WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
d3p

d3p Pon Gru 03, 2007 6:36 pm

Ha ha ha - Milion przekroczyliśmy wcześniej niż zakładaliśmy.

W wywiadzie z lutego 2002 Jakub Brzęczkowski (wicedyrektor C+) powiedział : "Myślę, że w 2004 będziemy mieli 1 mln abonentów" – ( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 43586.html ).

Do tej pory czekałem kiedy ten 2004 rok nastąpi i właśnie jest (haha).
Na koniec 2007 roku C+ osiągnęła 1 mln abonentów czyli to z czym miała wejść w rok 2004.

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/article/2145970_Cyfra_ma_milion_abonentow.htm">Cyfra+ ma milion abonentów</a>
Awatar użytkownika
Talerz

Talerz Wto Gru 04, 2007 8:19 pm

Rację ma d3p, ten mityczny milion to dla C+ marzenie ściętej głowy. Oni 5 lat próbują zdobyć milion a w tym czasie Polsat zaczął rządzić niepodzielnie. Poza tym w tej chwili większość nowychg zestawów wylatuje na Wyspy Wizzairem i innycmi Easyjetami, tak naprawdę to w Polsce penetracja C+ maleje.
Awatar użytkownika
c+

c+ Nie Gru 16, 2007 12:34 pm

Fajnie, że jest milion abonentów.Tylko jestem ćiekaw ileabonentów uczciwie opłaca abonament.Słyszałem;że można wykupić pakiet za 18 zł a karte podrobić i oglądac reszte kanałów.Przedtem zmieniono kody i podobno teraz też mają zmieniać kody tylko codo da jeśli piraci przedtem złamali to i teraz też złamią te kody.
Awatar użytkownika
oleś

oleś Sob Sty 12, 2008 6:37 pm

Cyfra+ miała plan że milion abonentów miał być wykonany w 2004 roku.Szkoda że C+ po połączeniu z WIZJĄ TV straciła miejse lidera.Uważam że stracenie tego miejsca miało kilka przyczyn. Po co gdy cyfra łaczyła sie z Wizją TV zrobiła ankietę jakie kanały maja być w ofercie a które odpaść, bo bardzo mnie interesuje oglądalność na C+. Nastepna przyczyną jest oddanie kanałów które były na Wizji TV a które ma teraz konkurencja. Chodzi tu o kanały ZoneEuropa i EntertaimentTelevision a który jest tylko na wyłaczność. Natępną przyczyną jest opieszałość dołącznia nowych kanałów.Pzrykładem może być, że u konkurencji Cinemax2 i AXN Crime i AXN SCI-FI już były a na C+ dołązcono w wielkim opuźnieniem. Dlaczego C+ nie stosował następującej praktyki. C+ powinno szybciej dołączać kanały takie jak ++NBC i BBC, które sa hitami na rynku telewizyjnym a, które, że niepojawiły sie na C+
Awatar użytkownika
C+

C+ Sob Sty 12, 2008 8:29 pm

Może Cyfra+ by miała więcej abonentów gdyby była tańsza.Fajnie że jest fox life, movies 24 ale szybciej działać a mniej gadać.Zapowiadano że w ofercie programowej pojawi śię TV 1000 tym czasem ten kanał pojawił śię u konkuręci.To samom dotyczy śię takich gigantów tv jak NBC z kanałami universal channel, sci-fi,kidsco oraz bbc entertinment;bbc lifestyle;bbc konwledge i cbeebies które CYFRA powinna dołączyć znacznie wcześnie niż konkuręcia.Zapowiada też amerykański FOX INTERNA CHANEL, będący częścią MEWS CORPORATION zapowiada nowe kanały.I tym razem żeby nie było tak że cyfra+ śpi jak do tej pory są dołaczane nowe kanały a konkurencja szybciej to robi.
Awatar użytkownika
CCC

CCC Pią Kwi 11, 2008 6:01 pm

Niema co śię chwalić że jest milion abonentów a w tym milionie ile jest abonentów którzy jak promocia śię skończy to rezygnują a póżniej skaczą z platformy na platformę bo jest promocia
Wróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość