stacji Polskiego Radia?
Z tego co powszechnie wiadomo KIM nie powstał ze względu na potrzeby lokalnych nadawców, których słuchalność Kantar mierzy, a ze względów takich jak np.: polityczne, spadająca słuchalność PR, insynuacje Pani Lichockiej o zmowie rynkowej stacji komercyjnych i podważanie wiarygodności Radio Tracka, który przeszedł audyt CESPu z bardzo dobrą oceną.
Panu MK już się mocno odkleiło Mam wrażenie, że aż sam zaczął wierzyć w bzdury które wygaduje i pokrętne działania podejmowane przez KIM.

Swoją drogą rozwaliła mnie nazwa AudioTrack. Nie wiedzieć czemu miałem wrażenie, że brzmi znajomo
100% prawdy!
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Sie 09, 2022 12:41 pm

"Ds" napisał(a):
"kowal" napisał(a):
Swoją drogą rozwaliła mnie nazwa AudioTrack. Nie wiedzieć czemu miałem wrażenie, że brzmi znajomo
100% prawdy!

Raczej powinno się nazywać Kali Track :D Jak Kali robić track to dobrze, jak inni robić track to źle :D Inna sprawa, że sam Kali w te badania nie wierzy, w końcu to nie badania są celem jego obecności w KIM. No chyba że celem jest to cel Alternatywny Polsko ze stodoły Działaka
Awatar użytkownika
Azaliz

Azaliz Wto Sie 09, 2022 1:09 pm

Najkrócej rzecz ujmując:
KIM powstał, żeby zafałszować dane o zasięgu mediów publicznych.
Awatar użytkownika
szok

szok Śro Sie 10, 2022 12:24 pm

ale konkurencja się obs...wa bo jeszcze się okaże że słucha się nie tylko 4 głównych stacji w głównych miastach ale radia słuchają też małe miejscowości i wsie , których jakoś dziwnym trafem nigdy nie mogła zmierzyć wymieniona w artykule konkurencja
Awatar użytkownika
antyszok

antyszok Śro Sie 10, 2022 1:33 pm

"szok" napisał(a): ale konkurencja się obs...wa bo jeszcze się okaże że słucha się nie tylko 4 głównych stacji w głównych miastach ale radia słuchają też małe miejscowości i wsie , których jakoś dziwnym trafem nigdy nie mogła zmierzyć wymieniona w artykule konkurencja

Co ty pier... ?
Odsyłam do badania i proponuję się dokształcić, bo brak wiedzy i napisane kłamstwa są osłabiające.
Nie jestem fanem Radio Tracka i uważam to badanie za mocno niedoskonałe, natomiast próba mieszkańców wsi stanowi ok 40% (czyli dokładnie odpowiada strukturze GUS), a jak dołożymy miasta do 20tys. to mamy ponad 50%.
Dodatkowo, a może przede wszystkim, badanie uwzględnia każdy jeden powiat w Polsce, czyli dla każdego (nawet najmniejszego powiatu) mamy badanych respondentów.
Awatar użytkownika
prawda w oczy kole

prawda w oczy kole Śro Sie 10, 2022 1:52 pm

"szok" napisał(a): ale konkurencja się obs...wa bo jeszcze się okaże że słucha się nie tylko 4 głównych stacji w głównych miastach ale radia słuchają też małe miejscowości i wsie , których jakoś dziwnym trafem nigdy nie mogła zmierzyć wymieniona w artykule konkurencja

O ktoś z KIMu wpadł na wirtualne :D
Nieprzychylne, trafne i prawdziwe komentarze bolą co?
Dlatego trzeba odbić piłeczkę wypisując głupoty. Karma wróci :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości